Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li to Selimovic dobio zuti, pa propusta derbi?

    Comment


    • Bas je bolesna utakmica bila,bukvalno samo ona pistaljka se cula ja popizdio...jos sam bolestan jbt

      Imali su i oni onu precku,ali mi sta smo promasili ja ne mogu da vjerujem.Adilovic da je bio barem bi jednu od onih zabio ja garantujem...

      Nista -5 je skroz prihvatljivo,a od derbija pojma nemam sta da ocekujem,cvrsci su oni samo to znam
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nije, samo Stanic...mislim da nije vise zutih bilo

        Ustvari Stanicu i nije prijetila suspenzija...
        Last edited by shminka; 26-10-13, 16:15.

        Comment




        • Steta sto ovaj Jamakov sut zavrsi na precki

          Comment


          • Nek bude kao i prije 25 godina . Danas nek to budu Komazec i Tadejevic.

            Da je Sarajevo od vazda bolje kažu Safet, Asim, Faruk, Vahidin i Husref. Da je Sarajevo od vazda sarajevsko kažu današnje, jednobojne Ferhadija i Titova. Da je Sarajevo od vazda veće kaže Koševo. Da je Sarajevo od vazda najveća ljubav kaže boja dresa. A da je Sarajevo od vazda naše, to kaže samo ime.

            Znate kako kažu. Burek pita, Želji...
            http://fksinfo.com/novosti/danas-je-...k---derbi/2365

            Comment


            • Odavno vise neistina na jednom mjestu procitao nisam

              Comment


              • Sta ces kad nam je propaganda jedna od jaci

                Comment


                • To sve vi...vi ste ovo, vi ste ono...najbolji opis

                  Valjda ce se u lavoru prikazati nesto nalik dobrom fudbalu veceras...vidimo se

                  Comment


                  • Ma bitno je da mi pobjedimo, a sad kakav ce se fudbal igrati to me bas i ne zanima

                    Babo se oglasio, sva sreca za Vas sto ga nema u nasim redovima

                    Comment


                    • Sta li je htio napisati majstor

                      Comment


                      • Za ovaj meč vlada ogromno interesovanje a Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo izdalo je danas saopštenje i upute za srednje škole u Kantonu Sarajevo, da zbog derbija danas neće biti održan 5 i 6 čas.
                        To je duh Sarajeva.

                        Očekujem tvrdu utakmicu, kao i uvijek kada su derbiji u pitanju - više se ide na to da se ne primi gol, nego što se ide po njega. Ipak je ulog (pre)velik, primat u glavnom gradu BiH. Također, očekujem da navijači oba kluba ponovo budu najsvjetliji dio derbija i da sve prođe bez incidenata da se još jednom pošalje lijepa slika iz BiH svjetskoj fudbalskoj javnosti.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • SUDIJA JEBEM TI MAMU TI JEBEM,CIST PENAL...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            SUDIJA JEBEM TI MAMU TI JEBEM,CIST PENAL...
                            Ona situacija kada je Dupovac povlačio Hodžića? Bilo je kontakta i to dosta, mada to se rijetko svira, budući da je sudija teško mogao vidjeti povlačenje, jedino pomoćni da je signalizovao.

                            Željo daleko bolji za sada, Sarajevo ništa nije prikazalo u ovih 20 minuta utakmice, nikakva igra niti izgrađena akcija. Sa druge strane Željo par opasnih prilika, konstantno prijete Bandoviću i sa ovakvom igrom bliže su pobjedi.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Dva puta ga je vukao,penal jbt danas se sviraju penali za 100 puta manje stvari

                              Sto se tice utakmice za sada smo dosta bolji u vezi ih jebemo,Zeljo bas igra lopte i na to sam ponosan sta god bilo...smislene akcije igramo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Na usporenom se dobro vidjelo povlačenje, ali je sudija to teško mogao da vidi.

                                Ne može Sarajevo da uspostavi kontrolu na sredini, baš mnogo nepovezano izgledaju, teško iznose loptu pred Željin gol, a još teže dolaze u priliku da ugroze gol.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X