Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • što je Rosso banovan?

    #stoptiraniji

    nećemo autokratski forum
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Nije džaba dobio perma sigurno, verovatno je zaslužio.

      Comment


      • sad listam ban temu i ranije se navodilo zbog čega je neko banovan
        ​​​​​​Manda gospodin sve lepo obrazlagao, a i njega su oterali oni koji su privatizovali forum
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Zato sto je sramota citirati ga, a rec vredjanje je slabo za ono sto je on napisao.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sve je nekad bilo ljepše.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Brian McShtull View Post

              Bar 90% muskaraca u Srbiji se slaze sa recima ovog glumca iz Pristine. Jos jedan dokaz koliko smo mi zapravo bliski Albancima, mislim da bi i nasi voleli da imaju isto tako zenu koja ce samo da im radja decu, a pored nje jos i devojku i svalerku, why not?
              Hahahhahah tebraaaaa

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Poyy baš je ružan forum
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nije mi poznat list Nedeljnik, ali sam ga nasao danas i kupio digitalnu verziju da procitam celu ispovest Merime Isakovic.

                  Od prvog momenta kada sam poslusao snimak razgovora Lecica i Stajnfeld bilo je ocigledno da je kriv. Njegov klip od 15min koji je nakon toga objavio takodje me je samo uverio u njegovu krivicu, a poligraf sam znao da ce proci cim ga je pomenuo, jer su ti "poligrafi" u Srbiji jedna obicna laz i prevara. Ko zna sta su ga pitali itd, pravi poligraf ne bi prosao sigurno.

                  Inace, gore pomenut tekst iz Nedeljnika je skroz legit, detaljno opisuje ne samo to sto se desilo vec i ceo kontekst i ulazi malo u psihologiju licnosti, vredi procitati. Lecic je poremecen, verovatno serijski silovatelj i zasluzuje 100 godina zatvora. Evo sad se "ne oseca najbolje" pa nece davati izjave za javnost.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment



                  • Originally posted by Brian McShtull View Post

                    Cimiša, ima i takvih primera ali to se desava kao ona kometa sto proleti blizu zemlje. A i ovo sto ti kazes, to je vise krivicnih dela, kidnapovanje itd...
                    Daleko od toga da se to desava kao Halejeva kometa. Toga ima, desava se u svim zemljama. Tebi to deluje nerealno iz razloga sto na silovanje gledas mnogo uze nego sto je Krivicnim zakonikom definisano.

                    Originally posted by b64Milos View Post
                    Nije mi poznat list Nedeljnik, ali sam ga nasao danas i kupio digitalnu verziju da procitam celu ispovest Merime Isakovic.

                    Od prvog momenta kada sam poslusao snimak razgovora Lecica i Stajnfeld bilo je ocigledno da je kriv. Njegov klip od 15min koji je nakon toga objavio takodje me je samo uverio u njegovu krivicu, a poligraf sam znao da ce proci cim ga je pomenuo, jer su ti "poligrafi" u Srbiji jedna obicna laz i prevara. Ko zna sta su ga pitali itd, pravi poligraf ne bi prosao sigurno.

                    Inace, gore pomenut tekst iz Nedeljnika je skroz legit, detaljno opisuje ne samo to sto se desilo vec i ceo kontekst i ulazi malo u psihologiju licnosti, vredi procitati. Lecic je poremecen, verovatno serijski silovatelj i zasluzuje 100 godina zatvora. Evo sad se "ne oseca najbolje" pa nece davati izjave za javnost.
                    Ne zanosi se. Ne postoje srpski, kineski, nemacki ili koji god poligrafi, pa jedni valjaju, a drugi ne valjaju. Sve je to ista glupost. Uz lekove za smirenje, nijedna masina nece registrovati reakciju tela na laz. I ti poligrafi su odavno izmisljeni, samo se prethodne vlasti nisu dosetile da ih koriste za spinovanje i zamajavanje naroda.
                    Last edited by Lion; 10-04-21, 08:56.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nije prvi put da se cuje ovde kako nevine muskarce optuzuju zle i beskrupulozne zene. A mene samo interesuje kada i kome se desilo? Ovo javno, kod ovih poznatih kada se digne prasina ovolika?
                      Naravno da ima svega, recimo u Americi, ali da ove mlade devojke koje su tek krenule sa glumackom karijerama kao sto su Milena, Iva i Danijela, one za koje znamo ili Merima koja je takav pakao prosla i zivi na drugom kontinentu, skroz u drugoj prici, posle uzasne sudbine nasla neki mir.... i sad one imaju za cilj da se svete izopacenim matorim drtinama kao sto su ova dvojica, iz neke osvete, hira, ostavljene i neuzvrsene ljubavi ili mozda jer su samo pokvarene.... moj mozak i moj razum to apsolutno niti moze, niti hoce da prihvati.
                      A ni logika. Mislite da ih psiholozi, psihijatri, advokati nisu savetovli i rekli kakav ih linc, blacenje, neverica, osuda, razvlacenje i opsti haos ceka u ovoj jbnj patrijahalnoj zemlji ko zna koliko dugo? Jesu, jer to prvo kazu i pitaju....da li si spremna da se nosis sa svim tim I PROLAZIS SVE IZ POCETKA PONOVO I PONOVO?

                      Moja omiljena aktivistkinja, samo da ima ko da je cuje, a nije tesko razumeti

                      Ne znam njen opus ali ti dajem lajk za sve što si napisala. Ko je spreman da se nosi sa svim tim napadima, osudama i malicioznim komentarima? Hrabre su i skidam im kapu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Jeste da je srbin.info ali samo prenose bez komentara. Ekološki protest ispred Skupštine

                        https://youtu.be/ntDZIcaDe1Q
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Puna podrška protestu, samo mi smeta činjenica da je jedan od organizatora protesta, i to jedan od istaknutijih, Aleksandar Jovanović Ćura pušač.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ovaj narod, tj omladina, a ni vlast ofc, nemaju bas tri ciste u glavi.
                              Dakle od proslog leta kod Studenjaka, stanovnici istog, na delu zelenih povrsina pored autilo-puta ili izmedju dve suprotne trake na autoputu, a cesto izlaze i na sam auto-put i uralju, dernjaju se, pijance, i tako sve do ranih jutranjih sati.
                              E sad sta je drugacije u odnosu na pre?
                              Od Dana studenata, bese to 4.aprila, policija ih ne rasteruje, jer pajz sad... ovim govnarima pada rejting i preCednik rekao no-no da se diraju. Izricito tako rekao pandur kada su gradajni ko zna koji put zvali izbezumljeni.
                              I tako, jutros do pola 5.

                              https://nova.rs/vesti/hronika/video-...-bacali-flase/

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Drugari, bilo mi je zadovoljstvo caskati i druziti se s vama!
                                Red je na vreme pozdraviti se sa svima dok ovaj forum ne zamre skroz i dok se svi ne razbezimo bez bilo kakvih reci.
                                Ovde sam redovan clan vec nekoliko godina i za to vreme upoznao sam dosta drugih clanova sa kojima mi je bila cast da delim svoje misljenje sto o fudbalu, kao i o raznoraznim drugim temama koje smo provlacili kroz ove pricaonice i duge teme.

                                Ovaj novi forum mi je totalno nepregledan i nepraktican (posebno na tt), kao sto je izgleda i mnogima, i nemam vise naviku da ulazim na sportklub jer vise u njemu ne pronalazim mesto za diskusiju kao sto je nekad bio slucaj.

                                Ovo nije pacenicki pozdrav koji je proizasao iz nekog gneva prema bilo cemu, vec iskren pozdrav svima onima koji su uticali na moja misljenja kao i ja na njihovo!
                                Stidi se admine sto si raspustio ovako jedno lepo drustvo! Pozz


                                Comment

                                Working...
                                X