Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brian McShtull View Post

    I nemoj da mesas laz, kradju i ostale zlocine sa seksualnim nasiljem i silovanjem, u kome su iskljucivo muskarci zlocinci.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk

    Opet ti žene/muškarci. Shvataš da nije bitno kog je pola žrtva ili nasilnik?
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Nije prvi put da se cuje ovde kako nevine muskarce optuzuju zle i beskrupulozne zene. A mene samo interesuje kada i kome se desilo? Ovo javno, kod ovih poznatih kada se digne prasina ovolika?
      Naravno da ima svega, recimo u Americi, ali da ove mlade devojke koje su tek krenule sa glumackom karijerama kao sto su Milena, Iva i Danijela, one za koje znamo ili Merima koja je takav pakao prosla i zivi na drugom kontinentu, skroz u drugoj prici, posle uzasne sudbine nasla neki mir.... i sad one imaju za cilj da se svete izopacenim matorim drtinama kao sto su ova dvojica, iz neke osvete, hira, ostavljene i neuzvrsene ljubavi ili mozda jer su samo pokvarene.... moj mozak i moj razum to apsolutno niti moze, niti hoce da prihvati.
      A ni logika. Mislite da ih psiholozi, psihijatri, advokati nisu savetovli i rekli kakav ih linc, blacenje, neverica, osuda, razvlacenje i opsti haos ceka u ovoj jbnj patrijahalnoj zemlji ko zna koliko dugo? Jesu, jer to prvo kazu i pitaju....da li si spremna da se nosis sa svim tim I PROLAZIS SVE IZ POCETKA PONOVO I PONOVO?

      Moja omiljena aktivistkinja, samo da ima ko da je cuje, a nije tesko razumeti

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Isto mi je odvratno ovo komentarisanje Merime da je ovo uradila za promociju svoje knjige. Eto ni u to ne verujem. Isto se pričalo za Milenu, i to mi je jednako ružno kao i ovo osuđivanje u startu pogotovo u današnje vreme.
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Originally posted by Busby View Post

          Opet ti žene/muškarci. Shvataš da nije bitno kog je pola žrtva ili nasilnik?
          Je l' ti shvataš da žena ne može biti silovatelj?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Prvo to nije bitno, drugo svako može biti silovatelj.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • I ti si za Nove Banovce, nema šta s tobom da se priča.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Je l' ti shvataš da žena ne može biti silovatelj?
                Ne moze ti gurnuti sipku u bulju. Okej...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • I nisam se ja sad ukljucio da bih odbranio konja Lecica vec sam samo odreagovo na taj citat. Recimo ja kad sam isao u osnovnu skolu bila je jedna devojka (muskaraca) koja je vrsila nasilje i nad decacima i nad devojkama, mozete zamisliti u kakvu je osobu ona sad izrasla

                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Što se tiče nasilja nad muškarcima, znam da posljednjih godina postoje i sigurne kuće za muškarce, kada nekoga žena (prije svega) psihički zlostavlja, druga je priča što nas pojede primitivizam pa neko neće da prijavi jer će ispasti manje muško pred okolinom, a opet neće ni da udari žensko pa tako trpi to. Ali većina nasilnika su muškarci i muževi, jednostavno u većini slučajeva su fizički dominantniji pa se iživljavaju.

                    Mislim da će ishod kada je u pitanju slučaj Danijele Štajnfeld biti da će Lečić biti oslobođen optužbi, a poligraf je prošao vjerovatno jer ni ne misli da ju je silovao, a jeste. Ali to ja ovako napamet pričam kako mi izgleda, možda drugačije završi.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Ali većina nasilnika su muškarci i muževi, jednostavno u većini slučajeva su fizički dominantniji pa se iživljavaju.
                      To niko ne spori.

                      Ja sam recimo radio u savetovalistu za brak i porodicu i znam kako je i kolko ima slucajeva. Najtuznije je sto njima (tim zenama) zapravo niko stvarno nije mogao pomoci. Jer zavise od muza finansijski.

                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Zatvaranje Lečića će biti najjača opomena za sve nasilnike da se neće izvući i da svakog stigne pravda.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Brian McShtull View Post
                          Iz kog ugla da gledamo? Lepo je sto ti pises ovde neke bajke, i to sto bi ti voleo. Realnost je da su muskarci zlocinci, a zene zrtve. I to mozes da vidis na svakom koraku, izadji malo prosetaj.
                          Cuj zena silovala muskarca, ma idi bre...

                          I nemoj da mesas laz, kradju i ostale zlocine sa seksualnim nasiljem i silovanjem, u kome su iskljucivo muskarci zlocinci.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk

                          Naivan si, Cimaro. Desavaju se silovanja muskaraca od strane zena. Ne u broju kao kada su zene silovane, ali svakako se desava. Na zalost muskarci se retko opredeljuju da to prijave zbog reakcije okoline. Znam za primer frizerke koja je drogirala muske musterije, zatvarala u podrum i silovala. Tako da cuvaj se, Cimi, niko nije siguran

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Sta kaze majstor, muskarac nema zelju za silovanjem, nego napadom, a onda navodi primer silovane drugarice sa klase
                              Djubre jedno olosko.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                I nisam se ja sad ukljucio da bih odbranio konja Lecica vec sam samo odreagovo na taj citat. Recimo ja kad sam isao u osnovnu skolu bila je jedna devojka (muskaraca) koja je vrsila nasilje i nad decacima i nad devojkama, mozete zamisliti u kakvu je osobu ona sad izrasla

                                Da li si stvarno dao primer i uporedio vrsnjacko nasilje, koje se dogadja u skoli sa silovanjem.
                                Jel mozemo da znamo na kojoj poziciji si radio u savetovalistu? Hvala

                                Cimiša, ima i takvih primera ali to se desava kao ona kometa sto proleti blizu zemlje. A i ovo sto ti kazes, to je vise krivicnih dela, kidnapovanje itd...

                                Bar 90% muskaraca u Srbiji se slaze sa recima ovog glumca iz Pristine. Jos jedan dokaz koliko smo mi zapravo bliski Albancima, mislim da bi i nasi voleli da imaju isto tako zenu koja ce samo da im radja decu, a pored nje jos i devojku i svalerku, why not?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk

                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X