Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina dobra stvar kod serije "Porodica" je to sto me je podsetila na ovu pesmetinu:

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Platon i Konfučije su pisali da muzika često određuje stanje u društvu i pojedincu.

      Konfučije je detaljnije pisao o tome. Pisao je da tamo gde vlada uznemirujući i raskalašan tip muzike, to znači da je narod nemoralan.

      Al jok, mi to nismo.

      Kod nas vlada nežan tip muzike, tih, dostojanstven, a prema Konfučiju taj narod je onda srdačan i osećajan.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Jedina dobra stvar kod serije "Porodica" je to sto me je podsetila na ovu pesmetinu:

        Pesme su brižljivo izabrane u skladu sa dešavanjima iz epizode, skoro sve turbo dens iz njihovog zlatnog perioda.
        Na odjavnoj špici druge epizode je išla ova

        https://youtu.be/AWe_GxVTn20
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Dekard, kad ćeš da postaviš klip onako kako treba?

          Comment


          • Kad forum bude radio kako treba.
            Negde radi, negde ne radi, kao i ranije.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kad forum bude radio kako treba.
              Negde radi, negde ne radi, kao i ranije.
              To je radilo uvek kako treba, nego ti zabrljaš pa ti onda forum kriv.

              Pritisni ikonicu insert video, ubaci adresu i neće biti problema.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post

                To je radilo uvek kako treba, nego ti zabrljaš pa ti onda forum kriv.

                Pritisni ikonicu insert video, ubaci adresu i neće biti problema.
                Ja pristupam sa tapatalka forumu.
                Negde copy paste odradi posao i vidi se thumbnail, negde ne. I to je odvajkada tako.
                Ali, važniji su veličina avatara i da budu teme u svim nijansama.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Eno ti na Kafani primer da je dobro odradio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ja pristupam sa tapatalka forumu.
                    Negde copy paste odradi posao i vidi se thumbnail, negde ne. I to je odvajkada tako.
                    Ali, važniji su veličina avatara i da budu teme u svim nijansama.
                    'Bem li ga što se tiče tapatalka, nikad ga nisam koristio.

                    Comment


                    • ⛷️

                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Inače skinuta poternica za Marijom Milošević u istom danu

                        Comment


                        • Ma jaka stvar, nije dao iskaz na vise poziva kada je premlatio onog tipa sa reketom. Neka ga zadrze odmah.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Inače skinuta poternica za Marijom Milošević u istom danu
                            Nije skinuta već zastarela...

                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post

                              'Bem li ga što se tiče tapatalka, nikad ga nisam koristio.
                              O tome i pričam sve vreme 😉
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • E sad se bolje dise

                                Vise nisam mod

                                Inace prosle godine mi je bilo ponudjeno da budem mod i na jednom drugom mestu. Odbio sam. Iz jednostavnog razloga. Uvideo sam kad si mod da te se ljudi plase i ne kazu uvek sta misle.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X