Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Srećan vam Dan državnosti!
    da su tu zlatni i civi da vide..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post

      da su tu zlatni i civi da vide..
      Svima vam je upućeno, što samo oni

      Comment


      • Imam važno obaveštenje. Postao sam Crnogorac.

        Comment




        • Gde ste Bajdenovci? Hocete treci svecki rat
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment




          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment




            • Evo koga vi podrzavate Losmi Larisa i ko je jos tu bio
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Krvavi starac ljudi se žale na bombardovanje '99. i onda podržavaju rusku agresiju na Ukrajinu gdje im ruše gradove, gađaju stambena naselja itd. Svašta.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Krvavi starac ljudi se žale na bombardovanje '99. i onda podržavaju rusku agresiju na Ukrajinu gdje im ruše gradove, gađaju stambena naselja itd. Svašta.
                  Svasta sa tobom jer ovaj rat je zapocela Amerika kao i sve druge u zadnjih 50 godina. To sto je tebi ispran mozak od CNN propagande nije moj problem.





                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Krvavi starac ljudi se žale na bombardovanje '99. i onda podržavaju rusku agresiju na Ukrajinu gdje im ruše gradove, gađaju stambena naselja itd. Svašta.
                    Dvostruki aršini. Više Srbi vole Putlera nego Kosovo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment




                    • Evo ko je pustio virus. A posle vam ti isti prodaju "lek". Idi begaj ne bi to sranje ubrizgo ni jednom a ne 4 puta. Eno kolega primio 3 puta i razboleo se od korone.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment




                      • ISTINA I SAMO ISTINA
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment




                        • Sta ce sad Bajden, i protiv Kine?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

                            Svasta sa tobom jer ovaj rat je zapocela Amerika kao i sve druge u zadnjih 50 godina. To sto je tebi ispran mozak od CNN propagande nije moj problem.





                            Ma pusti i Ameriku i CNN, šta me briga za njih. Mariupolj porušen čitav, a to je samo jedan od gradova koji Putin besomučno granatira. Miliona izbjeglica već sada, nakon manje od mjesec dana rata. Ti to relativizuješ pričom o Americi. Zabole me za CNN, dovoljno mi RTS pogledati pa vidjeti na šta liči Ukrajina otkad ih brat Putin 'oslobađa od nacizma'.

                            Toliko nekritički uzimaš sve što ti se uklapa u narativ, a meni pišeš o ispranom mozgu. Važi.

                            Koji će biti epilog ovog rata pojma nemam ali povjerenje između naroda je izgubljeno na 50-100 godina sigurno.

                            Namjerno pišem Putin, a ne Rusija. Ne treba ni Ruse kolektivno napadati, niti su krivi niti je fer to, tu je i rusofobija koja sigurno kod nekih svejedno postoji pa je sad zgodno da se iskaže.

                            Mir Ukrajini kako god, svaka čast Beogradu, danas viđoh još jedan protest za mir i u podršku Ukrajincima.

                            Comment


                            • Nema dileme ko je zapoceo ovaj rat i ko nece da ga zavrsi. Ti ako to ne vidis jbg...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Vladimir Putin je ratni zločinac, ende.

                                Comment

                                Working...
                                X