Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Kasno Janko (Marko) na Kosovo stiže...
    Spremiću ja neke mađije koje će vratiti forumaše.

    Evo za tebe Konstantine jedan stari hit:



    Comment


    • Gde ovo iskopa..nikad čuo. Jesam za JV, ali ovog hit-mejkera stvarno...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post

        Sad ima promena, forum brži od Juseina Bolta.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Svim forumašima želim sve najbolje u 2022. godini!

          Pre svega zdravlje, čovek kad je zdrav sve je onda mnogo lakše.

          Comment


          • Sreca na prvom mestu. Srecan covek je i zdrav covek. A ti mozes biti zdrav a nesrecan. A onda ce ti se i zdravlje pokvariti
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Zdravlje, zdravlje i samo zdravlje, i ništa više ne želim.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Što bi rek'o naš narod - kad si zdrav i voda ti je slatka.

                Comment


                • Nek vam je srecna nova ekipo stara
                  Jos mi se drzite

                  Comment


                  • Srecna vam Nova godina, samo zdravlja da bude, za sve ostalo cemo se vec snaci
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Gde su ovi moji nestali, jedan zadnji put bio u julu a drugi u septembru
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Uf sa velikim zakašnjenjem ipak....

                        Srećna Nova godina, dragi moji ljudi
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • There are currently 129 users online. Članova: 15 - Gostiju: 114.
                          Ripnula brojka Konstantine.

                          Comment


                          • Srećna vam svima Nova 2022. Meni zamalo presela, ustvari i jeste presela...Naime 31.12. oko 14,30 č. vraćajući se sa aerodroma iz Begea, kod skretanja za Požarevac, udario sam u platformu koja služi da nosi svetleću veliku strelicu za preusmerenje saobraćaja. Ustvari, to je obična prikolica, nakon toga sam se vozio malo po boku, malo više na krovu, ali se na kraju sve dobro završilo. S amnom u kolima su bile i moja snaha i unuka od 2,5 godine. Unuka je i zaboravila dogadjaj, a bila je u dečijem sedištu sa ISOFIX sistemom. Investicija za koju ne treba žaliti....snaja se najviše žali na bol od pojasa, ja ćutim i nerviram se, boli i mene, još sam isekao ruku, koleno...a od auta nema ništa. Kronosu sam pokazao slike sa lica mesta...te grozote ne morate i vi da gledate.

                            Zbog svega, baš mi se i ne piše nešto, ali tu sam, čitam i daj Bože da se vratimo na staro....

                            Elem...što se mene tiče, nek se ova stara godina tera u tri lepe, ne ponovila se. Da ne napominjem bez koliko smo prijatelja ostali, zahvaljujući ovoj, još uvek aktuelnoj pošasti...malo li je.

                            Pa šta ćemo, idemo dalje...moramo.

                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Vicekancelar Habek: Nemačkoj nedostaje 300.000 radnika

                              https://nova.rs/svet/vicekancelar-ha...0-000-radnika/

                              Bojana, Dekard, Ganac, Konstantine, Lazo...ajmo za Nemačku.

                              Ja već pakujem kofere.

                              Comment


                              • Ja sam u jednom trenutku ozbiljno mislila da odem u Nemacku, krenula sam i da radim na tome, ali onda sam odustala, ni sama ne znam zasto.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X