Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako može u Grmaniju, al u penziju...idem.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Kako si Constantine? Kako ti je snaja?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ja sam u jednom trenutku ozbiljno mislila da odem u Nemacku, krenula sam i da radim na tome, ali onda sam odustala, ni sama ne znam zasto.
        Ono što znam, retko ko se vratio ovde ko je tamo otišao.

        Vidim i kod mene u komšiluku mnogi odlaze, ne žele ljudi više da gube vreme.

        Originally posted by Constantin View Post
        Ako može u Grmaniju, al u penziju...idem.
        E to kad bi moglo ja bih odmah zdimio odavde.





        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Srećna vam svima Nova 2022. Meni zamalo presela, ustvari i jeste presela...Naime 31.12. oko 14,30 č. vraćajući se sa aerodroma iz Begea, kod skretanja za Požarevac, udario sam u platformu koja služi da nosi svetleću veliku strelicu za preusmerenje saobraćaja. Ustvari, to je obična prikolica, nakon toga sam se vozio malo po boku, malo više na krovu, ali se na kraju sve dobro završilo. S amnom u kolima su bile i moja snaha i unuka od 2,5 godine. Unuka je i zaboravila dogadjaj, a bila je u dečijem sedištu sa ISOFIX sistemom. Investicija za koju ne treba žaliti....snaja se najviše žali na bol od pojasa, ja ćutim i nerviram se, boli i mene, još sam isekao ruku, koleno...a od auta nema ništa. Kronosu sam pokazao slike sa lica mesta...te grozote ne morate i vi da gledate.

          Zbog svega, baš mi se i ne piše nešto, ali tu sam, čitam i daj Bože da se vratimo na staro....

          Elem...što se mene tiče, nek se ova stara godina tera u tri lepe, ne ponovila se. Da ne napominjem bez koliko smo prijatelja ostali, zahvaljujući ovoj, još uvek aktuelnoj pošasti...malo li je.

          Pa šta ćemo, idemo dalje...moramo.
          Brz oporavak druže, tebi i tvojoj familiji.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Vicekancelar Habek: Nemačkoj nedostaje 300.000 radnika

            https://nova.rs/svet/vicekancelar-ha...0-000-radnika/

            Bojana, Dekard, Ganac, Konstantine, Lazo...ajmo za Nemačku.

            Ja već pakujem kofere.
            Ne znam nemački, a nisam siguran da bih hteo da ga učim u ovim godinama. 😔
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kako si Constantine? Kako ti je snaja?
              Dobro su i snaja i unuka, jedino ja malo trokiram, ali biće da je to do fodine proizvodnje...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post

                Dobro su i snaja i unuka, jedino ja malo trokiram, ali biće da je to do fodine proizvodnje...
                Godine prozivodnje su to, i mene godine napadaju pa tu i tamo nekad zatrokiram.

                Mada mi komšinice kažu da mi godine ne mogu ništa i da i dalje delujem poput holivudskog zvekana.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post

                  Dobro su i snaja i unuka, jedino ja malo trokiram, ali biće da je to do fodine proizvodnje...
                  Brz oporavak želim. Samo nek niste gore prošli svi zajedno. I srećom pa je mala bila u tom dječijem sjedištu, neki dan pročitah kako su neki nastradali a majka na zadnjem sjedištu u krilu držala malo dijete, umjesto da mu se nabavi to sjedište. Kao što i dalje neke iz rodbine i od prijatelja ne mogu nagovoriti da vežu pojas, a valjda bi to morala biti osnovna stvar koju uradiš prije svega kad sjedneš za volan.


                  Last edited by BorisUnited99; 12-01-22, 15:55.

                  Comment


                  • Comment


                    • Liči mi na Bogdana Obradovića, bivšeg selektora reprezentacije Srbije ... teniske...možda grešim.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Aj što liči nego i jeste slušao sam ga u nekoj emisiji prošle godine, slična priča ovoj, otišo u k totalno samo zdravlja i pameti želim svima, sačuvati razum jer i ova čitava pandemija je uticala na mentalno zdravlje ljudi sigurno.

                        Comment


                        • Taj je prso i pre pandemije
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ne sumnjam da on jeste ali moguće da 2 godine korone mnogima utiče na mentalno zdravlje. S tim da je kod nas situacija i opuštena, maske su obavezne više na papiru, na Zapadu je to sve stvarno striktno..
                            Last edited by BorisUnited99; 16-01-22, 22:28.

                            Comment


                            • Preminuo Aki Rahimovski, pevač Parnog Valjka

                              https://nova.rs/zabava/sudbine/premi...parnog-valjka/

                              Comment


                              • Srećan vam Dan državnosti!

                                Comment

                                Working...
                                X