Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smaraju ljudi sa vakcinom da je to sačuvaj bože, ne zna se da li su gori vakseri ili antivakseri u izlaganju svojih stavova.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Farmaceutska kompanija "Fajzer" saopštila je da njihova vakcina štiti do šest meseci od trenutka imunizacije.

      Iz kompanije takođe navode da je njihova vakcina u 91% slučajeva efikasna protiv simptomatskih bolesti i da joj je učinak još veći u sprečavanju težih oboljenja.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Realno, to sto neko ne zeli da primi vackinu ne znaci da je antivakser. Svako ima pravo da sumnja.

        Antivakserima smatram ljude koji iznose razne teorije o vakcinama kako ce nas trovati, cipovati i ko zna sta jos, a u isto vreme kupuju Kamagru sa broja koji su videli na banderi. Ona jovana sto je izasla na izbore sa Levijatanima je jedna od glavnih po tom pitanju koliko sam razumeo.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Realno, to sto neko ne zeli da primi vackinu ne znaci da je antivakser. Svako ima pravo da sumnja.
          +1

          Već sam objašnjavao. Nisam antivakser samo neću da primam vakcinu jer verujem da mi nije potrebna. Sebičan sam.
          Last edited by mark !t zer0; 01-04-21, 18:48.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • I da se razumemo, dobio sam obe doze, i zelim da se sto vise ljudi vakcinise. Pogledajte izrael i UK. Englezi su u januaru imali po 60k zarazenih dnevno, nakon vakcinacije taj broj je sada manji od onog sto nasi prijavljuju ovih dana.

            Comment


            • Dokle god nije obavezno, na vasem je odsustvu svesti i savest sta cete da radite, ali ovi sto propadose sa teorijama zavere, koji imaju grupe sledbenika, ucestvuju u tv programima i to sa nacionalnom frekvencijom i toliko se upinju i odvracaju narod... izvinite, njih u aps.
              Ta Jovana famozna, pa Mila Aleckovic Nestor i ostali, oni direktno uticu na zivote. Nije zezanje uopste.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Na stranu ta priča ko u šta vjeruje - šta sutra kad ti zabrane ulazak u avion, prelazak granice i slično.

                Comment


                • Baš to, dok god nije obavezno nema poente zamerati nekom da se vakciniše ili ne.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Na stranu ta priča ko u šta vjeruje - šta sutra kad ti zabrane ulazak u avion, prelazak granice i slično.
                    Neće do toga doći, to je tačka posle koje nema nazad. Prekosutra bi onda mogli da zabrane zbog ko zna čega i tako dalje. Uvek ces moci u najgorem slučaju sa negativnim testom da predjes granicu.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Farmaceutska kompanija "Fajzer" saopštila je da njihova vakcina štiti do šest meseci od trenutka imunizacije.
                      Da ovo sam i ja cuo pre neki dan od jednog lika (ne znam ni ko je valjda neki naucnik) na jednoj lokalnoj televiziji ali zaboravio sam reci a i mislim da mi ne bi verovali pa je dobro sto je sad to Fajzer potvrdio.

                      Znaci za pola godine opet pod iglu? Ne hvala

                      Ja nisam protiv vakcina ovo je spas za ugrozene.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Stvarno, koja je poenta vakcinisanja kad posle 6 meseci moras opet...

                        Comment


                        • Ja verujem da će od sledećeg vakcinisanja troškove snositi ljudi koji se vakcinišu, tj. da će se plaćati vakcina.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Stvarno, koja je poenta vakcinisanja kad posle 6 meseci moras opet...
                            Nema poente ni nositi masku veruj mi. Jer ja tamo gde sam bio ako jedan ne postuje dzabe je ti sto nosis masku (tako su nas ucili). A drugo ja u maski jedva disem i kad sam dosao kuci kasljao sam. Pa ju cu se pre razboleti od maske. I nema sanse ponovo da je stavim tek ako mi zaprete
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Stvarno, koja je poenta vakcinisanja kad posle 6 meseci moras opet...
                              Iz istog razloga što se "totalno zaključavanje" stanovništva primenjuje u cilju sprečavanja kontakata. Tom logikom limune, jedino celishodno, zaključavanje bi bilo na period, ne manji od dve godine....ako dovodimo u pitanje efekte....

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Evo mene je maska zaštitila, druga godina već. Dnevni sam u kontaktu sa bar 5-6 zaraženih osoba.....

                                U kući sam imao 6 zaraženih osoba...tri sina, dve snaje i jedna unuka u kontinuitetu od dva meseca....da li imam prirodno izgradjen imunitet ? Teško....

                                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X