Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Evo mene je maska zaštitila, druga godina već. Dnevni sam u kontaktu sa bar 5-6 zaraženih osoba.....

    U kući sam imao 6 zaraženih osoba...tri sina, dve snaje i jedna unuka u kontinuitetu od dva meseca....da li imam prirodno izgradjen imunitet ? Teško....

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    Vidi kome ne smeta maska nek nosi. Kome ne smeta da se vakcinise nek se vakcinise. Kome ne smeta da ide na ispracaj Balasevica nek ide. U cemu je problem?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Nema poente ni nositi masku veruj mi. Jer ja tamo gde sam bio ako jedan ne postuje dzabe je ti sto nosis masku (tako su nas ucili). A drugo ja u maski jedva disem i kad sam dosao kuci kasljao sam. Pa ju cu se pre razboleti od maske. I nema sanse ponovo da je stavim tek ako mi zaprete
      Sjediš fino ko čovjek u stanu i ne treba ni vakcina a ni maska

      Comment


      • Nego batalite više...svi smo na svojim startnim pozicijama...mene nešto drugo interesuje...šta vi mislite i sledećem: Nakon što se Žvalavi brecao na EU svakodnevno je na TV kineska ambasadorka....putevi, auto-putevi...fokus ???

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Vidi kome ne smeta maska nek nosi. Kome ne smeta da se vakcinise nek se vakcinise. Kome ne smeta da ide na ispracaj Balasevica nek ide. U cemu je problem?
          Pa da....koga nije sramota da ide gologuz nek ide...ko hoće da se javno fiksa, njegova stvar jel ?

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Pa da....koga nije sramota da ide gologuz nek ide...ko hoće da se javno fiksa, njegova stvar jel ?

            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            Kome se pripiša izvadi alat tamo gdje se zatekne i obavi posao.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Pa da....koga nije sramota da ide gologuz nek ide...ko hoće da se javno fiksa, njegova stvar jel ?

              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
              Eh ti otiso u krajnost...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Koja je poenta da jedemo ako cemo opet da ogladnimo?

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Kome se pripiša izvadi alat tamo gdje se zatekne i obavi posao.
                  Pa dobro, al da "šara"...

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Meni ne smeta da neko ne nosi masku tamo gde ne mora da je nosi, ako je obavezna da se nosi u marketu ili gde već e bato ima da je nosiš sve da umreš pod njom. Ja je nosim stalno, ne traži mi hleba, ali sam prisustvovao spektaklu jedne doktorke u Maksiju gde je isprepadala sve kasirke da će dobiti rak od maske.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Nema poente ni nositi masku veruj mi. Jer ja tamo gde sam bio ako jedan ne postuje dzabe je ti sto nosis masku (tako su nas ucili). A drugo ja u maski jedva disem i kad sam dosao kuci kasljao sam. Pa ju cu se pre razboleti od maske. I nema sanse ponovo da je stavim tek ako mi zaprete
                      Koliko si nezan i osetljiv, delicate little flower
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Eh ti otiso u krajnost...
                        A ko određuje to šta je krajnost - znam, sjetio sam se sam određuješ

                        Comment


                        • Originally posted by Busby View Post
                          Meni ne smeta da neko ne nosi masku tamo gde ne mora da je nosi, ako je obavezna da se nosi u marketu ili gde već e bato ima da je nosiš sve da umreš pod njom. [emoji3]
                          Upravo tako....poenta.[emoji106]

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Iz istog razloga što se "totalno zaključavanje" stanovništva primenjuje u cilju sprečavanja kontakata. Tom logikom limune, jedino celishodno, zaključavanje bi bilo na period, ne manji od dve godine....ako dovodimo u pitanje efekte....

                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            Tesko da ce ljudi pristati da se vakcinisu na svakih 6 meseci, tako da mislim da su milijarde ulozene u tu vakcinu sigurno donele ogroman profit ali i jednu veliku nulu u borbi protiv koronavirusa.

                            Izrael se probudio, ali pitanje je kakva ce situacija biti tamo kroz 2 godine. Da li ce odziv za vakcinisanje biti ponovo toliki nakon prestanka imuniteta od prve vakcinacije?

                            Comment


                            • Hrabri antimaskeri....
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Jednom godisnje se ljudi vakcinisu protiv gripa, ja ne vidim gde je problem da se vakcinisemo jednom godisnje protiv ovog cuda ako bi to znacilo da zivimo normalno.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X