Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Tesko da ce ljudi pristati da se vakcinisu na svakih 6 meseci, tako da mislim da su milijarde ulozene u tu vakcinu sigurno donele ogroman profit ali i jednu veliku nulu u borbi protiv koronavirusa.

    Izrael se probudio, ali pitanje je kakva ce situacija biti tamo kroz 2 godine. Da li ce odziv za vakcinisanje biti ponovo toliki nakon prestanka imuniteta od prve vakcinacije?
    Ali, pazi, možda sam ostao nedorečen...pa neka odložimo Covid na 6 meseci, dobro je...zaravnaćemo krivu i spremiti se za nove Corone....ja mislim da iza Covida, broj 19 nije poslednji s kojim ćemo da se mačujemo...

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Tesko da ce ljudi pristati da se vakcinisu na svakih 6 meseci, tako da mislim da su milijarde ulozene u tu vakcinu sigurno donele ogroman profit ali i jednu veliku nulu u borbi protiv koronavirusa.

      Izrael se probudio, ali pitanje je kakva ce situacija biti tamo kroz 2 godine. Da li ce odziv za vakcinisanje biti ponovo toliki nakon prestanka imuniteta od prve vakcinacije?
      Jel u Izraelu bila obavezna vakcinacija?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ali, pazi, možda sam ostao nedorečen...pa neka odložimo Covid na 6 meseci, dobro je...zaravnaćemo krivu i spremiti se za nove Corone....ja mislim da iza Covida, broj 19 nije poslednji s kojim ćemo da se mačujemo...

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        Ali samo se odlaze problem, ne resava. A ekonomija propada, ljudi dobijaju otkaze i nemaju novca. Mogu da zamislim koliko siromasnih ce biti kroz par godina ako se ovako nastavi.

        Comment


        • Svijet vapi za pravim rješenjima pa ako imate kakvo bolje udrite. Šveđani su imali ideju da to izignorišu ali im se obila o glavu.

          Comment


          • Nemam bolju ideju jbg. Diskutujemo samo... morace ovako s ovim kratkorocnim vakcinama pa da se nadamo da ce neko nekad napraviti bolju. A do tad, inflacije nezapamcenih razmera..

            Comment


            • UK 08. Januar - 68.053
              UK 31. Mart - 4.040

              Nakon nekoliko meseci im je odobreno da putuju iz regije u regiju - najvise zahvaljujuci vakcinaciji. Tamo se najvise koristila AZ koja je "problematicna".

              Verujem da ce ovako biti dok se ne nadje lek koji je uspesan u lecenju. Do tada ocekujem i da se pojave protivnici tog leka.
              Last edited by belgrade_owl; 01-04-21, 19:13.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Ali samo se odlaze problem, ne resava. A ekonomija propada, ljudi dobijaju otkaze i nemaju novca. Mogu da zamislim koliko siromasnih ce biti kroz par godina ako se ovako nastavi.
                E pa sad...zavisi s koje strane gledaš. Možeš da postaviš stvari i tako da je Corona super stvar, umiru zaposleni i samim tim se otvaraju nova radna mesta i smanjuje nezaposlenost. Naravno, karikiram....
                Poenta je da nema u ovoj situaciji polovičnih rešenja...ili svi ili niko, šta god. Žvalavi zatvori kafiće, ali mu fabrike rade, ljudi igraju kolce na Adi...

                Ili svi da se zarazimo pa ko preživi pričaće ili svi da se vakcinišemo....šta je bolje? Znam da ne može da bude 100% jednog ili drugog, ali od dva zla treba izabrati manje...

                Dilema da li da ti neko "ode na onaj svet" ili da ti ostaneš bez posla je bespredmetna za bilo kakvu raspravu...
                Valjda ?

                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Jednom godisnje se ljudi vakcinisu protiv gripa, ja ne vidim gde je problem da se vakcinisemo jednom godisnje protiv ovog cuda ako bi to znacilo da zivimo normalno.
                  Nikad se nisam vakcinisao protiv gripa i živim normalno kao i ljudi što se vakcinišu.
                  Okej, Korona je jači i opasniji virus, videćemo šta i kako.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Nikad se nisam vakcinisao protiv gripa i živim normalno kao i ljudi što se vakcinišu.
                    Okej, Korona je jači i opasniji virus, videćemo šta i kako.
                    Ni ja nisam niti znam bilo koga, ali ljudi se definitivno vakcinisu svake godine.
                    Ako je potrebno nekoliko godina da se vakcinisemo, ali da normalno zivimo, ja zaista ne vidim neki ogroman problem.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      UK 08. Januar - 68.053
                      UK 31. Mart - 4.040

                      Nakon nekoliko meseci im je odobreno da putuju iz regije u regiju - najvise zahvaljujuci vakcinaciji. Tamo se najvise koristila AZ koja je "problematicna".

                      Verujem da ce ovako biti dok se ne nadje lek koji je uspesan u lecenju. Do tada ocekujem i da se pojave protivnici tog leka.
                      14 miliona ljudi se vakcinisalo ovom oksfordskom i imali 4 slučaja sa trombozom.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ni ja nisam niti znam bilo koga, ali ljudi se definitivno vakcinisu svake godine.
                        Ako je potrebno nekoliko godina da se vakcinisemo, ali da normalno zivimo, ja zaista ne vidim neki ogroman problem.
                        Ni ja iskreno, ali sa druge strane mislim da i bez vakcinisanja možemo da nastavimo sa normalnim životom.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Nikad se nisam vakcinisao protiv gripa i živim normalno kao i ljudi što se vakcinišu.
                          Okej, Korona je jači i opasniji virus, videćemo šta i kako.
                          I ja isto ne znam sta je grip. A drug mi reko za jednu prijateljicu sto je primila vakcinu za grip i razbolela se ili umrla sad ne znam tacno. Uglavnom ni on nista ne prima.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Ja se nikad nisam vakcinisao protiv gripa...Moja majka je jedne godine primila vakcinu i "bogoradila" kako nikad do tad nije bilo toliko puta bolesna i prehlađena. Rekla je da neće više nikad da se vakciniše.....

                            Primila je obe doze Sinofarma...[emoji847]

                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              E pa sad...zavisi s koje strane gledaš. Možeš da postaviš stvari i tako da je Corona super stvar, umiru zaposleni i samim tim se otvaraju nova radna mesta i smanjuje nezaposlenost. Naravno, karikiram....
                              Poenta je da nema u ovoj situaciji polovičnih rešenja...ili svi ili niko, šta god. Žvalavi zatvori kafiće, ali mu fabrike rade, ljudi igraju kolce na Adi...

                              Ili svi da se zarazimo pa ko preživi pričaće ili svi da se vakcinišemo....šta je bolje? Znam da ne može da bude 100% jednog ili drugog, ali od dva zla treba izabrati manje...

                              Dilema da li da ti neko "ode na onaj svet" ili da ti ostaneš bez posla je bespredmetna za bilo kakvu raspravu...
                              Valjda ?

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              U pravu si, nema drugog resenja za sada.

                              Comment


                              • A koliko sam sreo u životu ovakvih likova, kojima kad poneneš da promaja ne postoji, obavezno znaju drugara kojem se komšija od promaje sav iskrivio, i da su ga jedva "vratili" na maksiofacijalnoj.....

                                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X