Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Hehe, jel iz prve ruke, m?

    Ivancice, jel to bolje ide kako te vrana pokakila, priznaj?
    Da.

    Cuj Hercegovci, nekako su mi više drugarcine nego neki osvajaci i zavodnici.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ivancice, jel to bolje ide kako te vrana pokakila, priznaj?
      Za mene bi trebala cistjerna govana pticijih da bi nesto krenulo bolje.
      Ali makar nisam dozivio neku neprijatnost,majka mi je napravila čizkejk,mozda je to.

      Comment


      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Mi o vuku, a vuk na vrata...

          Comment


          • Kakvi ste sa kilažom,ja jutros na 108 kg.
            Sad sam momčina prava.
            Obicno sam rekorde postavljao tek nedje u februar,sad vec na jesen pomjeram granice
            Sta li ce se desiti ove zime pitanje je na koje ni sam ne znam odgovor.
            Last edited by E1_PG; 21-10-20, 12:13.

            Comment


            • Originally posted by E1_PG View Post
              Za mene bi trebala cistjerna govana pticijih da bi nesto krenulo bolje.
              Ali makar nisam dozivio neku neprijatnost,majka mi je napravila čizkejk,mozda je to.
              Put do srece poplocan je dobrim namerama i rekla bih malim stvarima. Cizkejk je cizkejk [emoji7]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sad slusam radio i ide neka pjesma,nesto,pustila sam suzicu otkrila sam guzicu.
                Interesantno.

                Comment


                • Originally posted by E1_PG View Post
                  Kakvi ste sa kilažom,ja jutros na 108 kg.
                  Bio sam do skora 105,106 kg ali od kako sam imao upalu pankreasa istopilo se desetak kilograma tako da sam sada ispod standarda idealnog muškarca

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Bio sam do skora 105,106 kg ali od kako sam imao upalu pankreasa istopilo se desetak kilograma tako da sam sada ispod standarda idealnog muškarca
                    A crni Uki se ubi od teretane,ne miče se sa vratila.
                    Ne zna sta vole zene.
                    Larisa sigurno vise cijeni domaćina pravog,a ne nekakve teretana narcise.

                    Comment


                    • Video je Marić da uopšte nisam bilderica.

                      A to da sam klinac, ja nisam klinac, ja sam samo detinjast.

                      Comment


                      • Originally posted by E1_PG View Post
                        A crni Uki se ubi od teretane,ne miče se sa vratila.
                        Ne zna sta vole zene.
                        Larisa sigurno vise cijeni domaćina pravog,a ne nekakve teretana narcise.
                        Može domaćin, da zna da ispegla, uključi mašinu, usisa, skuva... E, ovakav neki domaćin




                        Može i teretana, što bi teretana bila problem
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Može domaćin, da zna da ispegla, uključi mašinu, usisa, skuva... E, ovakav neki domaćin




                          Može i teretana, što bi teretana bila problem
                          Ako posle svega ovoga stigne i da ode u teretanu, nema problema
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ako posle svega ovoga stigne i da ode u teretanu, nema problema
                            Pa draga, ako mi uvek sve stignemo, što ne bi i oni?
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Uros je meni odavao utisak da je bilder zato sto se divio takvim likovima pre par godina. I bas zbog toga sam stvorio pogresne projekcije o njemu. Mada imao je i napucane likove na avataru. Mozda sam za samo jednog lika sa drugog foruma napravio pogresnu projekciju na osnovu onoga sto pise, ali skontao sam zasto on tako pise. Ne moze na osnovu stila pisanja da se ubode izgled forumasa. Ima tu dosta varijabli.

                              P.S. Saznali smo da smo pre malo jace od dve godine bili komsije u Prvomajskoj. Bili udaljeni jedan od drugog na tri minuta. Mozda smo se nekad videli u 18ici. #Zemun

                              Comment


                              • Hvala kolega

                                Larisa, to samo ti možeš da budeš domaćica i da čistiš, peglaš, pereš. Ja sam ti Hercegovac čist. Pola stabla CG, pola Hercegovina.

                                Uvek ima demokratije, pod uslovom da se ja za sve pitam.

                                Ovo što pričam bebo, i to, takvi su ti najopasniji.

                                Eto Olja me potkačila da sam klinac. Meni ceo život djeojke i žene govore klinac i detinjast i opet padnu na šarm. #HankMoody
                                Last edited by Cassius Clay; 21-10-20, 14:44.

                                Comment

                                Working...
                                X