Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Vladane pogledaj "the expanse" kad imas vremena pa mi javi ovde dojmove,video sam na nekoj stranici da si Galaktiku...Ja sam pogledao dve epizode ali i dalje se suzdrzavam da se izjasnim u nekom pravcu...Ima tri frakcije za sad,Zemlja,Mars i ovi sa asteroida,terorista,ima politike plus prati tog detektiva i jos jednu grupu koja se uplela sluvajno u celu pricu
    Ocu, Galaktika mi je jedna od najboljih serija koje sam gledao, a bez premca broj 1 sci fi
    sigpic

    Comment


    • Imate li neki link ili informaciju u kojoj godini je najviše zarađeno od filma? To Ameri sigurno vode evidenciju, samo nemogu naći nikako. Ove godine milijardu i po dolara prešli Jurassic World i Furious 7 a milijardu Avengersi i Minions. Za očekivati je da i Spectra i Star Wars pređu milijardu. Trebalo bi da i Mockingjay – Part 2 još napreduje. A imamo u ovoj godini još i The Revenant, The Hateful Eight, Joy, Concussion i komediju Daddy's Home s Will Ferrellom i Mark Wahlbergom.
      Last edited by Tarantula®; 23-12-15, 17:26.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Sveže obrijano!!! Mogu ja sam sa vama

        Poceo da gledam Star Wars od epizode jedan i stvarno svaka cast fanovima kako toliko to gotive Moguce zato sto sam mator pa mi nije toliko gotivno. ALi zanimljiva prica skroz.
        Ja svaki put kada pustim bradu izgledam ko Amis.

        Pa to mogu samo klinci da vole, i ja kada sam gledao svideo mi se kec zbog Darta Mola, Kvaj Gona, pa cak mi ni Dzar Dzar nije puno smetao.Kada sam gledao nedavno bio sam ubedjen da ce nesto tako da nam serviraju, ali dobili smo malo bolji proizvod.Cetvorka i petica su prava stvar, petica je sigurno u top10 najboljih sci-fi filmova, a i cetvorka je tu negde.

        Pogledah Lutera i nije mi se puno svidela, bas im je mrsav specijal i vidi se da su ga na silu napravili.Niti je negativac nesto preterano zanimljiv, niti su drugi likovi toliko upecatljivi.Igrit je bila slaba,Ocekivao sam malo vise.Nadam se da ce za petu sezonu da snime barem cetiri epizode i da ce da bude bolji scenario svejedno da li ce on da ukljuci Alis ili ne.Ne deluje mi da imaju sta puno novo da ponude, sve ''fore'' su manje vise potrosene.

        Comment


        • Kad ce prestati novi filmovi zauzimati mesta u top250...
          sigpic

          Comment


          • Brutalna Victoria!

            Lagan i spor početak koje će verujem neke smoriti, međutim vredi nagrade i momenta kada film gledaoca nakon nekih pola sata usisa i teleporuje u vrtlog zbivanja. Zver od filma i poduhvata snimanja, naklon do poda.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Niste gledali SW kao klinci?
              A sada su mi neke stvari jasnije kod vas
              Nisu se tripovali da su dzedaji, sta ocekivati od takvih generacija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Bice i Creed 2, a Stalone jedan od favorita za ZG i ocekuje se da bude nominovan za Oskara. Odlicna rola bas, prosle godine je JK Simons tako objasnio da nije imao konkurenciju, vidjecemo kakvi su Staloneovi konkurenti.
                Dal samo meni smeta njegova faca posle 25 plastičnih operacija?
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nisu se tripovali da su dzedaji, sta ocekivati od takvih generacija
                  Obožavala sam i SW, ali prvo ST (Star Trek)..btw, niko nije reagovao na smajli

                  Spoiler
                  mislim, postavljen je u kontekstu SW


                  Sećam se da mi je otac donosio VHS, pojma nemam odakle i da sam ih gutala i to više puta.

                  Al što se ukusi sa godinama menjaju.
                  Last edited by miloolja; 24-12-15, 11:31.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Oce neko da mi posalje na PM kada se ovde zavrsi diskusija o novom SW da mogu lepo da se vratim temi?

                    Unapred zahvalan,

                    vas drugar Erik!
                    sigpic

                    Comment


                    • O čemu pričaš bre?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Veceras na HRT2 u 21h: It's a Wonderful Life
                        sigpic

                        Comment


                        • Odgledao sam novog Rokija ili ti Creed , onako nije loša pričica ima materijala za još par filmova sa Kridom juniorom
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            O čemu pričaš bre?
                            Nisam ulazio ovde od kad je krenula premijera ali pretpostavljam da se spojlerise najstrasnije Force Awakens a kako ne zelim da budem deo toga, jer nisam gledao film, neko moze lepo da mi kaze "E dragi Erice, prica se o II sezoni Daredevila, vrati se slobodno" .
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma to ja pisem o prvim delovima, "malo sam sporiji" kada je SW u pitanju
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ne brini Erice, niko ne prica o tome.

                                Heist sasvim solidna akcija, da proleti sat i po.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X