Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sicario..odličan film.

    Comment


    • CM8 gospodari ovih dana na torentima. Evo ga i Concussion sa Will Smithom najavljen za 25 decembar.

      https://kat.cr/concussion-2015-dvdsc...t11793667.html
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by DZV View Post
        Sicario..odličan film.
        Meni film nije nesto, ali rad s kamerom i kadrove koje su oni radili su nevjerovatni. Cinematographer im je nevjerovatan, a nisam vidio ko je. Bas bas nenormalno odradjen posao.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Odgledah Marsovca...



          Meni licno bolji od Intera...
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Odgledah Marsovca...



            Meni licno bolji od Intera...
            Marsovac je dobar, ali Interstellar je bogovski mindfuck. Nesto sto bi mogao dan/noc da gledam. Plus Mekonahi uradio nenormalno ulogu.

            Pregledah onaj screener Joy. Film bas poucan, a snimak nijansu slabiji od HDRipova. Pitanje da li napast ostale screenere ili ici u kino
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • napisite me neke filmove na nacin ko john q itd

              Comment


              • Sicario mora da bude dobar, kad ga je radio Denis Vilnev

                Nisam ga jos pogledao, ali imam u planu

                Victoria razvalila, definitivno najbolji film godine od do sad odgledanih...prosle godine me odusevila Dolanova "Mamica", ove godine je to "Viktoria"

                Dodao bih tu i Sorentinov "Youth" i jedan film od prosle godine koji sam tek sad odgledao "Force Majeuje"
                sigpic

                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt3076658/



                  Sve ima, boks, Roki, Apolo i Adonis Krid, Gudison

                  Nivo prvog Rokija i Roki Balboe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bice i Creed 2, a Stalone jedan od favorita za ZG i ocekuje se da bude nominovan za Oskara. Odlicna rola bas, prosle godine je JK Simons tako objasnio da nije imao konkurenciju, vidjecemo kakvi su Staloneovi konkurenti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ma razbicemo ove sveze obrijane, nemaju sanse nikakve
                      Sveže obrijano!!! Mogu ja sam sa vama

                      Poceo da gledam Star Wars od epizode jedan i stvarno svaka cast fanovima kako toliko to gotive Moguce zato sto sam mator pa mi nije toliko gotivno. ALi zanimljiva prica skroz.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Meni ono izgleda previse debilno, ali dacu sansu za ove praznike i pogledati svaki dio. Nego neki svjetleci macevi ovo ono, to mi sve izgleda nivo Pirata s Kariba, ali da ne hejtujem dok ne dam sansu
                        sigpic

                        Comment


                        • Prica mi jeste zanimljiva. Da sam gledao kada sam imao 12 godina, verovatno bi mi bilo previse dobro.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • aaaaaaaaaaaaaa
                            Limar sebi rezervisao ulogu neprijatelja br. 1 em vredja SW em proziva bradonje !!!


                            Vladane pogledaj "the expanse" kad imas vremena pa mi javi ovde dojmove,video sam na nekoj stranici da si Galaktiku...Ja sam pogledao dve epizode ali i dalje se suzdrzavam da se izjasnim u nekom pravcu...Ima tri frakcije za sad,Zemlja,Mars i ovi sa asteroida,terorista,ima politike plus prati tog detektiva i jos jednu grupu koja se uplela sluvajno u celu pricu
                            Last edited by saburo sakai; 23-12-15, 16:12.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Nije da vredjam sano ono ne leže mi toliko i ako mi je zanimljiva priča. Odgledao sam prva 3. Sada stižu oni bitniji delovi ps ću videti šta i kako
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Niste gledali SW kao klinci?
                                A sada su mi neke stvari jasnije kod vas
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X