Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi Legend sa Hardijem.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Brate kakvo njesra.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Brate kakvo njesra.

        Sve razumem ali plavokosi ljudi u drevnom Egiptu daj bre
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Šteta što nije proleće

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
            nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher)
            E hvala ti care do neba za ovo.

            Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u
            sigpic

            Comment


            • Još im samo Thor i Hulk hvale, pa da Avengersi budu na okupu. Bezveze što ih trpaju u film o Captain Americi gubi Chris Evans na glavnoj ulozi. Ali daj samo što više da se zaradi.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post

                Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
                nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher)
                Uopšte ne znam kako mi je ovo sinoć pormaklo...
                Pre par nedelja gledala sam Who am I.. i veeeelika preporuka za njega, baš me prijatno iznenadio, Odličan je!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa jel izaslo ovo? Mislim da neke dve godine proveravam na svakih par meseci dal ima neki torent
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Gledala pre neko veče na Cinemaxu. Tako potraži, ima ga sigurno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        E hvala ti care do neba za ovo.

                        Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u
                        Nek sam i ovo doziveo da neki film pogledam pre tebe.

                        Pogledao ga pre vise od mesec dana, ali nije ostavio tako jak utisak da bih nesto napisao.

                        Comment


                        • Super igra. Nadjite 66 filmova, reference su naredjane po garazi.

                          http://www.popcorngarage.com/
                          sigpic

                          Comment


                          • Obozavam ovakve igrice, steta sto ne moze da se zumira ( ili ja barem nisam nasao).

                            Pronasao sam 40, ali moglo je tu i vise npr posle kada sam pogledao resenja video sam da je ono u stvari Fight club sapun al ja nisam mogao da razaznam toliko ociglednu stvar
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Aaa kako je dobra Zaglavila sam se na broju 43, doduše i igrica se ukočila, pa ću kasnije ponovo, da mi se mozak oporavi.. ali ništa bez googla... maska Kaspera me ubi (Perfect world), kao i ona biljka.. znam da je neko nosao kroz film... pa neko žensko..a neko dete.. aha! Matilda (Leon)... a onda onaj "drugar" T.Henksa na pustom ostrvu.. kao se zove film.. (Cast away)..ništa bez male pomoći prijatelja (mislim googlala sam samo za 2 filma, da ne bude zabune )... odlična zabava ovog ružnog dana

                              A da i prskaj mi je pomogao sa Fight clubom pa ko će ono da vidi
                              Last edited by miloolja; 27-11-15, 14:48.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ugasih ga na 24. Nisam mislio ni da cu toliko da nadjem. S tim sto ima nekoliko koji su mi strasno poznati, ali dzaba kad ne mogu da se setim. I naravno dobijem glupi strike za "Scary Movie" zbog one maske, a vidim ima dosta horora, a tu znam samo najpoznatije, a ni njih nisam gledao. Dva sam pogodio skroz slucajno, jednom mi obelezio drugi predmet nego onaj na koji sam ja mislio, a jednom skroz drugi film mi priznao

                                Dobra zabava svakako

                                Comment

                                Working...
                                X