Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je The Intern vrh film po pitanju kako je uklopljeno sve i gluma je savrsena za onakav film. Ne bih da ulazim u te musko/zenske odnose, jer tu antropoloska psihologija dolazi do izrazaja, sa kojom se 90% zena ne slaze.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Trailer 2

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Da su kupili pet metara drva En bi ih cijepala, ne bi muz. I to je odlicno.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Jel neko gledao ovaj francuski Love u 3D-u? Ja nikako da stignem da odem sa devojkom da pogledam.

          Sent from my m2 note

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Jel neko gledao ovaj francuski Love u 3D-u? Ja nikako da stignem da odem sa devojkom da pogledam.

            Sent from my m2 note
            Ne znam sta se tamo ima u 3D gledati, mrtvo tripovanje bi bilo narednih mjesec dana
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sicario.

              Da nema Brolina i Del Tora ocena filma i sam film bi mogli u minus da odu.

              Kamera je stvarno dobra, ali film ko film... ne znam jel sam ja lud (moguce) ili je Emili usrala ceo film!? Svaki trenutak ocekujem da ce se rasplace kao da gledam Djavo nosi pradu..

              Bukvalno bih mogao kao Jaqen Hghar da izgorim

              Bas sam mnogo vise ocekivao.
              Last edited by l1m4r; 25-12-15, 16:51.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Najslabiji Vilnevov film, sve njegove koje sam pogledao nisu meostavili ravnodusnim dok ovaj jeste.Promasena uloga za Emili, scenario je prosek.Dosta toga mi tu ne stima, daleko da je to od loseg filma ali s obzirom sta sam sve video od Denisa imao sam veca ocekivanja.

                Intern sam pogledao samo zbog ovog dvoje i razocarao sam se, za ovaj gore film moze se reci da sam im ciljna grupa ali ovde je film mogao da izazove samo prezir prema nekim likovima i nezainteresovanost.Na sta sam potrosio 2 sata, jos gledao trejler i delovao mi je ok.Rekoh gotivim glavne glumce pa cu da ga pogledam, cak sam i sa drugom pricao pre dva meseca kada se pustao da bi smo ga pogledali.Previse gej i smesnih likova za mene da bi ovaj film progutao.

                Comment


                • U poslednjih godinu dana dosta puta mi se desilo da uletim u spiku sa nekim o filmovima, i ne zadugo dodjemo do izjave: "pa i ne secam se kada sam poslednji put odgledao neki vrhunski film"

                  Pomozite mi, aj nabrojte po par komada ( ako imate) filmova koji su izasli u poslednjih 5 godina ali da su vam ostali urezani kao instant klasik znaci teska kategorija. I molim vas nemojte da mi pominjete Avengerse i slicne zajebancije Znaci ne mora nikakvo obrazlozenje ili opisi, cisto da skupimo neku elitu ( ako je uopste ima )
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ne znam, na prvu loptu.
                    Interstellar
                    Vuk sa Vol Strita
                    Dallas byers club
                    Imitation game
                    Inception
                    Gone Girl
                    Les Miserables
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • hm, daa, interstellar i DBC su mi prvi pali na pamet ( ne lozim se na Mekonahija keve mi )

                      Gone girl

                      Al nekako nijedan od tih filmova mi nesto nije ostao upamcen kao izvanredan. Krenuo sam da listam po nekim mojim omiljenim filmovima i bukvalno svaki mi je delovao za klasu bolje Pulp fiction, Gladiator, Matrix, Fight club, 12 Angry men itd itd to je bukvalno prvih pet filmova na koje sam naleteo.
                      E sad me zanima dal ja njih favorizujem zato sto sam sentimentalno vezan, ili su oni sazrevali vremenom i imali vremena da dobiju status kulta, ili je nesto trece u pitanju.

                      al opet kad razmislim desavalo se u poslednjih 5 godina da odgledam neki film koji je iz ranijeg perioda i da se nacisto odusevim
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        U poslednjih godinu dana dosta puta mi se desilo da uletim u spiku sa nekim o filmovima, i ne zadugo dodjemo do izjave: "pa i ne secam se kada sam poslednji put odgledao neki vrhunski film"

                        Pomozite mi, aj nabrojte po par komada ( ako imate) filmova koji su izasli u poslednjih 5 godina ali da su vam ostali urezani kao instant klasik znaci teska kategorija. I molim vas nemojte da mi pominjete Avengerse i slicne zajebancije Znaci ne mora nikakvo obrazlozenje ili opisi, cisto da skupimo neku elitu ( ako je uopste ima )
                        A Separation
                        Mommy
                        Great Beauty
                        Whiplash
                        Boyhood
                        Blue Jasmin
                        Le Passé
                        The Broken Circle Breakdown
                        Winter Sleep
                        Leviathan

                        Ima tu jos (Hunt itd...koje pretpostavljam da si sigurno gledao).

                        EDIT. Kako sam Turke mogao da zaboravim.

                        Once Upon a Time in Anatolia

                        I Dogtooth se podrazumeva. Tek sada kapiram koliko sam filmova izostavio sa liste.
                        Last edited by ExEric; 25-12-15, 19:54.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prskalice imao si davno zaboravljen temu našeg Oskara svasta je tu bilo.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Whiplash
                            The Book Thief
                            Life of Pi
                            Silver Linings Playbook
                            The Boy in the Striped Pajamas

                            I to je to sto se wow filmova tice.

                            Najbolja akcija ikad mi je novi Mad Max. Interstellar i Martian previse ishajpovani. Svi Batmani novi su mi za klasu bolji, kao i Inception.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              A Separation
                              Mommy
                              Great Beauty
                              Whiplash
                              Boyhood
                              Blue Jasmin
                              Le Passé
                              The Broken Circle Breakdown
                              Winter Sleep
                              Leviathan

                              Ima tu jos (Hunt itd...koje pretpostavljam da si sigurno gledao).

                              EDIT. Kako sam Turke mogao da zaboravim.

                              Once Upon a Time in Anatolia

                              I Dogtooth se podrazumeva. Tek sada kapiram koliko sam filmova izostavio sa liste.
                              The Hunt mi je isto pao na pamet. Eto ajde da uzmemo Boyhood, Whiplash i the hunt jel bi ih ti uopste poredio sa mojim gorepomenutim filmovima? Ajde ne mora bas svih 5 mozda ti se neki ne svidja ali kapiras na koju klasu ciljam. Po meni nisu ni blizu.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Pa trazio si poslednjih 5 godina .

                                Mislim da Separation moze komotno sa bilo kojom erom, to je cista 10ka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X