Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Nisam ulazio ovde od kad je krenula premijera ali pretpostavljam da se spojlerise najstrasnije Force Awakens a kako ne zelim da budem deo toga, jer nisam gledao film, neko moze lepo da mi kaze "E dragi Erice, prica se o II sezoni Daredevila, vrati se slobodno" .
    E dragi Eriče,
    znaš da nepredvidivost ove naše mase retko ko može da sagleda i uvek će ostati neko ko će kasnije od kasnijeg da gleda SW...nego skidaj i gledaj što pre.

    E zato sam te pitala ono


    Poslato sa htc
    Last edited by miloolja; 24-12-15, 19:43.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Star Trek mi je ipak daleko ispred Star Wars-a koji mi sada pogotovo deluje nekako klinački
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • E ovaj lajk ti se ne važi, jer je simpatizer em mator dok gleda SADA SW, em nije sve odgledao... tako da nije merodavan da proceni tu tvoju tvrdnju
        Last edited by miloolja; 24-12-15, 17:53.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          E ovaj lajk ti se ne važi, jer je simpatizer em mator dok gleda SADA SW, em nije sve odgledao... tako da nije merodavan da proceni tu tvoju tvrdnju
          Neka te neka...
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ja sam sa ocem gledao uglavnom "kaubojske", ne postoji covek na svetu koji vise voli Dzon Vejna od njega. Cak i danas vikend je rezervisan za Pink Western. Ako se zbog mene donosila kaseta to su uglavnom crtani filmovi bili, Digimoni... kasnije DVD nismo ni koristili, samo prasinu skupljao, tada se vec i racunari uveliko pojavili i Star Wars prodje nekako pored mene.
            sigpic

            Comment


            • Izasao scr za Bridge of Spies, a sto je jos vaznije i za Spotlight.
              sigpic

              Comment


              • Vlajko baci linkove, taman da sutra pregledam prije puta
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Malopre sam odgledao film "The Revenant",
                  i zaista mogu da kažem da sam se veoma razočarao.
                  Film je groteska.
                  Navodno je rađen po istinitom događaju, i po istoimenom romanu Michael Punkea.

                  Ne znam za roman, ali film je njesra.
                  Posebno sam razočaran jer je Iñárritu jedan od mojih omiljenih režisera.

                  Ko nije gledao film, a želi da ga pogleda neka ne čita dalje, jer nemam nameru da spojlujem stvar, ali naprosto moram da iznesem nekoliko zdravorazumskih zapažanja,
                  zbog kojih mislim da je film uvreda intelektu.

                  Elem, priča bi bila odlična da nije preterivanja, koja su za moje pare upropastile film.
                  Hugh Glass je traper kojeg grupa njegovih ortaka ostave da umre nakon navodno "smrtonosnih" povreda koje mu je zadala ženka grizlija (u nameri da zaštiti potomstvo).
                  E, tu je zapravo potpuna groteska.
                  Taj Hugh Glass (koga u ovom filmu odlično glumi Di Caprio) je zaista preživeo napad grizlija, ali nipošto na način kako je to prikazano u ovom filmu.
                  Ovde ga je medved izujedao 30-ak puta, igrao se njime kao mačka s mišom, pa se ovaj nekako dokopao puščerine i ranio zver, koja je opet nasrnula na njega,
                  ovaj put je on izbode nožem 2-3 puta, te se zajedno otkotrljaju niz neku padinu 30-ak metara u dolinu, ali na načina da se na zlosrećnog Glassa, stropošta medvedica teška tonu.
                  On je i to preživeo, njegovi drugari traperi čuvši njegovo zapomaganje i pucanj pre toga, dolaze mu ubrzo u pomoć, te ga na licu mesta oslobađaju medveđeg zagrljaja i "krpe" ga priručnim sredstvima.
                  Napominjem, u filmu se sve ovo dešava usred zime, gde Sibir izgleda kao Sen Trope u špicu turističke sezonu, u odnosu na krajolik u ovom filmu.
                  U stvarnosti, zlosrećnog Hugh Glassa medved je napao usred leta, ali OK, dobro je zbog priče, ne zameram.
                  Znači preživeo je izujedan od strane razjarenog medveda, koji se pritom mrtav stropoštao na njega sa visine, ostavljen je od protuva (koje su u prethodno ubile sina) da umre od posledica napada grizlija.
                  Sve on to preživljava na -300, u snegu do kolena. Upadao je pride i u ledenu reku, još jednom se stropoštao, sve tako kljakav ovaj put sa drugom mrtvom životinjom (ubijenim konjem) u neku provaliju
                  duboku brat - bratu 50 metara, i naravno i to preživeo. Kako je sve to preživeo a da pritom nije 7 puta dobio upalu pluća, ili sepsu. Ne znam.
                  Džon Rambo, visoko trenirani pripadnik "Zelenih beretki", obučavan da preživi u najekstremnijim uslovima, je za ovog trapera mala beba.

                  Razumem da je po onoj Hičkokovoj "film veći od života", ali brate, kad se uželim superjunaka, ja gledam onda ekranizacije DC Comics ili Marvela.
                  Ne razumem, zašto je Iñárritu pribegao ovakvim budalaštinama.
                  Mogao je naprosto da smanji doživljaj, i da ovaj Hugh Glass zaista preživi manje "letalan" napad grizlija, pa makar i po najgoroj zimi (zbog bolje priče),
                  ali ovako je baš napravio potpunu grotesku.
                  Ocena:0/10
                  Last edited by Jaqen Hghar; 25-12-15, 16:07.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Nije ti se svidela, dosadna, ili ...?
                    Naprotiv, bila mi je odlicna. Samo nedostatak vremena.

                    @Indigo

                    Tesko je biti Bog sledeca .
                    sigpic

                    Comment


                    • Ala se Jaqen Hghar naljutio i iznervirao Nisam još videla da je neko ovde dao nulu za film

                      Znači opet ništa od Oskara, bez obzira na odličnu glumu?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Film SUBURRA (2015) http://www.imdb.com/title/tt4025514/?ref_=nv_sr_2
                        filmcina ,moja ocena 8/10 Preporuka za svakoga
                        Triler sa odlicnom radnjom koja drzi paznju i napomenuti fenomenalnu muziku u filmu..
                        GIFSoup

                        Comment


                        • The Intern topao, tacno za ovo doba. Ali i dosta gej film, gluma De Nira i Hetvej je odlicna, ali njen muz je sramota za muski rod, ne samo po ponasanju, vec i izgledu, pokretima, bas teska gejcina. Film salje i poruku da zena treba da bude snazna, nezavisna, da je ovo doba kada je jaka kao muskarac. Da su kupili pet metara drva En bi ih cijepala, ne bi muz. I to je odlicno.
                          sigpic

                          Comment


                          • I da je potrebno da ima geja za muža?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • On ima i malu aferu, ali zato sto se osjeca nesigurno, jer ona radi i donosi hranu na sto, on oko djeteta. On ce tek za 5-6 godina otkriti da je gej.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X