Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao malopre ....
    Bice bice zanimljivo .....
    Tacno rade ono sto skoro niko ne ocekuje:
    Spoiler
    Svi su mislili da ce Sivi Crv da umre, a Misandei da zivi .... kad ono medjutim


    Jel vam se svidja ova epizoda? To me zivo interesuje.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Spoiler
      A kako se cas prije okrenuse svi savjetnici protiv Dany... Sve mi se cini da ce nju na kraju Jon morati da ubije.

      Jamie izdajica.. vazda bio. Osim ako nije planirao da je ubije??? Ako nije, onda su bas usrali njegov story arc.


      A inace jedna solidna 6/10 epizoda... nepotrebno razvucena.
      Last edited by powerslave; 06-05-19, 10:02.

      Comment


      • Meni se nije dopala. Prvi put da nemam uopste zelju da pogledam jos jednom (a znam da hocu), kao sto sam odmah zelela prve tri, iako ima sigurno dosta detalja koje sam propustila. Pa samo ukratko sada...

        Spoiler
        Mnogo nelogicnih radnji, a dijalozi sve tupaviji.

        Prvo od Kalise prave ludacu, svi je ogovaraju iza ledja, a savetuju od pocetka totalno pogresno.

        Ona preterana netrpeljivost Sanse prema njoj mi ide na zivce i ne pije vodu, jedino da varga u njoj zna da postoji bolji naslednik od kraljice -.-

        Kad sam kod varge...Bren je cist fikus jbt. Idu u rat i cemu on sluzi ili sluzio??? Isuse

        A najveca budalastina je pogibija zmaja. Na onoj visini ne vide Jurona u zalivu, ucmekase zmajceka ko goluba sa onoliko strela, a onom drugom pored nista. Tesko sranje!

        Sersei opet moze da sredi brata koji joj je na tacni dole, a koga mrzi iz dna duse, o onoj sacici ispred kapije koje moze da skine ko glinene golubove, da ne pricam i od nekoliko smrtnih neprijatelja dvoje je tu, pa i Varis izdajnik i ona ih pusta mrtva ladna???
        Grade taj lik toliko na tome da je neuracunljiva, pohlepna, lukava, osvetoljubiva bla, bla... i onda mucak??

        I da, Tirion bi mogao da kresne nesto napokon, mozak mu se pomutio i trokirao od tolike apstinencije i onoliko vina, zaglupaveo lik totalno vec odavno, ovo sada je bas smesno...a onakva faca bio.
        Savetnici Deneris su katastrofa. Bolje da je Dzora preziveo...

        Ona scena sa Bronom je nepotrebna skroz. Upao u Zimorvel, dza-bu, pogodio novi dil, otiso. Svasta.

        Vise je stete nanela Sersei, bez cimanja ikakvog skoro, nego NK

        A sada par komentara o radnji, bez kritika

        Da vidimo sta ce Juron da kaze kako bata zna za bebu.

        Dzejmi ocigledno krenuo da skenja onu kucku i to je jedino pozitivno, ostalo truba.

        I zaginu mi jedna od retkih "prezivelih" :cry

        Dzon izgrlio sve po Zimovrelu, a Duha koji cvili jedva pogledao




        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Spoiler
          Nije mi se svidelo sto nisu ni malo obratili paznju na NK. Mogli su kroz Brenovu pricu da razjasne malo njegovu proslost. I da Bren .. sta bi sa njim sada? Jos Dzon ostavi Duha .... Nece na dobro da izadje.
          Opet onaj prvi utisak po zavrsetku epizode je bolji u odnosu na isti kod prethodne ... To je ono sto se najvise racuna.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Spoiler
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Spoiler
              Mislim da je Sansa namerno rekla Tirionu za Dzona, jer mi je ona njena netrpeljivost prema Deneris besmislena, mada to sto smo ostali uskraceni za reakciju sestara o bratu, zesci mi je minus, jer je stvar epohalna.

              Prognozirala sam svojevremeno da ce Arja sa Psetom da krene za Kraljevu luku, mada to i nije bilo neko vizionarstvo iskreno, i to mi je ok.

              A ocekivala sam mozda Daria u Zmajkamenu, pa ne bi se onaj ludak tako poigravao u njegovom zalivu... a i pobise u prosloj nepotrebno onolike Dotrake koji bi sad bas dobro dosli -.-
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakav trash od epizode.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Odgledao malopre ....
                  Bice bice zanimljivo .....
                  Tacno rade ono sto skoro niko ne ocekuje:

                  Jel vam se svidja ova epizoda? To me zivo interesuje.
                  Cini se da je producentima glavni cilj da urade ono sto niko ne ocekuje, ali po mom misljenju previse igraju na faktor iznenadjenja i zbog toga ...

                  Spoiler
                  Bespotrebno ubijaju likove koji su dragi...

                  Taman kad smo pomislili da je Sansa malo odrasla, mislim mentalno, ona je odlucila da prekrsi obecanje koje je dala bratu kojeg "voli kao svog rodjenog" i da okrene sve protiv Dany, sve to iz licne mrznje. Nadam se da nece preziveti, ne znam kako ali zelim da nestane.

                  Ja sve imam neku sliku da ce Arya ubiti kucku, ali da ce nositi lice brata.

                  Sada vec pocinjem da verujem i da ce kucka unistiti ceo grad divljom vatrom samo da niko ne sedne na presto... sto bi zapravo bilo jedino njeno dobro delo od kako je ubila Vrapca.

                  @Olja
                  I meni je ta scena sa Duhom malo .... bezveze...ali kao sto je neko napomenuo ranije, verovatno su te scene sa zivotinjama mngo skupe.


                  I kad smo kod iznenadjenja, sta je sledece cega mogu da se sete da nas iznenade? Deca Sume ce da nadju nekoga i da ga pmocu Zmajevog Stakla i magije pretvore u Kralja Noci, i onda sve ponovo? Samo da bi skinuli Sersei
                  Last edited by belgrade_owl; 06-05-19, 12:01.

                  Comment


                  • Sandu

                    Spoiler
                    Jel vidis da to sto si kopile u jednom momentu ne znaci nista i da vec u sledecem imas prava na presto [emoji4]


                    Sovo

                    Spoiler
                    Ne znam to za zivotinje, promaklo mi je, ali je bzvz def.

                    Nimerija valjda ceka negde usput Arju, u suprotnom opet fejl.

                    A ovo sa zmajem necu im oprostiti tek tako. Bas teska glupost.

                    I slazem se za ono sto idu na faktore iznenadjenja i sokiranja...ocekujte neocekivano -.-


                    Eee Martine, drtino matora i izlapela..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Spoiler
                      Nacin na koji su ubili Regala...Nije valjda toliko lako ubiti zmaja,pogodili ga 10 puta,pomislio sam da Deneris ludi i da sanja
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Sandu

                        Spoiler
                        Jel vidis da to sto si kopile u jednom momentu ne znaci nista i da vec u sledecem imas prava na presto [emoji4]


                        Sovo

                        Spoiler
                        Ne znam to za zivotinje, promaklo mi je, ali je bzvz def.

                        Nimerija valjda ceka negde usput Arju, u suprotnom opet fejl.

                        A ovo sa zmajem necu im oprostiti tek tako. Bas teska glupost.

                        I slazem se za ono sto idu na faktore iznenadjenja i sokiranja...ocekujte neocekivano -.-


                        Eee Martine, drtino matora i izlapela..
                        Spoiler
                        Sad mi dajes nadu sa ovim komentarom o Nimeriji. Kako bi to ironicno bilo da Nimerija presudi Sersei

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Spoiler
                          Sad mi dajes nadu sa ovim komentarom o Nimeriji. Kako bi to ironicno bilo da Nimerija presudi Sersei
                          Spoiler
                          Sve vreme je ocekujem.
                          Ono njeno pojavljivanje u 7. sezoni kada se Arja vracala kuci, pa nije htela da krene sa njom, sve se NADAM ima smisla...mada sa ovima...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sandu

                            Spoiler
                            Jel vidis da to sto si kopile u jednom momentu ne znaci nista i da vec u sledecem imas prava na presto [emoji4]


                            Sovo

                            Spoiler
                            Ne znam to za zivotinje, promaklo mi je, ali je bzvz def.

                            Nimerija valjda ceka negde usput Arju, u suprotnom opet fejl.

                            A ovo sa zmajem necu im oprostiti tek tako. Bas teska glupost.

                            I slazem se za ono sto idu na faktore iznenadjenja i sokiranja...ocekujte neocekivano -.-


                            Eee Martine, drtino matora i izlapela..
                            Spoiler
                            nema on nikakvo pravo na presto. Jedino pravo osvajaca ... Ako neke frke bude.
                            Meni je od Sanse veca slepica Deneris koja konstantno vrsi pritisak na Dzona da nikome nista ne kaze vezano za svoje poreklo. Prilicno slepacki. Jer vidi i zna da njega narod u Vesetosu mnogo vise voli i postuje od nje. Presto po svaku cenu...... Mucenica.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • A peta epizoda mi vuce na Ludu Kraljicu.
                              Sa obe strane .... I Deneris i Sersei....
                              Mozda cak vise Deni nego Sersei.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Vala svako bi poludeo...

                                Spoiler
                                ... od losih savetnika, preko primoravanja da uradi ne-uradi sta hoce...i u svemu tome dosta losih procena i poteza, do pogibije cak dva zmaj, pa do toga da joj je covek koga voli zapravo bratanac i zakoniti prestolonaslednik.

                                Malo zapazanje: kada sa onog uzvusenja gledaju hodace i zombije ispred Zimovrela, i ona krece ka zmajevima, Dzon je zaustavlja: NK treba da dodje...
                                Kalisi: mrtvi su vec dosli.

                                Koliko god da je on u pravu, na kraju ubistvom NK svi ostali nekrsti nestaju... ne mozes sa strane da cekas i gledas kako ti vojska gine.

                                Ali i cjnjenica da je odrastala sa uverenjem da pripada naslednicima trona, pa sa smrcu brata i jedina koja ima prava na njega, nije joj lako sigurno. Naravno ima tu i gena koji nisu bas dobri i tako.
                                Ono spaljivanje Tarlija joj nije trebalo recimo.

                                No, bas zato sto se sve i svi okrecu protiv nje, sve vise zelim da pozivi, mada nece sigurno
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X