Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meh.

    Martin se sigurno kikoce.
    Samo da ne umre od previse kikotanja.

    Sto se sledece epizode tice, jedino mi je bitno sto je reziser ponovo Sapochnik.
    Last edited by Mr. Wolf; 06-05-19, 19:25.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Elem, sve sto sam rekla danas posle nocasnjeg gledanja, isto kazem i sada posle drugog.
        Samo da dodam jos par stvari...

        Spoiler
        Davos: Sta Bog svetlosti hoce od nas? Dodje i ode, bez najave, bez pohvale....
        Hmmm nije taj Bog rekao sve (kazem ja)

        Tormund: Kakva osoba jase zmaja? Ludak ili kralj?

        Zasto Arja ne planira da se vrati u Zimovrel?

        Mnogo se Dzon oprastao mada kada je rekao Tormundu: ovo je zbogom, ovaj je odgovorio ...nikad se ne zna.

        Dzejmi sigurno ide da se obracuna sa Juronom i sekom, tu nema dvojbe, nista se on ne dvoumi, niti ide da je brani.

        Varis je opasan igrac, cim oseti gusto, priklanja se drugom potencijalnom vladaru.

        Hahah al kako ih milostiva Sersei ostavila u zivotu, a bili joj na pljucometar...sc!

        I moram poseban post opet o kalisi


        "Mozda Sersei pobedi i pobije nas sve...to bi resilo nase probleme"



        P.S. I gde je Losmi, aman

        P.S.2 Dracarys!!!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bolje je biti vanbracni sin - nego brat od tetke,.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Lele i tema postoji za ovo. Kad se zavrsva ta serija? Iz frizidera poceli likovi da mi iskacu.







            sigpic

            Comment


            • Spoiler
              Ušao sam totalno ravnodušno u ovu epizodu moram priznati. Sav hajp mi je uništila prošla.

              Što na kraju Sersei ostavi Tiriona u životu? Njega koga mrzi toliko, a bio joj na dohvat ruke? Nešto se ne sećam da ima neku čast, pa sad je to kao fora.

              Više hemije sam viđao između belih hodača nego između Dzejmija i Brijane. To mi se nije svidelo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post

                P.S. I gde je Losmi, aman
                Banovan.

                colke, jos dve nedelje i kraj.
                Last edited by Mr. Wolf; 06-05-19, 20:49.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Spoiler
                  Ušao sam totalno ravnodušno u ovu epizodu moram priznati. Sav hajp mi je uništila prošla.

                  Što na kraju Sersei ostavi Tiriona u životu? Njega koga mrzi toliko, a bio joj na dohvat ruke? Nešto se ne sećam da ima neku čast, pa sad je to kao fora.

                  Više hemije sam viđao između belih hodača nego između Dzejmija i Brijane. To mi se nije svidelo.
                  Spoiler
                  Da, to sam pisala danas i njega ostavila koga toliko mrzi, plus kalisi, plus Varisa izdajnika...da ih zbrise sa lica zemlje. Kao i ono sa zmajevima koji prvo ne vide sa te visine Juronovu flotu dole, a zatim i ucmekase jednog ko goluba. Smesno.


                  Edit: e bre Losmi, pa gde sada..cccc
                  Sad mi nije gust da pljujem kucku -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Spoiler
                    A sta mislite na sledeci ishod : poginuce i Sersei i Deneris ..Sansa kraljica sedam kraljevstva jer Dzon ne zeli ,Dzon ce ono nesto kao povuci se u ilegalu to mi je predosecaj posle ove 4 epizode


                    Inace ova 4 ep.jos ispala najgluplja epizoda ,meni se ovde nista zanimljivo desilo nije
                    Last edited by Bokirivaldo; 06-05-19, 21:00.
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Epizoda je bas meh
                      bilo je ok delova, ali bilo je i wtf i cinjenica je da su je nepotrebno razvukli, da su je malo skratili mozda bi bilo bolje...

                      Spoiler
                      btw. Deneris je cerka svog oca, kvota 1.01 je da ce da poludi do kraja
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bas vestacki i naglo dovode Deneris u stanje ludila. Cak mi je i malo zao sta joj rade. Bukvalno zelim samo da se ovo vise zavrsi, jer sam postao totalno ravnodusan sto se kraja serije tice. Previse su toga sjebali, a gradili toliko godina.

                        Samo debeli Martin da zavrsi sve na vreme, jedino me je za to briga.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Svako bi poludeo sa svim onim sranjima koje su se desavala u samo dan-dva: gubitak zmaja, obezglavljivanje Mirsandei i unistenje flote vode svakog normalnog u ludilo, da ne pricam sve pre toga sta joj se izdesavalo godinama unazad, i naravno sa genima koje nosi...odlepice sigurno.


                          I naravno od savetnika i ostalih koji joj govore sve pogresno sta treba da radi..odlepice.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znam sto krivis savetnike, oni nisu nista rekli sto bi je nateralo u ludilo, poprilicno je dobro savetuju
                            plus, da je poslusala Sansu, imala bi zmaja zivog jer bi se i on oporavio i ne bi ga ovi skenjali sa 3 strele
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa mnogo toga sto su je savetovali nije bilo dobro. Tirion je omanuo bogami vise puta, a vidimo Varis da hoce da joj dodje glave.

                              A sacekao bi Juron i oporavljene zmajeve, nema to veze. Ima sa idiotskim scenariom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Spoiler
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X