Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ajdeee

    Ja mislio da je zbog toga sto je hteo da ga uplasi [emoji23]

    Psihicki pukao, sisica mala.
    Ti si u svakom slucaju neozbiljan sagovornik. Uzivaj.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma got je najbolja serija. Otela je ogroman procenat populacije da je gleda i to je to. Hejteri ce da hejtuju i to je to. Sersei da ubije Deneris, to 100% sam siguran, Tiriona, Sema obavezno i moze na pocinak. Videcemo sta ce biti, poslednje dve epizode pravim slavu od ponoci do 5 ujtru
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment



      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • taj pristup da je nešto kvalitetno samim tim što je popularno obara Gangnam stajl, knjiga kije kockar,.. .. .. ne hejtujem GoT nego način razmišljanja

          a sad kad sam uzeo da vas čitam, više mi se ni ne čita knjiga
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ti si u svakom slucaju neozbiljan sagovornik. Uzivaj.


            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              taj pristup da je nešto kvalitetno samim tim što je popularno obara Gangnam stajl, knjiga kije kockar,.. .. .. ne hejtujem GoT nego način razmišljanja

              a sad kad sam uzeo da vas čitam, više mi se ni ne čita knjiga
              Citaj knjigu nemoj tu da se zajebes. Seriju ne moras da gledas, ali serijal knjiga moras da procitas.
              Najveci plus serije je to sto je u ogromnom procentu podigla prodaju knjiga.
              Ne secam se sada tacno cifara ali manje od 10 miliona je prodato sirom sveta pre serije. Za vreme emitovanja je prodaja skocila sigurno na preko 100 miliona.

              Zamisli onda Tocak Vremena.... Dzordanov. Koji je bez ikakve serije i reklama tog tipa dogurao do 100 miliona koliko ce nakon serije da se prodaje. A trebalo bi "uskoro" i Dzordanov svet da vidimo ekranizovan.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Slazem se sa Sanduom, ne smes nikako da zaobidjes knjigu. Ne zajebavaj.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                  Eeeee znam ja da bi taj zivot, pogotovu kako da umre u 80toj [emoji38] al jbg...ne mozeeee
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Nerealan View Post
                    taj pristup da je nešto kvalitetno samim tim što je popularno obara Gangnam stajl, knjiga kije kockar,.. .. .. ne hejtujem GoT nego način razmišljanja

                    a sad kad sam uzeo da vas čitam, više mi se ni ne čita knjiga
                    Ko treba da kaze sta je nesto kvalitetno.

                    Kod GoTa je sve jasno. Brutslno uradjena serija, knjiga dobra, vise opisa i prostora za to...ali vecina se samo folira da je procitala knjigu pre svih itd...Da je ovo uradio martin u knjizi sa malo vise opisa, balavili bi..

                    Knjigu sad i nemas poentu citati i ja ssm je procutao na sredini serije pa mi bilo zanimljivo..ovako ne znam..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • [emoji38]

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bas i ne bih da budem potrcko nekoj ludaci tipa Deneris Da prestanemo sa off-om

                        ----------------------------------------

                        Da li ce moj brat Duh da prezivi ova sranja? Suzu cu pustiti ako ga ubiju.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ko treba da kaze sta je nesto kvalitetno.

                          Kod GoTa je sve jasno. Brutslno uradjena serija, knjiga dobra, vise opisa i prostora za to...ali vecina se samo folira da je procitala knjigu pre svih itd...Da je ovo uradio martin u knjizi sa malo vise opisa, balavili bi..

                          Knjigu sad i nemas poentu citati i ja ssm je procutao na sredini serije pa mi bilo zanimljivo..ovako ne znam..
                          Sto nema smisla kada se vec od druge sezone stvari razlikuju. I kako serija odmice sve vise i vise se udaljava od knjige.
                          Tako da je svakako uzitak citati jer se stvari ne odvijaju isto. Neces znati sve u napred.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Bas i ne bih da budem potrcko nekoj ludaci tipa Deneris Da prestanemo sa off-om

                            ----------------------------------------

                            Da li ce moj brat Duh da prezivi ova sranja? Suzu cu pustiti ako ga ubiju.
                            Ne pravi se Tosa

                            [emoji3]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma sta se to desava drugo epohalno...do ubistva Dzona..Crna Riba, Mama lazna od Dzona ziva itd..nisu to neke epohalne stvari koje mogu promeniti tok serije...mada sam citao pre evo devojka kaze 5-6g...i ne secam se nicega skoro...ma ne secam se ni sinoc sta sam radio...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • al ako nisam gledao seriju, onda se isplati da pročitam?
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X