Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    onom celavom gadu,frustriranom jer nema muda.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Odakle njoj pravo njemu to da trazi?
      Niti ljudsko niti zakonsko pravo nema na tako nesto. A on zeli da joj bude podanik, ne zeli vlast, ne ugrozava je.
      Mada jeste malo tupavo jer bez obzira sta on zeli ako ga vecina vidi kao veceg vladara h odnosu na nju (a hoce) tesko da moze da se iscupa iz tog kovitlaca.
      Odatle dolazi njena najveca zabrinutost. Najgore je sto ga i ona sama vidi kao veceg vladara u odnosu na sebe.

      Njoj bi najpametnije bilo da njemu prepusti vlast i da se povuce u Zaliv Robova i odatle vlada.
      Da se vidjaju jednom godisnje ... Uzele jedno drugog .... Iseksaju i sve tako.
      Ali to se nece dogoditi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • I da Olja... Zaboravio sam ovo da napisem:
        Ne mogu oni nista da naprave od nje ako ona sama svojim postupcima ne potvrdi.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pad pocinje od pete sezone, sesta je ispravila neke stvari i malo zaustavila taj pad i imala 3-4 odlicne epizode iako nije na nivou prve cetiri sezone.

          Sandu zaboravio si najbitniju epizodu sa Trookom Vranom i Hold the Door, a meni je i druga izuzetno dobra. Susret Tiriona sa zmajevima, ozivljavanje Dzona, pojava Jurona i vec tada krece orktivanje Nedove proslosti.

          Comment


          • Martin je imao faktore iznenadjenja, na prvi pogled samo. Kada se prica sa tog nekog vrhunca vrati unazad sve je bi imalo smisla, mnogo toga govorilo da ce da se bas tako desi, milion sitnica u prilog te price.

            Ovde sve suprotno, pogotovu poslednjih sezona, iako se trude da idu na faktore iznenadjenja, ali iskljucivo samo to.
            Mnogo toga se pojavi ili o necemu se prica ali na kraju i ne znaci da ima veze sa necim kasnije.
            Grade pricu o nekom, razvlaci se biti ili nebiti po ljudski rod, ucmekaju ga dok dlanom o dlan.
            Komleksan lik skanjaju jer je ona ipak luda, jbg ćaća joj je bio isti takav.

            Trenutno i nemam neku zelju da vidim kako ce po ovima da se zavrsi sve ovo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Pad pocinje od pete sezone, sesta je ispravila neke stvari i malo zaustavila taj pad i imala 3-4 odlicne epizode iako nije na nivou prve cetiri sezone.

              Sandu zaboravio si najbitniju epizodu sa Trookom Vranom i Hold the Door, a meni je i druga izuzetno dobra. Susret Tiriona sa zmajevima, ozivljavanje Dzona, pojava Jurona i vec tada krece orktivanje Nedove proslosti.
              Da i Hold the dor sam zaboravio.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Daće Bog i da Deneris odjebe sa Vesterosa što pre.
                sigpic

                Comment




                • Pitala sam vec... zasto je po vama Arja rekla Psetu da nece da se vrati u Zimovrel?

                  Naravno pre toga je bila glavna u sceni sa bracom i sestrom...mi smo porodica, mi smo ovde vazni, sever itakoto (pljuc po scenariju, da ne bude zabune)
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mene u traileru za epizodu 5 najvise kopka ko je osoba izmedju 2 kolone vojnika zlatne legije. Sto se tice kraja trailer-a, sumnjam da je glupan video zmaja, odnosno samo jednog zmaja... ima isuvise zbunjen izraz lica.

                    Dambo za gvozdeni presto!

                    Edit: sto obrisa trailer sad moj post izgleda glupjle nego obicno
                    Last edited by belgrade_owl; 07-05-19, 19:57.

                    Comment


                    • Nemam pojma, verovatno ne vidi sebe kako bleji u Zimovrelu, na jednom mestu.

                      Inace, sto se tice razgovora izmedju Pseta i Arje, verovatno je foreshadowano da ce Arja prekratiti muke Psetu koji ce biti smrtno ranjen nakon okrsaja sa bratom.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Mene u traileru za epizodu 5 najvise kopka ko je osoba izmedju 2 kolone vojnika zlatne legije. Sto se tice kraja trailer-a, sumnjam da je glupan video zmaja, odnosno samo jednog zmaja... ima isuvise zbunjen izraz lica.

                        Dambo za gvozdeni presto!

                        Edit: sto obrisa trailer sad moj post izgleda glupjle nego obicno
                        Ma nije namerno, cuti [emoji3]

                        Evo ti...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Mene u traileru za epizodu 5 najvise kopka ko je osoba izmedju 2 kolone vojnika zlatne legije.
                          Onaj vel'ki? Planina?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Onaj vel'ki? Planina?
                            23. sekunda, ne deluje mi da je planina, on se ne odvaja od Cersei.

                            Moze da bude i neka nebitna osoba.

                            Last edited by belgrade_owl; 07-05-19, 20:30.

                            Comment


                            • Mozda Dzejmi.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • pa meni bas deluje da je Planina
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X