Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro sestro. Nisam znaLA da ste i vi poslali, a drugo.... isti đavo.

    EDIT: Mislila sam da sam obrisala sve poruke, pošto sam sinoć čistila box...srećom nisam ovu.
    Last edited by miloolja; 09-03-13, 16:28.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Papi mi kaze da sam pogresio neke francuze ako je tako onda se taj mec nece racunati
      Evian ne igra protiv Tuluza, to je ta greska, a posto vidim da ste svi ostali tipovali taj mec, znaci imamo jedan mec manje za racunanje.

      Comment


      • Sta cemo sa Francuzima?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Pa ne računa se.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pošto vas baš briga za baraž i ko se plasirao u play off (a onda ispada da nešto ovde stalno zvocam )... da obavestim zainteresovane, ako uopšte takvih ima, buduće protivnike, da smo se moja sestra Indigo i ja plasirali, odnosno pobedili ekipu Go Ahead Eagles sa 11:9, ako sam dobro izračunala. Čestitam na fer borbi, ali kao što je i rekao p4p1 pre ovog kola..dalje može samo jedna ekipa.

            Vi ostali, čuvajte se.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pošto vas baš briga za baraž i ko se plasirao u play off (a onda ispada da nešto ovde stalno zvocam )... da obavestim zainteresovane, ako uopšte takvih ima, buduće protivnike, da smo se moja sestra Indigo i ja plasirali, odnosno pobedili ekipu Go Ahead Eagles sa 11:9, ako sam dobro izračunala. Čestitam na fer borbi, ali kao što je i rekao p4p1 pre ovog kola..dalje može samo jedna ekipa.

              Vi ostali, čuvajte se.
              Cestitam.Zasluzeno.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • E ovako ljudi, sad ce manda da postavi anketu, imate 2 opcije:

                1. da odigramo play-off - prvi protiv osmih i tako dalje, cetvrtfinale na 2 dobije , polufinale na 2 dobije i finale na 3 dobijene

                ili opcija

                2. da odigramo jos 7 kola svako sa svakim i onda prve cetiri ekipe idu na fajnal for gde se zna- igra se na jednu pobedu. znaci nastavljamo sa bodovima koje sad imamo i jos 7 kola se igra

                Nazalost ja vise necu moci da vodim fudbalsku i h2h ligu jer stvarno nemam vremena. Mozda bih i mogao nekkako da se skrpim ali necu da kasnim jer znam da ce doci jedno kolo gde cu bahato kasniti a sad je bitno tako da necu da to traljavo bude odradjeno. Nadam se da ce se neko prijaviti, a ja cu mu biti na raspolaganju da uskocim neko kolo da pomognem
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Moj predlog je odmah play off, i da zavrsimo ovo, i ako mozes prskaj da ovo privedes, mada mozemo potraziti novog urednika.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Sta ako se neke serije produze na 3 meca i u finalu bude odigrano 5 meceva?To mu dodje ukupno 11 ''vikenda''.A od svih liga petice samo je Spancima ostalo 10 kola, preostalima 8 ili 9.

                    Finale bi moglo da ide na 3 dobijene, ali recimo polufinale i cetvrtfinale bi moralo da se saberu rezultati oba vikenda, jer u suprotnom nije izvodljivo.

                    Comment


                    • S obzirom da je vec 8:0 za plejof, to cemo i igrati.
                      Znaci ovako cemo cetvrfinale i polufinale sabiraju se 2 vikenda i koji tim bude sakupio vise poena prolazi dalje, a za finale sabiramo 3 vikenda.
                      Sad cu da postavim parove

                      Sad sam video da igraju reprezentacije, sta cemo ocemo ove od petka da postavljam ili ove od utorka ili pola pola?
                      Last edited by prskaj; 20-03-13, 20:01.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Mozda je najbolje pola-pola...;)
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • @prskaj

                          Pola-pola

                          Comment


                          • Tako volim kad odma odgovorite
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Mislim da sam sve lepo sabrao,ali proverite ipak...da ne zakinem slucajno nekome nesto...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zola, hoces ovo preuzeti posto prskaj nema vremena, i treba neko da nastavi, vidi sa njim i dogovori se oko detalja i odlucite da li ces sada preuzeti ili od sledeceg sampionata, ako hoces?
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X