Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mogu sad da preuzmem,da privedemo ovo kraju....;)

    Za sledeci,iskreno ne znam...ne znam hocu li imati net,i da li cu biti tu.A i ima dosta vremena do sledeceg sampionata,za to vreme cu saznati sigurno,a i mozda se prskaj vrati do tad...;)

    P.S. Naravno,ako vama odgovara...;)

    P.S.S. Nadam se i da parovi odgovaraju...;)
    Last edited by z0La; 28-03-13, 13:25.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ok, konsultuj se oko parova i pravila za prskaj, ako imas problem neki on to sve vodi.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Je li moguce da 16 nije bilo dovoljno za pobjedu
        sigpic

        Comment


        • Koliko je bilo? XD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • 17:16
            sigpic

            Comment


            • Niste dobro tempirali formu xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Je li moguce da 16 nije bilo dovoljno za pobjedu
                standardno ista prica cele sezone. ne brini ja ti obecavam da prolazimo dalje
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ma prolazimo pjeske ali brate 16 bodova da nije dovoljno ni za remi, nenormalno potpuno
                  Kapa dolje za Duleta i biceta
                  sigpic

                  Comment


                  • zOla ako se ne varam rezultat izmedju nas i alijanse je 13:12 za nas i mislim da je to ukupno onda nereseno. proveri jos jednom
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Sad sam bash gledao,i opet njima prebrojah 13....;)

                      Prebroj i ti jos jednom,mozda ja gresim...;)
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • u pravu si, istripovao sam se. to je to
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • 29, drugi najbolji skor u cetvrtfinalu i ispadnemo
                          sigpic

                          Comment


                          • To je stvarno bedak, kada su vam zapali ovi "monstrumi"
                            Valjda znaju to i da unovĨe.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jedan predlog...;)

                              U ponedeljak imaju Manchester Utd - Manchester City i AS Roma - Lazio.To su 2 velike utakmice.Hocete li da ove 2 utakmice ubacim medju parove? Jeste da je u ponedeljak,ali ne remeti nam nista,a bila bi steta da ne tipujemo ove 2 tekme? ;)
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Da li se slazete da ubacimo utakmicu Ned 17:00 Chelsea - Man City (FA cup) u tipovanje? U nedelju i nije neka ponuda za Engleze,a ovo jeste da je FA cup,ali ce biti odlicna tekma...?

                                p.s. Ako necete,ja cu lako promeniti tekmu,nije nikakav prob... ;)
                                Last edited by z0La; 10-04-13, 23:27.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X