Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na dopu su,zato i dominiraju...dopinguju se.
    sigpic

    Comment


    • Koji je to spoj,Branislav i LBJ xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Koji je to spoj,Branislav i LBJ xD
        Dva LeBrona u istoj ekipi! Pa ko ce protiv nas?

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Zajebase mi h2h ligu banovali nam 4 igraca a sve ovi iz sto igraju zajedno
          Ovi koji nisu tipovali neka tipuju ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • @bice

            Hocemo li uskoro videti ko se sa kim sastaje da bi imali predstavu o tome protiv koga igramo? I ako moze VDOP ovo kolo protiv ovih sto su banovani ili nekoga ko nije tipovao?

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Uradio sam 16 kola h2h lige i odneo komp na popravku,sad molite se Bgu da ne brise to,jer me posle mrzi da radim to,pa mi vraca danas komp(veceras) tako da cu tek sutra izbaciti,ako su ostala ona dokumenta
              Inace posto su 2 tima banovana oni nece igrati ovo kolo,tj. njihovi protivnici nece igrati vec ce igrati sledece kolo +ovo kolo dakle 2 kola u jednoj nedelji da se zna ;)

              Ko bude igrao sa Ironicni sokolovima i Djikosima pauzirace ovu nedleju pa ce igrati 2 utakmice u sledecem kolu ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Veoma losa organizacija.

                Comment


                • @bice
                  Hvala na obavestenju. U osnovi nama je i svejedno protiv koga igramo. Zelim to da znam unapred kako bih mogao uzivo da pratim i nase i njihove rezultate. ;)
                  Last edited by Branislav; 23-09-11, 09:05.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Haha tirgeru,jbg kad su 2 tima banovana
                    Ja tu nista ne mogu...
                    Ali ipak sam odradio 16 kola lige i ostala mi jso 3 kola da odradim,hteli ste unapred parove,dobicete ih
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma sto bi ih neko cekao nevazno ko su? Kad je Bane bio banovan ja sam nasao nacin da dobavim tipove, ako ne tipuju 10-0 i cao.

                      P.s. Ako su dokumenta na razlicitoj particiji od one na kojoj ti je sistem bice izbrisana.

                      P.s.2 Mamba ti muva miss da znas, al' posto je Mamba moj covek ja navijam za njega
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 23-09-11, 11:01.

                      Comment


                      • Pa jeste,ali si bar tad ti tipovao a ovde 2 tima nece tipovati,jer su sva 4 clana banovana ;)

                        P.S. Mamba je zbog toga i poslednji na listi u h2h ligi,a vidim da ni vi nece bolje da prodjete...

                        ps.2 Treba da brise C particiju tu su mi ta dokumenta lia ih je prebacio na D,ali izgleda da ce morati i D da brise,tako da cemo da vidimo
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Snaci cemo se za tipove, gledacu ja to da sredim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja cu pokusati za Djikose,ali ti mi sredi za Akana i Vlajka ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Posaljite ljudima mail preko foruma i neka vam daju tipove.

                              Comment


                              • I ja bi ovo igrao ali ne znam ni kako se prijaviti, moze li mi neko na pm poslati ukratko pravila.. pa kad se vratim procitat cu. Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X