Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Kako nam se zove tim cekajte? Vulgar display of Power? I sta je sada koji klinac cudno Silovanje
    Ovo je bila cista demonstracija sile tek toliko da se vidi sta ocekuje sve ostale ucesnike!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Ovo je bila cista demonstracija sile tek toliko da se vidi sta ocekuje sve ostale ucesnike!
      Moramo tako s vremena na vreme

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        Kad ces da krenes da pogadjas?
        Nemam pojma...toliko me sere Italijanska liga da to niej normalno..
        Na jednom juventusovom portalu(srpskom) pogodio 2 tacna rezultata 4 tipova i samo 3 promasio od 9 utkamica koje sam tipovao
        Jbg nece me ovde u opste....
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • http://www.sportklub.info/forum/thre...pe-i-rezultati

          Evo ovde da vidite sa kim ste u grupi a bice jos malo otvorena i tema za tipovanje.
          sigpic

          Comment


          • a jel mozes malo da mi objasnis za sk draw(mozda ste vec pisali o tome ne mogu da nadjem) pravila i ostalo? do kad moze da se tipuje kako sta funkcionise?
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              a jel mozes malo da mi objasnis za sk draw(mozda ste vec pisali o tome ne mogu da nadjem) pravila i ostalo? do kad moze da se tipuje kako sta funkcionise?
              Do sledeceg kola je rok.

              Tipujes prva 2 iz svake grupe LS i LE i pogadjas sa kojih mesta idu dalje. Ako pogodis samo jednog koji prolazi a promasis poziciju, dobijas 1 bod. Ako pogodis samo jednog i poziciju sa koje ide dalje dobijas 2 boda. Ako pogodis oba a promasis pozicije dobijas 2 boda. Ako pogodis oba + sa koje pozicije idu 4 boda. Takmicimo se i mi u grupama i 2 iz grupe sa najvise bodova posle grupne faze idu dalje.
              Last edited by Casiraghi; 15-09-11, 14:17.
              sigpic

              Comment


              • Odradio sam zreb do 7. kola h2h lige..
                Izbacicu sva kola naredna da bi mi bilo lakse posle..
                Samo videcu kad cu da zavrsim,danas ili sutra ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • svaka cast na trudu
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Samo 18 ljudi tipovalo..sta je ovo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Pa rok je do 2. kola, samo opusteno. Kad bude trebalo, ici ce podsetnik.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma za h2h ligu ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Salji kruzne bice xD
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Moram...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Mandusicu ti isto nisi tipovao..podseti tvog partnera ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kakav teror vrsimo. VDOP

                                Comment

                                Working...
                                X