Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Mnogo ste se vi opustili! Ima vas izmlatimo ko onaj Banetov kung fu manijak
    Objasnio!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • E momci bez foliranja :P , Bane sinak nemo' da koleginica ode na pazar
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        E momci bez foliranja :P , Bane sinak nemo' da koleginica ode na pazar
        Ne dirati koleginicu. Pomagace oko tipovanja!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Ja i reise menjamo ime tima,od sad se zovemo Mean Team,ko je nadlezan nek promeni tamo na onom spisku.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            evo ja bih da se prijavim za H2H ligu. nemam s kim posto sam nov ovde, pa ako neko hoce da proba sa mnom u timu ja sam vise nego raspolozen
            Ajde lepo da nadjemo jos nekog da ima covek sa kim da igra. Bice, ti si zaduzen za to, ipak si nadlezan. ;)
            sigpic

            Comment


            • Evo i ja bih da se prijavim takodjer nemam s kim pa eto prskaj ako zelis ?

              Comment


              • moze hamzo
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Eto,samo smislite ime tima ;)
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • smisljam ja do veceras ime pa cu da objavim..u svakom slucaju ja i hamza u timu ;)
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Evo ga upisani ste,imamo za sada puni 16.timova,sto je i bio neki plan da minimalno toliko timova imamo,a jos ako nadjemo par igraca imacemo jos dva.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Uh.. ljudi nisam bio tu 3-4 dana,izvinjavam se..
                        Dakle hamza i prskaj u timu videcemo hoce li Flash i mandanada uopste i igrati ligu,posto ih nema nesto na forumu..
                        Dkle 20. avgusta igramo probno kolo krecemo 27. avgusta tada krece Calco ali ako bude strajk nema veze opet krecemo dakle 27. avgusta krecemo sa H2H i obicnom ligom..
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Flash i Mandanda u istom timu i ostaje jso jedan tim samo da se prijavi dakle jos 2 igraca nam trebaju...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • moj i Flash-ov tim ce se zvati Wade

                            Comment


                            • Ljudi imamo 17.timova,i treba nam jos jedan tim da bude paran broj,tako da neka se jave jos dva igraca da popune 18.tim i to je to.
                              Ajde javite se meni na privatnu,jos samo dva ima jos 10-15dana do pocetka H2H lige.
                              Evo da vidite ko sve igra: http://www.sportklub.info/forum/thre...zona-2011-2012
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Spanci ne pocinju 20. avgusta strajkuju..
                                Ipak bice pripremno kolo kako god...
                                Dakle treba nam jos jedan tim pa javljajte se.
                                Prskaj i hamza neka mi kazu ime svog tima.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X