Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li sad sledi rasturanje?

    Comment


    • Nisam gledala ceo set , ovo sto jesam, Serena mi deluje neuobicajeno mirno
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        @Bojana Koristiš svaku priliku da nipodaštavaš Novaka koji je veliki šampion, trostruki osvajač Wimbledona u rangu Rodžera i Rafe stavljajući ga u istu ravan sa drugim igračima.
        Ako ti ne smeta Rodžerov specijalni status isti takav morao bi da ima i Novak i tu prestaje svaka priča.
        I nikakva teorija zavere tu ne postoji to se toliko puta ponavlja da bi i dete videlo a samo zlonamerni navijač nekog drugog tenisera je u stanju to da negira.
        Ali jedna je stvar takođe indikativna - što se više Novak stavlja na taj ili neki drugi način u negativan kontekst to zapravo pokazuje da ponovo postaje opasnost za nedodirljivog i to je u stvari STRAH.
        U redu je to, i treba da se bojiš za Rodžera jer Novak dolazi po njega.
        aliluja


        ne znam da li baš novak dolazi po njega,ali stavili mu krov na AO,a devojke se krljale na +60,samo CC ovde eeeeeeeeeeeetccccccccccc

        naravno,niko nije slep ko onaj što neće da vidi
        Wizard

        Comment


        • Nisam ni ja baš siguran da Novak dolazi po njega, ali trebamo se podsetiti da su i Federera i Nadala meseci delili od penzije jer ništa nisu mogli ozbiljnije da osvoje dok se Nole nije povredio, tenis je takav sport sve se za čas izmeni
          E sad možda organizatori prave raspored prema trenutnom plasmanu pa i to malo treba uzeti u obzir.
          Last edited by Dekson; 10-07-18, 15:59.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Bravo za Juliju
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Allez Gael!

              Anderson je sve odvratniji, uskoro ga se odricem.
              Ko ce ti biti sad sesti najomiljeniji igrac?
              OVAKO

              Comment


              • Mmm bravo Jelena!

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Serena ponekad toliko bezvoljna ko da je naterana na Centralni teren.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Ko ce ti biti sad sesti najomiljeniji igrac?
                    😂

                    Mozda Krajinovic, ubedljivo najgotivniji srpski teniser.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Pa nije Fica preko 2 metra
                      OVAKO

                      Comment


                      • Mare spusta kriterijume
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • A Hacanov, ima skoro 2m? Bas simpaptican decko a i familija mu nije losa...mislim, mora da mu je familija, lice

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            A Hacanov, ima skoro 2m? Bas simpaptican decko a i familija mu nije losa...mislim, mora da mu je familija, lice

                            tt
                            Jes vala simpatican
                            a vec je ozenjen i to duze vreme, skroz me iznenadilo kad sam saznala
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Je l samo kod mene puce prenos? Sta je ovo.. Zar u 2018oj jos postoje smetnje u prenosu??
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Ma znam da je ozenjen...ko da je to pa bitno
                                Mislim htela sam da kazem pa moze i ozenjen da bude simpatican valjda

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X