Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Pojavila se informacija da nas Lesor napusta bez obestecenja jer ima takvu klauzulu u Ugovoru ako ne izborimo EL???????????
    To je jos i dobra stvar, samo da se jos kurtalisemo prevare u vidu Feldina, skrpimo budzet, trenera (nije nuzno)... dovedemo par amera sa mannyeve liste i da tancamo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Pojavila se informacija da nas Lesor napusta bez obestecenja jer ima takvu klauzulu u Ugovoru ako ne izborimo EL???????????
      Misliš na ovo?
      He’s just 23 years old, scarily athletic and with a bright future ahead of him. Crvena Zvezda struck gold with Mathias Lessort in the summer of 2017 but their disqualification from the EuroLeague next season “forces” the player to make use of his option in order to leave.
      https://www.eurohoops.net/en/tradema...ent-centers/9/

      Nisam shvatio da tu piše da može da ode bez obeštećenja. Ovo je više u smislu da, pošto Zvezda ne igra EL, Lesor treba da traži drugu sredinu.

      Comment


      • Originally posted by quentin View Post
        Misliš na ovo?


        https://www.eurohoops.net/en/tradema...ent-centers/9/

        Nisam shvatio da tu piše da može da ode bez obeštećenja. Ovo je više u smislu da, pošto Zvezda ne igra EL, Lesor treba da traži drugu sredinu.
        Mislim da sam video na tviteru ne ovo. Zato sam i stavio znak pitanja. Ovo mi deluje realnije.

        Comment


        • Eto nam ga Craft u Buducnosti, super, super, jebeno super...

          Comment


          • Koj ti djavo, sto se sekiras [emoji3]

            Ja sam siguran da radimo punom parom da nas preuzme Pat Riley i da dovucemo LeBrona. Cuveni slogan Zeleznik beats LA!

            [emoji23][emoji23][emoji23]

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Inace Olimpija Voju Stojanovica vraca u ABA. Skupljaju sam krem mladih igraca.

              Do jaja smo...


              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • I Manny se utopio u sivilo SK-a i poceo da podjebava ljude.
                Cudan je taj uticaj pojedinih forumasa odavde.
                Bitno je da je vama dobro!

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Koj ti djavo, sto se sekiras [emoji3]

                  Ja sam siguran da radimo punom parom da nas preuzme Pat Riley i da dovucemo LeBrona. Cuveni slogan Zeleznik beats LA!

                  [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Pa dok se oni saberu i oduzmu sve ode u kurac krasni! Nema para? Rasprodaj sve iznad 200k ugovore i kreni stim sto imas i cao, ako dodju pare lako cemo mjenjati u hodu bas ko da nismo svih ovih godina.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    I Manny se utopio u sivilo SK-a i poceo da podjebava ljude.
                    Cudan je taj uticaj pojedinih forumasa odavde.
                    Bitno je da je vama dobro!
                    Uvek sam podjebavao. Samo mi je ovo posebno pogodilo zicu kad me pojedini sa foruma dva meseca prave na budalu s nekim postovima vezano za rad uprave.

                    Svuda se radi, kod nas muk. Cak su i Grobari korak ispred. Haos...

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Pa dok se oni saberu i oduzmu sve ode u kurac krasni! Nema para? Rasprodaj sve iznad 200k ugovore i kreni stim sto imas i cao, ako dodju pare lako cemo mjenjati u hodu bas ko da nismo svih ovih godina.
                      Zar ne bi sve bilo lakse kad bi neko izasao i rekao sto ne radimo nista i zasto nema para [emoji3][emoji3][emoji3]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ma uzivaj baki.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Ma uzivaj baki.
                          Lakse bi mi bilo da uzivam da imam trenera i roster. Ali jebi ga nece pa nece...

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Lakse bi mi bilo da uzivam da imam trenera i roster. Ali jebi ga nece pa nece...

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Pa roster imas, trenera takodje, a pojacanja zavise od toga koliko se para skupi za ovih 20-30dana. Plan je da se Zvezda vrati u EL ali svi znamo da to ne moze bez pomoci drzavnih sponzora. Ako stanje ostane ovako onda nema veze sto ostali rade, mi i onako nemamo para.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa roster imas, trenera takodje, a pojacanja zavise od toga koliko se para skupi za ovih 20-30dana. Plan je da se Zvezda vrati u EL ali svi znamo da to ne moze bez pomoci drzavnih sponzora. Ako stanje ostane ovako onda nema veze sto ostali rade, mi i onako nemamo para.
                              OK, znaci ambicije su osvajanje ABA ili Evrkupa, da bi se vratili u EL?

                              Trener mi je Topic?

                              Roster mi je

                              PG Filip Covic
                              SG James Feldeine, Branko Lazic
                              SF Dejan Davidovac, Ognjen Dobric, Aleksa Radanov
                              PF Stefan Jankovic
                              C Matthias Lessort??? (Mozda ide), Dzoni Jovanovic

                              Pa jel ti hoces da zakacim klinicku depresiju [emoji23][emoji23][emoji23]

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                OK, znaci ambicije su osvajanje ABA ili Evrkupa, da bi se vratili u EL?

                                Trener mi je Topic?

                                Roster mi je

                                PG Filip Covic
                                SG James Feldeine, Branko Lazic
                                SF Dejan Davidovac, Ognjen Dobric, Aleksa Radanov
                                PF Stefan Jankovic
                                C Matthias Lessort??? (Mozda ide), Dzoni Jovanovic

                                Pa jel ti hoces da zakacim klinicku depresiju [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Ambicije su kurac goli sa tim rosterom, zato se i cuti i traze se pare. Radi se na tome da ne moze jedan tim koji vec drugu godinu za redom ne ulazi u finale KLS da servisira 3.8mil duga + 9 stranaca + ostali budzet dok drugi igraju EL sa 800k. Pokusava se ogromna razlika u davanjima nivelisati da bi mi mogli ponovo napasti ABA, ako to ne bude do skupstine pa Boze moj, ide opet skripa patika i Pionir sa nas 1000-2000.

                                Comment

                                Working...
                                X