Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    U Tofasu ima slicno kao Micic sto je imao 150-170k.

    Mi do 300k mozemo da damo. Mislim da ce njega Efes da uzme makar za rezervu, a to je pola milke sigurno ugovor.

    Nas klub ima bolju reputaciju od Tofasa. Al tamo su redovne pare.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Upravo to, i ja mislim da će se oko te cifre kretati najveće plate za tri četiri glavna igrača, ,osim Feldinove.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Jako tesko. Tih 800k su bili novinarska patka. Moja procena je da ce neko dati 250-300k kome on odgovara za sistem i moze s Miskom da se dogovori za ugovor.

      A mozda ne daju nista. Nas ce on kostati sledece godine 200k. Nije to previse, ako se dovede ljudski trener.


      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Nije nikakva novinarska patka, info je 100% tacan.
      Misku dodjemo za Lesora 100k, mada se prica da je to ispeglano pustanjem Aranitovica za dz.

      Comment


      • Ma samo da ode Feldin, a za ostale nek bude sta bude....

        On verovatno zna da ce mu tesko neko ponuditi vecu platu pa se odmah zapljunuo da ostaje....pu pu.

        Comment


        • Ja bih Lesorta ostavio, izgubio je na ceni bas puno.Ako ima ugovor na tri godine, ovu sl godinu nek pokida i mozda se naplatimo. Nisu ostali bas budale da ne znaju sta se sa njim desavalo ovde. Mislim da ta cena oko 250-300k max za njega trenutno realna..Ne kosta bastoliko puno da ne probamo sa njim jos jednom. Samo on je po meni malo previse ambiciozan sa tim da nema bas takav kvalitet.

          On konta da ce u NBA itd...Trebamo po meni da ga ostavimo, ali nisam pametan tu...Jedino ako imas neku masnu zamenu...Nisam vise pametan kod njega, ali bih mu dao jos jednu sansu..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ostaviti ga uz adekvatnog trenera,za pare koje ce on da igra sledece sezone se ne moze naci nista spec na duzi ugovor.On je i dalje prospekt, brojke u EL mu nisu tako lose,ako pokaze neki napredak uz adekvatan rad sledece godine moze da padne ozbiljnije obestecenje.Sa njim ove godine nije imao ko da radi

            Comment


            • Upravo tako. Uz to on je mobilniji centar pa bi lepo mogao da se dopunjuje sa Omic/Ojo tip centrima. Treba da se radi s njim na citanju igre.

              Da vise spusta loptu na parket i napada centre face up. Da onaj midrange sto ima koristi vise.

              Kazem za 200k nije to problematicna plata, pogotovu sto ga imas jos 2 godine.

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Dječarac je glup kao kurac i nema tog trika niti trenera koji će mu uliti mozak u glavu.

                Suviše je glup čak i da shvati zakonitosti odskakanja lopte. Milion izgubljenih je imao i upropašćenih asistencija jer nije u stanju da dogna kuda će lopta nakon što se odbije od parketa npr.

                Što dalje od kluba.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Brate ponovio si da je glup156 puta. Ukapirali smo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ako je ovo pravilo tacno, ja prestajem da gledam KLS. I nadam se da propadnu i ugase im se sva takmicenja...
                    Bilo je nekada u engleskoj PL pravilo da ne moze da igra stranac koji nema odredjeni broj nastupa za drzavnu reprezentaciju (tipa 20-25). Pretpostavljam da je to pravilo ukinuto, ali znam da je bilo, jer neki nasi fudbaleri nisu presli tamo zbog tog pravila.

                    Ovo za KSS je smejurija. Kao jaka nam liga pa da je ne unistavaju losi stranci, ili imamo puno talentovanih trenera, pa da ne zauzimaju mesto. Prava smejurija. Isto je i sa brojem stranaca za KLS.

                    Comment


                    • Ako je to istina onda je velika šteta, Alonso je jedan od najboljih mladih trenera u Evropi

                      Comment


                      • hahah...

                        o istoj stvari se prica na ovoj i kkcz temi.

                        Comment


                        • Manny, sta mislis o Johnatanu Holmesu na poziciji 4?

                          Comment


                          • ....in a meantime...Jaramaz u Burgosu....za sve one koji su strahovali da ce da zavrsi kod nas

                            Comment


                            • Originally posted by Gudura View Post
                              ....in a meantime...Jaramaz u Burgosu....za sve one koji su strahovali da ce da zavrsi kod nas
                              Sad ce nam biti mnogo lakse[emoji23]

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Manny, sta mislis o Johnatanu Holmesu na poziciji 4?
                                Nista pozitivno

                                Nema igru u postu realno, krece se solidno u tranziciji ali ne i u defanzivi. Taj spolja sut je dobar kad udje u ritam, inace je u naletima. Nije ni iz pika neka zver. Lose finisira na obrucu.

                                Comment

                                Working...
                                X