Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feldin uopste nije los igrac...zaboravljate koga smo mi imali na klupi prosle god...onaj bi pokvario i kamen, plutao bi po vodi

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ne kontam sto toliko molite da ode, em je bolji od Barona+ igramo EC...da imamo takva dva strelca bilo bi fantasticno, mada onda nema mesta za Zagorca 2.0 Feldin kakav god da je, bio je najopasniji spolja sa Rochom i mogao je utrpati svakom..Cak i u bitnim mecevima je bio solidan..nije on kriv sto su drugi zakazali itd..Mislim da se ovde ocekuje cuda od igraca od 300-400k, kao da dolazi sam Dzordan...

      Da nas je Ivanovic trenirao, preorali bi ABA ligu itd...meni je on ok, ali je skup to je jasno...tesko cete boljeg naci u sledecem periodu :P
      Vi ste nasli boljeg jer imate vise para....mogao je da utrpa svakom naravno ali na kraju nije utrpao nikom, sem mozda Mayi Berovich. Igrac gubitnik.

      Comment


      • Da pristane na umanjenje plate za 100k ja bih ga ostavio.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ne kontam sto toliko molite da ode, em je bolji od Barona+ igramo EC...da imamo takva dva strelca bilo bi fantasticno, mada onda nema mesta za Zagorca 2.0 Feldin kakav god da je, bio je najopasniji spolja sa Rochom i mogao je utrpati svakom..Cak i u bitnim mecevima je bio solidan..nije on kriv sto su drugi zakazali itd..Mislim da se ovde ocekuje cuda od igraca od 300-400k, kao da dolazi sam Dzordan...

          Da nas je Ivanovic trenirao, preorali bi ABA ligu itd...meni je on ok, ali je skup to je jasno...tesko cete boljeg naci u sledecem periodu :P
          Priilično nekvalitetan post, igrač kojii treba da primi 450K evra mora da bude "babaroga" u Zvezdi koja igra EC.
          Za Barona tek treba da vidimo kakav će biti a i koštaće sigurno upola Feldinove cene, a verujem da će pružiti više JER Feldin je u proseku tek svaku 6-7 tekmu pokidao ofanzivno, defanzivno je bio teška rupa i jedan od razloga što naša spoljnja linija nije nikog mogla da sačuva.
          Ko je Zagorac 2.0? Tvoja pretpostavka da bi Ivanović bio taj koji bi doneo Zvezdi titulu u ABA ligi, meni se čini da je on svoje najbolje trenerske dane odavno završio...

          P.S. za izdanja tima prošle sezone, pa i Feldina je zaslužan onaj pokušaj od trenera, možda bi sa pravim trenerom i tim bolje izgledao, ali to nikada nećemo saznati.
          Last edited by nebitan; 24-07-18, 15:03.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Na to sam i mislio,smanjenje plate i super...mada tesko ce to ici. Covek ako nista ima titule neke...Neki treneri nisu uspeli gde je on npr u PAO...Ne mozes reci da je on gubitnik, zasto? Ok igrac, ne vole ga neki, ok je to ali bio bi nam vise nego koristan u sezoni ispred..Sta je Baron onda, nema titulu, nista itd..kao i Rocesti npr...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sto jes jes...plata je previsoka nema tu sta...nije za vise od 250-300k...ali o tome je morao covic da razmislja kada ga je dovodio, kao i bjelicu

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Priilično nekvalitetan post, igrač kojii treba da primi 450K evra mora da bude "babaroga" u Zvezdi koja igra EC.
                Za Barona tek treba da vidimo kakav će biti a i koštaće sigurno upola Feldinove cene, a verujem da će pružiti više JER Feldin je u proseku tek svaku 6-7 tekmu pokidao ofanzivno, defanzivno je bio teška rupa i jedan od razloga što naša spoljnja linija nije nikog mogla da sačuva.
                Ko je Zagorac 2.0? Tvoja pretpostavka da bi Ivanović bio taj koji bi doneo Zvezdi titulu u ABA ligi, meni se čini da je on svoje najbolje trenerske dane odavno završio...

                P.S. za izdanja tima prošle sezone, pa i Feldina je zaslužan onaj pokušaj od trenera, možda bi sa pravim trenerom i tim bolje izgledao, ali to nikada nećemo saznati.
                Nas drugi najbolji igrac, ima oscilacije ali koji bek nema u EL, mozes na prste da prebrojis...U odbrani nije bio gori od Lazica i Dobrica...ne znam iskreno sta bi vi od njega...nas neuspeh je najmanje bila njegova krivica...

                Nije Lebron James, vec James Feldin ;)) Za tih 350k sto smo ga placali odradio je dobro sezonu..Vazno da ti je Roc bio odlican kojem samo ekonom Buducnosti i drugih ekipa nije dao kos, itd..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Sto jes jes...plata je previsoka nema tu sta...nije za vise od 250-300k...ali o tome je morao covic da razmislja kada ga je dovodio, kao i bjelicu
                  Da, to jeste najveća problematika u kakvom stanju je trenutno tržište i šta je potrebno da bi imao kompetitivan tim, kolika je stvarna a koja tržišna vrednost igrača. O tome je skoro pričao najbolji trener Eurocupa Saša Obradović. Priča o tome kreće od 13-og minuta pa nadalje. Zanimljivo je jer su Lokomotiva i Zvezda prva dva favorita za osvajanje EC.

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Sto jes jes...plata je previsoka nema tu sta...nije za vise od 250-300k...ali o tome je morao covic da razmislja kada ga je dovodio, kao i bjelicu
                    Da ispravim lupetanje gluposti po xy puta.
                    Jedini koji je zapeo za Bjelicu je Radonjic.
                    Mogao je doci za godinu dana i to za pola milke, ali su ipak potpisali 750-800k na 2 godine.
                    Ne branim ni jednog ni drugog, samo da se ne provlace takve budalastine koje postanu istina.

                    Comment


                    • Pa cekaj jel je radonjic taj koji potpisuje igraca? Mogao sam i ja da kazem dajte lipoviju 400k...da mu neko kaze da skoci u dunav skocio bi? Tolike je transfere stopirao i bas taj nije, bilo mu tesko u pm

                      Comment


                      • Pa da.
                        Radonjic je zasluzan iskljucivo za ono dobro u klubu, a Covic za ono lose.
                        Vodis se logikom Miki maus.

                        Comment


                        • Naravno da ne mislim tako...dzaba radonjicu sve ako nema sredstva koje je obezbedio covic...covic je itekako zasluzan za titule uz vodece ljude u drzavi...

                          Comment


                          • Btw, u ovom gore video dotakli su se i problematike dovođenja igrača iz G League, koji i pored mnogo manje novca koji dobijaju u Americi odbijaju da dođu u Evropu, spomenut je slučaj Chris Evansa za kojeg je Lokomotiva bila zainteresovana.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Feldin je zbog stava na terenu bio kancer ekipe, uz bjelicu. Ono što je pružao pozadi ne može se nazvati odbranom. Čovek za čitavu sezonu ni jednom nije pokušao da probije blok. Nego je trčkarao metar iza svog čoveka, čisto rekreativno, da se ne ohladi. Jedino sam sa bjelicu bio srećniji kad je dobio nogu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ma i Feldin i Cepanica idu, opustite se.
                                Niko ga u klubu ne zeli, a on je igrac kome puca kurac da igra ako mu jedan dan kasne pare, kao i ovo sto je Laki naveo.
                                Nisam ga 3 puta video da se spusti u stav, a dribling mu je visi od Omicevog.

                                Comment

                                Working...
                                X