Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vesna,mozda bi mogla da postavis listu svih vozaca za koje mislis da bi trebalo da imaju svoju temu,okvirno naravno,lako cemo je dopuniti.i da onda pored svakog imena dodas ko ce pisati o njemu,da nam bude preglednije i da tacno znamo ko sta radi
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Ja bih da uzmem Majkla Duana.
      Last edited by Nebojsa; 07-07-11, 12:51.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Dogovoreno.
        Sutra cu sastaviti listu.
        Dobar predlog.
        I NebojsaNS, hvala ti sto ces uzeti Duana i sto nam se pridruzujes u ovom ipak, dosta zahtevnom poslu.

        Comment


        • isla sam da vidim kako je nebojsa to uradio u f1,i odlicno izgleda,a on je sve to jadan sam postavljao
          jao vesna kakve ti clanove imas,otimaju se za posao
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            isla sam da vidim kako je nebojsa to uradio u f1,i odlicno izgleda,a on je sve to jadan sam postavljao
            jao vesna kakve ti clanove imas,otimaju se za posao
            Clanovi, definitivno najbolji na svetu.Ma kakvi, i sire
            NebojsaNS ce mi pomoci oko postavljanja ovoga.
            Tako da ce i nase pisanije izgledati super.

            Comment


            • E, gledam sad sta ima na onom delu istorijat... To su dobre stvari, ali zbog toga sto je sve pisano za stari forum, izgleda malo lose... Predlog-kopirajte sve to kod vas na racunare i obrisite sve te podforume, pa da pocnemo ispocetka... Vi znate sta je najbolje zadrzati, a ostalo bi, rekao bih, lepse bilo izbrisati i ponovo napisati... Da sve bude uredno i pod konac!

              Comment


              • Vozaci I clanovi koji pisu o njima



                M.Duan----------NebojsaNS

                Dj.Agostini--------Terel Ovens
                K.Roberts Ju.---------Pablo
                M.Melandri--------Hayate33
                V.Rosi--------------Vanja66
                H.Lorenco---------Djuka99
                D.Kato-----------Vanja66
                N.Hejden----------Denia_el
                M.Markez----------Denia_el
                D.Pedroza---------Mladostle
                W.Rainey
                K.Schwantz
                A.Criville
                K.Stoner

                Ovi jos nemaju zainteresovanih.
                Vi mozete da pocnete.
                Osim biografskih podataka, bitno je da pokusate da ih sagledate i sa one druge strane,one koja nije za medije.
                Ako moze u obleku neke zabavne price, da bude interesantno za citanje.
                Znaci, ako pronadjete neke anegdote, zgode............
                Hvala i na posao.
                Last edited by vesna8.11; 07-07-11, 15:58.

                Comment


                • je l mogu ja to ovako: otvorim new word document, napravim lepo stranu i onda kad zavrsim i dodje vreme da se postavi samo uraim copy-paste direktno u post. Je l postoje neka posebna pravila koja treba da se postuju, tipa font, rezolucija slika... bilo bi jako lepo da svima sve bude isti font i sve slike priblizno iste velicine(recimo u 2, za vece i za manje), pa da to onda ispade profi. Da izgleda kao da je sve jedan pravio, ko Panini album sa slicicama, a ne ko neki leksikon iz prvog osnovne!

                  EDIT: ja mogu i u HTML-u to da uradim, u dreamweaver-u za vrlo kratko vreme, cim nekako sve prevedem. Mogu li i drugi?

                  Pozivam Administratore i Moderatore da ukoliko zele da malo ozbiljnije ucestvujem u ovome da mi posalju PP. Bavio sam se web dizajnom 2 godine, sada sam presao na Microsoft, oblast serveri i administracija mreza. Ako mogu ikako da pomognem, tu sam.
                  Last edited by Hayate.33; 07-07-11, 16:40.
                  http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                  Comment


                  • A o ostalima Vesna, pa kako cemo bez Brzog Fredija?

                    Comment


                    • ima opcija Go Advanced, istrazio sam dodatne funkcije, postoji mogucnost da se napravi tabela pa da se u nju onda pejstuju tektovi, slike... Svasta mi se mota po glavi skupio sam skoro sav materijal i krecem! Imam nekoliko pitanja, odgovorite mi sto pre:

                      1.Je l zabranjeno igranje sa bojama teksta i velicinama slova?
                      Ne mislim ko Rossini da okrvavim celu stranu uz size 7 bold.... u glavi mi je nesto sasvim drugo, daleko diskretnije, a u granicama dobrog ukusa. cisto malo da da neki smek i formu postu. Je l' to dozvoljeno ili nije?

                      2.Ja bih voleo da veceras kad zavrsim odmah postavim ver.1 koja je na engleskom, pa da onda sutra na poslu prevedem sve na srpski i posle samo edit i gotovo! Je l' to ok?

                      3.Ako jeste, gde mogu da postujem?
                      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                      Comment


                      • Predlozio bih i Dzona Sertisa jedinog vozaca koji bio sampion u motociklizmu(1954) i F1 1964 . Majk Hejvuld prvak od 62 do 65
                        Beri Sin 76-77 pa Keni Roberts (otac Kenija Robertsa juniora) 78,79,80 prvak. Ja bih pomogao ali nisam vican pisanju i neznam engkeski pa iformacije crpim iz starih Automagazina koje godinama sakupljami cuvam.

                        Comment


                        • Uh, ne znam ni sama.
                          Radite i pisite, ako neko zeli da pise i otim vozacima, kao sto je Fredi, Sertis i drugi, slobodno.
                          Hayate, sve sto si napisao, kao predloge i na sva pitanja odgovor je---DA.
                          A za postovanje, to probno, mogli bi da iskoristimo---motogp slike, video klipovi, taj deo se ionako najmanje koristi.
                          Last edited by vesna8.11; 07-07-11, 20:41.

                          Comment


                          • tako to ide vesna,kakav moderator-takvi i clanovi
                            htela bih da kazem da se slazem sa vanjom,ako mozete malo da posredite stare teme,neke ne mogu ni da se procitaju,pa da nam sve bude bas onako lepo
                            citam sad sta hayate pise i malo sam se prepala,ja to nikada nisam radila i ne mogu to uraditi profesionalno,bojim se da moj rad ne bude smesan u odnosu na ostalemada ne znam ni sta me ceka,jer nisam jos pocela.bilo bi dobro da se malo konsultujemo izmedju sebe
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by denia_el View Post
                              tako to ide vesna,kakav moderator-takvi i clanovi
                              htela bih da kazem da se slazem sa vanjom,ako mozete malo da posredite stare teme,neke ne mogu ni da se procitaju,pa da nam sve bude bas onako lepo
                              citam sad sta hayate pise i malo sam se prepala,ja to nikada nisam radila i ne mogu to uraditi profesionalno,bojim se da moj rad ne bude smesan u odnosu na ostalemada ne znam ni sta me ceka,jer nisam jos pocela.bilo bi dobro da se malo konsultujemo izmedju sebe
                              Tvoje je samo da napises interesantnu pricu o vozacu, a nase je da je postavimo.
                              Naravno, navescemo ko je autor.Da se zna.

                              Comment


                              • Lepo je sto ce ipak biti samo jedan autor, da ne bude posle: Sta sad trista ljudi otvara teme...

                                Nekima smeta previse stvari...

                                Samo je bitno da dole pise ko je ko i ko nosi pantalone a ko suknjice!

                                Comment

                                Working...
                                X