Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam za dve teme i mislim da nema potrebe da se dele stariji vozaci i sadasnji.Malo mi je to glupo.

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      A ja sam lepo govorio da uzmem i Fast Freddyjai Carlo Ubialija, jest da je Ubiali jedan od prvih i mozda nije toliko zanimljivo pisati o njemu, ali ipak je osvojio 9 titula, nebitno sto je par njih osvajao po dve iste godine...

      Upravu je mirzacale, sto se tice Marqueza...

      Na MotoGP sajtu stvarno ima onaj deo MotoGP Legends, i svako ko je tamo zasluzuje da se o njemu pise...

      Sad se nesto mislim, da mi lepo napravimo dve kategorije, Legende i aktivni vozaci (ali oni znacajniji aktivni, tj. oni koji su uzeli bar jednu titulu u bilo kojoj klasi), pa o aktivnima pisemo koliko su do sad odradili, pa kad se povuku i ostalo, mogu da se prebace u legende...

      Jest malo komplikovanije, ali glupo je mesati nekadasnje i sadasnje, barem meni jeste...
      A Vanja al si zapeo za Fredija,nadam se da citas postove i da si video da ce ovaj novi lik "Fredi" uzeti da pise o frediju.

      Comment


      • vanjice pa i markez je jedan od "znacajnijih aktivnih",zasto ti je onda glupo da pisemo o njemu?mislim da ce on u narednim godinama mozda biti i jedan od najznacajnijih vozaca ikada (ili se bar nadam),pa bi bilo lepo da ga pratimo
        jos da pitam vesnu.....kada zavrsimo radove i kada vi sve postavite,da li ce naknadno biti moguce neke izmene i da li ce moci da se dodaju novi vozaci?
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Zato sam denia i rekao da se podele u dve grupe... Marquez je mladji, o njemu nema toliko puno da se pise kao o nekim starijima, pa cemo mozda biti velika razlika u duzini postova... Ne znam, logicnije mi je da se napravi podela, tako je i u F1, nije da je uzimam kao vodilju, ali kad je vec lepo reseno, zasto ne preuzeti takvo resenje...

          Comment


          • jeste,ali o legendama kada jednom napises,to je to,tu vise nema sta da se prati i dodaje,a o ovim mladjim ima novosti iz dana u dan.meni je svejedno,neka oni koji prave vide kako bi bilo najbolje,samo da sve bude lepo i preglednoi da posrede ono sa starog foruma kako si ti i predlozio
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Pablo View Post
              Posto sam se prihvatila posla oko Kenija Robertsa Mladjeg, mogla bih ipak u jednom radu da obuhvatim i oca, nesto kao "Otac i sin, sampioni". Tako da me rezervisete i za King Kenija!
              Negde imam fotografiju Kenija Robertsa juniora kada je imao desetak godina. Fotografija je sa neke trke 83 -4 god. u Yamahinoj garazi a mali propinje BMX. Fotka je inace iz Auto magazina JEL sme to da se postavi? Imam i Valentina kada je imao oko 3 god. u narucju Grasijanija

              Comment


              • Originally posted by Fredi View Post
                Negde imam fotografiju Kenija Robertsa juniora kada je imao desetak godina. Fotografija je sa neke trke 83 -4 god. u Yamahinoj garazi a mali propinje BMX. Fotka je inace iz Auto magazina JEL sme to da se postavi? Imam i Valentina kada je imao oko 3 god. u narucju Grasijanija
                Mislimk da bi najbolje bilo da te fotografije dostavis onima koji pisu o tim vozacima da bi ih iskoristili u cilju boljeg prikazivanja samih vozaca.
                To im mozes poslati na PP.
                Ali, naravno da mozes i ovde da postavis,nista nije zabranjeno, imas potpunu slobodu odlucivanja.

                Comment


                • I mislio sam da ih posaljem onima koji pisu o tim vozacima. Pitanje je bilo zbog autorskih prava posto su slike iz Auto magazina.

                  Comment


                  • Originally posted by Fredi View Post
                    I mislio sam da ih posaljem onima koji pisu o tim vozacima. Pitanje je bilo zbog autorskih prava posto su slike iz Auto magazina.
                    Mislim da to nece biti uopste nikakav problem.
                    Uostalom, fotografije su vec samim tim sto su se nasle u novinama, postale dostupne svima. Bar je to moje misljenje.

                    Comment


                    • Originally posted by Fredi View Post
                      I mislio sam da ih posaljem onima koji pisu o tim vozacima. Pitanje je bilo zbog autorskih prava posto su slike iz Auto magazina.
                      Pozdrav, Fredi!
                      Ja se prihvatila posla da pisem o Robertsima i necu se buniti ako mi posaljes sta god imas o njima.
                      Moze i slika, jos uvek iscitavam informacije da bih ih slozila u finu celinu, a fotografije nisam jos ni pocela da trazim! ;)
                      #58

                      Comment


                      • [QUOTE=Pablo;546859]Pozdrav, Fredi!
                        Ja se prihvatila posla da pisem o Robertsima i necu se buniti ako mi posaljes sta god imas o njima.
                        Moze i slika, jos uvek iscitavam informacije da bih ih slozila u finu celinu, a fotografije nisam jos ni pocela da trazim! ;)[/

                        U toku nedelje se penjem na tavan i skidam sve sto imam od materijala, sledeci vikend kod drugara skeniram i odmah saljem.

                        Comment


                        • Ja ostavih o Rossiju na ovoj stranici

                          http://www.sportklub.info/forum/thre...d=1#post548601

                          Mozda sam malkice pretrao! Ma sta ja lupetam, ne moze se preterati o Rossiju...

                          Za Daijira Kata nemam puno, jako se malo moze naci o njemu, nazalosta, li to cu sutra otkucati ili malo kasnije u toku danasnjeg dana...

                          Bilo koju kritiku uputie mi ovde, mislim da bih mogao da stavim jos koju sliku, no kasnije cu, ima za to vremena...

                          EDIT: Gledam sad ovo svoje sto ostavih, i nikako ne mogu da povezem ovu facu na avataru sa onim textom!!!
                          To toliko ne ide jedno uz drugo, tako opsiran text, sa ovako debiloznom facom Rowan Atkinsona!!!

                          EDIT2: Dodate su i slike, e sad ako mi neko nesto kaze, bice mi , maseju mi es slsvo, berojvi i ftkoe pred ociju...
                          Last edited by Vanja #66; 12-07-11, 15:11.

                          Comment


                          • svaka cast vanjice,odlicno si to odradiosve o doktoru na jednom mestu;)i nisi preterao (kad o coveku ima da se pise i pise)
                            ja nisam ni blizu krajai moje je skroz drugacije,ja sam bas napisala sastav o nikiju kako ga vidim,a nista jos od karijere nisam ni spomenula.....potrajace ovo moje pisanje haha
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Vanja svaka cast
                              Ja sam u fazi prevodjenja, ne zamjerite, al' bi trebalo da bude za koji dan gotovo
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Ubavo blagodarim, dame moje!

                                I Kato ima svoju temu sad:

                                http://www.sportklub.info/forum/thre...189#post549189

                                Ko je jos od vozaca ostao bez zxanicnog izdavaca, mogu i ja da preuzmem...

                                Comment

                                Working...
                                X