Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Lepo je sto ce ipak biti samo jedan autor, da ne bude posle: Sta sad trista ljudi otvara teme...

    Nekima smeta previse stvari...

    Samo je bitno da dole pise ko je ko i ko nosi pantalone a ko suknjice!
    Ne mogu ja ovo ovako, nece ispasti ni blizu kako ja zelim! Treba mi mogucnost da importujem html, ovaj quick reply i go advanced su cisto gubljenje vremena.
    A, mozda sam se i ja previse istripovao i ovo preozbiljno shvatio! Videcu ujutru...
    http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

    Comment


    • Originally posted by Hayate.33 View Post
      Ne mogu ja ovo ovako, nece ispasti ni blizu kako ja zelim! Treba mi mogucnost da importujem html, ovaj quick reply i go advanced su cisto gubljenje vremena.
      A, mozda sam se i ja previse istripovao i ovo preozbiljno shvatio! Videcu ujutru...
      Nema nijednog admina.
      Sve jedno, ja cu im pustiti PP, pa cemo videti sta ce da odgovore.

      Comment


      • Citam ovu temu i gledam kuda sve ovo ide,ja sam nekako zamisljao da ovo ide u nekom drugom pravcu,u pravcu tekstova o vozacima koji vise nisu aktivni (mislim pomalo je glupo pisati o M.Markezu koji ima iza sebe 2 sezone u motogp-u pred kojim je buducnost) vise bih volio ovako kao sto je clan fredi(sa 20-30 godina pracenja mootogp-a)da angazujemo i da nas obogate historijatom i zanimljivim cinjenicama koje 90% od nas ne zna.Zadnjih 10-15 godina sampionata vjerovatno smo svi upoznati i znamo vecinu stvari.To sam samo ja i moje vidjenje kako bi to trebalo izgledati,nemojte sta zamjeriti
        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

        Comment


        • Originally posted by mirzacale View Post
          Citam ovu temu i gledam kuda sve ovo ide,ja sam nekako zamisljao da ovo ide u nekom drugom pravcu,u pravcu tekstova o vozacima koji vise nisu aktivni (mislim pomalo je glupo pisati o M.Markezu koji ima iza sebe 2 sezone u motogp-u pred kojim je buducnost) vise bih volio ovako kao sto je clan fredi(sa 20-30 godina pracenja mootogp-a)da angazujemo i da nas obogate historijatom i zanimljivim cinjenicama koje 90% od nas ne zna.Zadnjih 10-15 godina sampionata vjerovatno smo svi upoznati i znamo vecinu stvari.To sam samo ja i moje vidjenje kako bi to trebalo izgledati,nemojte sta zamjeriti
          Ne znam sta da kazem.Ja sam ostavila svakome da bira o kome ce pisati.
          To, o nekadasnjim vozacima, bilo bi fenomenalno, ali ko ce toliko istrazivati.
          Za ove, podaci su nam dostupni.Osim toga, ovo ce umnogome biti price, neka vrsta zabavnog stiva, o vozacima.
          Ali, ako si zainteresovan da pises o tim, nekadasnjim legendama, samo napred.

          Comment


          • Javio bi se ja vec da imam dugogodisnje znanje i poznavanje (vise od 20 godina) da na osnovu starih casopisa mogu odraditi rad,al u svakom slucaju bit ce i od mene neki doprinos ovoj temi
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • Originally posted by Fredi View Post
              Predlozio bih i Dzona Sertisa jedinog vozaca koji bio sampion u motociklizmu(1954) i F1 1964 . Majk Hejvuld prvak od 62 do 65
              Beri Sin 76-77 pa Keni Roberts (otac Kenija Robertsa juniora) 78,79,80 prvak. Ja bih pomogao ali nisam vican pisanju i neznam engkeski pa iformacije crpim iz starih Automagazina koje godinama sakupljami cuvam.
              Posto sam se prihvatila posla oko Kenija Robertsa Mladjeg, mogla bih ipak u jednom radu da obuhvatim i oca, nesto kao "Otac i sin, sampioni". Tako da me rezervisete i za King Kenija!
              #58

              Comment


              • Originally posted by Pablo View Post
                Posto sam se prihvatila posla oko Kenija Robertsa Mladjeg, mogla bih ipak u jednom radu da obuhvatim i oca, nesto kao "Otac i sin, sampioni". Tako da me rezervisete i za King Kenija!
                Rezervisano ,Pablo.

                Ja pisem o Stoneru.

                Comment


                • Originally posted by vesna8.11 View Post
                  Rezervisano ,Pablo.

                  Ja pisem o Stoneru.
                  To ce biti pravi navijacki tekst! ;)
                  #58

                  Comment


                  • Originally posted by Pablo View Post
                    To ce biti pravi navijacki tekst! ;)
                    Mozda i nece.Sacekacemo da vidimo da li ce mozda Yamaha zeleti da pise o njemu, sto bih ja rado prihvatila
                    Tek ako on ne bude mogao, ja cu pisati o njemu.

                    Comment


                    • Ja bih uzela Kevina Schwantz-a, za pocetak (isto mi je interesantnije ove vozace sa zavrsenim karijerama).
                      I imam pitanje. Gledala sam prethodne strane, ali ipak. To treba da izgleda kao ono sto smo radili o Legendama F1?
                      Mogli bi iskoristiti onaj LL-ov tekst da neko uoblici i prosiri samu istoriju Motogp-a (bilo bi mi zadovoljstvo da to radim, ako vec neko nije uzeo, i ako se ideja cini prihvatljivom)?

                      Ps. Ima li neki odredjeni period u kom moramo da zavrsimo biografije? Znam da je bolje sto prije, ali...?
                      Last edited by Miss Poison; 08-07-11, 06:23.
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • A ja sam lepo govorio da uzmem i Fast Freddyjai Carlo Ubialija, jest da je Ubiali jedan od prvih i mozda nije toliko zanimljivo pisati o njemu, ali ipak je osvojio 9 titula, nebitno sto je par njih osvajao po dve iste godine...

                        Upravu je mirzacale, sto se tice Marqueza...

                        Na MotoGP sajtu stvarno ima onaj deo MotoGP Legends, i svako ko je tamo zasluzuje da se o njemu pise...

                        Sad se nesto mislim, da mi lepo napravimo dve kategorije, Legende i aktivni vozaci (ali oni znacajniji aktivni, tj. oni koji su uzeli bar jednu titulu u bilo kojoj klasi), pa o aktivnima pisemo koliko su do sad odradili, pa kad se povuku i ostalo, mogu da se prebace u legende...

                        Jest malo komplikovanije, ali glupo je mesati nekadasnje i sadasnje, barem meni jeste...

                        Comment


                        • @Vanja
                          Potpuno se slazem. Da ide jedna tema za legende (kao u F1), a druga za ove sadasnje vozace.
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Dakle brojimo, za sad je 2-0 da se naprave dve teme! Ajmo jos neko, ljudi, prihvatamo svaciji glas...

                            Comment


                            • Istoriju moto gp-a vec uveliko pise jedan clan.
                              Cekam odgovor od Hayate-a, pa cu vam detaljno izloziti kako cete raditi.
                              Za sada, prikupljajte informacije.

                              Comment


                              • cekam i ja da mi odgovore na pitanja, ali kad malo bolje razmislim ne deluje mi logicno da se html strana moze okaciti umesto klasicnog posta. najverovatnije, moracu sve ponovo, samo u word-u, jer tako izgleda jedino moze. ove advanced sam pregledao sve i bezveze, ne moze sa njima nista ozbiljnije da se napravi!

                                javljam se jos tokom vikenda, pozz.
                                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                                Comment

                                Working...
                                X