Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @VR6

    Bas si zakasnio sa Rosijevom izjavom da Lorenco nema onu stvar, bilo je to ovde jos pred prvu trku. Ne pratis literaturu

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Originally posted by realnost View Post
      Što se tiče Zarka na mene ostavlja utisak da je doktorirao moto2, i da neće puno pokazati u gpu, šta znam..
      Ozbiljan potez Dukatija, u momentu kada se polako uključuje i 4. fabrika oni tipuju na dva najbolja vozača trenutno
      Većina tih starijih šampiona male i srednje klase, kasnije u karijeri ne pokazuje mnogo toga... Tako da meni cela ta ekipa Zarco, Rabat, Salom, Cortese nikad nije bila ništa posebno...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Većina tih starijih šampiona male i srednje klase, kasnije u karijeri ne pokazuje mnogo toga... Tako da meni cela ta ekipa Zarco, Rabat, Salom, Cortese nikad nije bila ništa posebno...
        Tesko je porediti Zarka i Rabata,velika je tu razlika u kvalitetu vozaca.Zarko je cini mi se ozbiljan potencijal,ima brzinu kao brzinu a ne kao klinacku ludoriju.Na prosloj trci je demonstrirao neverovatnu silinu u odnosu na konkurenciju.Pokazao je da moze da obidje svakog sa neverovatnom lakocom.Sada ostaju naredne trke da vidimo da li je Argentina bila samo trenutna inspiracija ili imamo stvarno ozbiljnog vozaca.

        Comment


        • Lepo ti pise u tom postu sto si citiro da kasnije u karijeri (Moto Gp) ti vozaci ne pokazuju mnogo i tu se slazem sa Vanjom jednostavno deluje da nisu oni kalibar za titule u najjacoj klasi...
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Originally posted by aca aca View Post
            Tesko je porediti Zarka i Rabata,velika je tu razlika u kvalitetu vozaca.Zarko je cini mi se ozbiljan potencijal,ima brzinu kao brzinu a ne kao klinacku ludoriju.Na prosloj trci je demonstrirao neverovatnu silinu u odnosu na konkurenciju.Pokazao je da moze da obidje svakog sa neverovatnom lakocom.Sada ostaju naredne trke da vidimo da li je Argentina bila samo trenutna inspiracija ili imamo stvarno ozbiljnog vozaca.
            Ne bih rekao. Zarco je pokazivao kvalitet, ali nije imao nikakvu stabilnost u rezultati pre nego što ga je Ajo uzeo pod svoje. Rabat sa druge strane, pokazivao je konstantne rezultate i iznova se poboljšavao iz sezone u sezonu, dok nije uzeo titulu. Prošle godine je imao pehove počekom sezone, Zarco je ređao pobede i pucao od samopouzdanja i jasno je da titula može otići samo Zarcu.

            Rabat na Hondi sada uopšte nije loš, ali pogledaj šta je radio Vinales prošle godine, šta je radio Marquez pre 2 godine, šta su radili Lorenzo, Pedrosa, Rossi kad su upali u kraljevsku klasu... I pogledaj koliko godina imaju sada Rabat i Zarco, a koliko su imali ovi momci kad su došli u MotoGP...

            Comment


            • Ljudi nekada pricaju o Zarku i Rabatu kao nekim ekstra talentovanim momcima koji su tek poceli da voze motor, a da pri tom ne znaju ili zaboravljaju da njih dvojica imaju 26, odnosno 27 godina.

              Nego, sta mislite povodom Vinalesa i Yamahe ako Lorenco ode? Da li je moguca saradnja vec na kraju ove sezone, kakva je situacija u motogp-u oko raskidanja ugovora (ili otkupa istog od strane drugog tima)?

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ne bih rekao. Zarco je pokazivao kvalitet, ali nije imao nikakvu stabilnost u rezultati pre nego što ga je Ajo uzeo pod svoje. Rabat sa druge strane, pokazivao je konstantne rezultate i iznova se poboljšavao iz sezone u sezonu, dok nije uzeo titulu. Prošle godine je imao pehove počekom sezone, Zarco je ređao pobede i pucao od samopouzdanja i jasno je da titula može otići samo Zarcu.

                Rabat na Hondi sada uopšte nije loš, ali pogledaj šta je radio Vinales prošle godine, šta je radio Marquez pre 2 godine, šta su radili Lorenzo, Pedrosa, Rossi kad su upali u kraljevsku klasu... I pogledaj koliko godina imaju sada Rabat i Zarco, a koliko su imali ovi momci kad su došli u MotoGP...
                Vanja , ovde se potpuno slažemo za promenu

                Comment


                • Originally posted by Maniac View Post
                  Nego, sta mislite povodom Vinalesa i Yamahe ako Lorenco ode? Da li je moguca saradnja vec na kraju ove sezone, kakva je situacija u motogp-u oko raskidanja ugovora (ili otkupa istog od strane drugog tima)?
                  Sumnjam, nije takva situacija u Yamahi. Iako me ne bi čudilo da dođe do toga, zaista ne verujem u takav razvoj događaja...

                  Comment


                  • Zarco je prosjek nista vise. Onaj ko je extra klasa to pokaze za godinu/dvije, ne čami u jednoj klasi 10g da bi docekao svojih 5 min (Talmaczi, Rabat).
                    Davide Brivio kaze da je Lorenzo potpisao za Ducati
                    Last edited by black_sax; 09-04-16, 20:03.

                    Comment


                    • http://superbikeplanet.com/2016/Apr/...rydernotes.htm

                      Julian Ryder lično je otkucao par rečenica na temu Lorenza i prelaska u drugi tim. Dobar tekst, iz koga se mnogo toga može shvatiti ili potvrditi, kako kome...

                      Comment


                      • Fin tekst...ako Lorenzo povuce potez i pokrene na neki nacin krug transfera ko bi mogao da sedne na Suzuki i nasledi Maverica ja stvarno mislim da ce ga tesko zadrzati mozda bi bilo dobro da to bude Pedrosa
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Izgleda da će biti neka trostruka zamena bajkova - Lorenzo na Ducati, Mav na Yamahu, Andrea na Suzuki. Koji Andrea, to se ne zna...

                          Pedrosa se ranije nešto pominjao oko KTM projekta, kao vođa razvoja i glavni vozač...

                          Comment


                          • Uf to ce biti teska odluka za Ducati ali mislim da ce Lorenzo pre biti za to da ostane Dovi...samo nisi rekao koga Honda ima u planovima pored Marqueza ?
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Originally posted by dzoni gp View Post
                              Uf to ce biti teska odluka za Ducati ali mislim da ce Lorenzo pre biti za to da ostane Dovi...samo nisi rekao koga Honda ima u planovima pored Marqueza ?
                              To i mene zivo interesuje. Da li ce da dovedu nekog vozaca koji moze da parira Markezu (ako takav postoji na trzistu a ne zove se Lorenco) ili ce da dovedu nekog samo da popunjava mesto i povremeno se bori za podijum.

                              Comment


                              • Kako je to sad Honda proradila u rukama Marqueza ako nije radila cele godine?

                                http://www.motorsportmagazine.com/ra...ing-backwards/

                                Comment

                                Working...
                                X