Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ne znam ja nekako po inerciji za Tottenham

    Salim se,njima je tezi raspored pa kontam da ne mogu ispred Chelsea osim ako se Plavci bas ne izglupiraju u ovih narednih par utakmica sto ne iskljucujem kad je ova ekipa u pitanju.Arsenal na -5 mi bolje zvuci od Tottenham +2 u ovom momentu;)
    Razocarao si me
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Juce odlicna igra, ali smo opet morali da strepimo do samog kraja. U prvom poluvremenu smo ih stvarno ubili, trebalo je postici vise golova, Oscar se ispromasivao, kao da nema snage da sutne nekad... Drago mi je zbog Dembe, voleo bih jos da se Luiz vrati na centralnog veznog...
      Sve u svemu znacajna tri boda...
      sigpic

      Comment


      • Ko drugi nego CFC

        http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f...2bbb6f28f53512
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Kakvo je sranje ova lista, pa to je nevjerovatno. Ne zbog toga sto je Chelsea prvi, ali eto kako Inter moze biti tu, a da nema recimo Uniteda?
          Sto se tice Chelsea, mozda i zasluzeno, osvojili su ligu prvaka sto donosi najvise poena ja mislim, zatim onaj kup, ali sada vala izgleda smjesno kada njima daju to prvo mjesto
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by RvP View Post
            Kakvo je sranje ova lista, pa to je nevjerovatno. Ne zbog toga sto je Chelsea prvi, ali eto kako Inter moze biti tu, a da nema recimo Uniteda?
            Sto se tice Chelsea, mozda i zasluzeno, osvojili su ligu prvaka sto donosi najvise poena ja mislim, zatim onaj kup, ali sada vala izgleda smjesno kada njima daju to prvo mjesto
            Sta je proslu sezonu osvoio Man United???

            Comment


            • A sta je osvojio Bajern?
              sigpic

              Comment


              • Nemate sta raspravljati o ovim pozicijama. IFFHS bolje da sastavlja kulinarske recepte nego ovakve liste.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Igrao je Finale Liga Sampiona.

                  Comment


                  • Vijest koja obecava:

                    Spoiler

                    Sky Sports News ‏@SkySportsNews
                    Chelsea chief executive Ron Gourlay has confirmed the club are in 'ongoing' talks with Frank Lampard over a new contract
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by DeMoN17 View Post
                      Igrao je Finale Liga Sampiona.
                      Da ne poverujes da sam to skroz zaboravio
                      sigpic

                      Comment




                      • Pa izbacite ga bre iz kluba, sta je ovo??? Samo da docekam dan kad cemo se otarasiti debelog i ostalih "likova"
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Nisam gledao tekmu, kontam sad odgledati na areni snimak ali s druge strane mi se i ne gleda. Probijamo dno. Samo je vazno da igraju Torres i Yossi frizurica. Agonija se nastavlja. Dodje mi da samo gledam mlade do kraja sezone. I kada Debeli ode, ekipi ce ostati u amanet posttraumatski stresni poremecaj aka PTSP. Mrs u picku materinu!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • The young Blues secured their place in the semi-finals of the Youth Cup with a hard-fought 2-1 win over Derby County at Pride Park.
                            Baker i Kiwomya donijeli prolaz. Momci brane ovaj trofej.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Spoiler


                              Danas je 108. rodjendan. Danas zelim pobjedu.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Izjava vlasnika Steue...

                                “You can have all the billions in the world, it’s not important," he told Sport TV. "Spirit is all that matters.

                                “Did you see anything dangerous from Chelsea? I didn’t. Abramovich, take a slap or two to see how much of a billionaire you are!

                                “If we score in London, we are qualified. This isn’t a team that can score three goals against us. Never!

                                “I saw one of their games and told you this is a very slow team. Chelsea do not have any speed. And if they don’t have speed, then we will hit them badly.

                                “And that’s what we did. They didn’t even know where they were. Terry... he didn’t even know where his hat was! Terry was destroyed, he was like in the movies, in a children’s play!

                                “Lampard? I didn’t even see Lampard. He didn’t even touch the ball! Mata Pata [Pata means stain in Romanian].

                                “Hazard couldn’t even move. He hazardized! No one in the Europa League can beat us.

                                “Only if we go into the Champions League there might be some problems with Real and Barca. The rest... we’re destroying them.”
                                Sign up today with BetVictor and get a £25 FREE BET! BetVictor

                                Comment

                                Working...
                                X