Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Jeremie Boga - 03:04, 03:45, pas na 05:31, gol na 12:27... decko se igra. Uzivam kad ga gledam. Samo da ostane dobar u glavi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Jest gol gospodski. Koliko ovaj ima godina i je l' ovo Francuz ili Afrikanac neki?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • 16 godina ima, Francuz je.


        Chelsea FC ‏@chelseafc
        Team: Cech; Ivan, Cahill, D Luiz, Cole; Mik, Lamps (c); Ram, Mata, Haz; Ba. - subs: Turn, Azpili, JT, Bert, Oscar, Moses, Torres. #CFC
        Nikad Debeli ne moze dva dobra sastaviti, nikad. Nema Torresa ali je zato Ramires na krilu.
        Last edited by bracala; 24-02-13, 12:47.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          16 godina ima, Francuz je.




          Nikad Debeli ne moze dva dobra sastaviti, nikad. Nema Torresa ali je zato Ramires na krilu.
          Gledao sam celu utakmicu veliki potecijal, to ce znaciti dacemo igrati na kontre.((Moje mislenje))

          Comment


          • Gledao sam prvih 15-20 minuta, kasnije nisam bio u stanju da ispratim tekmu. Nije bitno sto je Lamps promasio penal. I to se desi svake prestupne godine. Bilo je to sansa za njegov 200. gol, ali bice jos prilika i oborice Lamps taj rekord. Cim sam vidio Ramiresa na krilu, smorio sam se. I generalno, bas sam smoren citavom ovom sezonom. Svako vidi da Debelog boli kita za klub, a on jos nije popio otkaz. Ako ce ovaj poraz povecati 5% sansu za tako nesto, onda sam na neki nacin zadovoljan. Dajem jaje da se Debeli utovio 5 kila otkad nas vodi. Toliko ga pogadjaju svi ovi rezultati...
            Mnogo pogrdnih pjesama mu navijacu pjevaju. Ona u kojoj ga nazivaju debelim spanskim konobarom sve vise se cini istinitom jer izmjene koje pravi su u rangu konobarskog vodjenja ekipe.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mumaro, konobari znaju vise o fudbalskoj taktici od svakog trenera na planetu, a i uglavnom su normalne gradje, nemoj da mi ih vrijedjas sto ih poredis sa debelim

              Ti konobari u pubovima se naslusaju komentara ljudi tako da sam ubjedjen da bi bolje postavili utakmice nego neki treneri.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mumi kao sto je rekao Nash videces Beniteza u najboljem svetlu protiv nas na Trafordu 2x do kraja sezone. Taj nas toliko mrzi da ce sve dati samo da nas ukopa.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Mumi kao sto je rekao Nash videces Beniteza u najboljem svetlu protiv nas na Trafordu 2x do kraja sezone. Taj nas toliko mrzi da ce sve dati samo da nas ukopa.
                  Mi cemo biti u velikom kurcu ako on doceka taj mec na klupi.

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Mumaro, konobari znaju vise o fudbalskoj taktici od svakog trenera na planetu, a i uglavnom su normalne gradje, nemoj da mi ih vrijedjas sto ih poredis sa debelim

                  Ti konobari u pubovima se naslusaju komentara ljudi tako da sam ubjedjen da bi bolje postavili utakmice nego neki treneri.
                  Neko nam je ovdje konobar.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • FA kup je 10. marta, nije to toliko daleko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja mislio da ti mislis na ligaski mec. ;)

                      Sto se mene tice, sutra da mu se uruci otkaz i da se ispravlja ono sto se da ispraviti. Za 11 kola bi se moglo nesto spasiti i osigurati LS. S njim samo tonemo.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Naravno ocaj juce, sve mogu da razumem, cak i Ramiresa na krilu, ali da Chelsea svesno igra bunker celo prvo poluvreme, pa to je sramota. Koji god igraci da izadju na teren ovaj klub treba da igra napadacki, ali koliko je samo uzasan lik ovaj Rafa. Jbt, uradi jednu dobru stvar kao sto je stavljanje Luiza na veznog i onda kad dodje tekma u kojoj bi on mogao da se potpuno dokaze na toj poziciji, Rafa ga vrati na stopera i vrati Mikela na veznog, koji pritom nije odigrao mec za Chelsea od decembra, i sad se vraca ni manje ni vise nego protiv City-ja. Pritom Ramires na krilu, klasican defanzivni potez, i to pored zivog Mosesa koji je pokidao svaku tekmu ove sezone. Azpilicueta na klupi, opet igrac koji je bio odlican svaki put kad je igrao, a Ivanovic kao znatno defanzivnija varijanta igra desnog beka. I ajde sad, koja je logika, zar se toliko plasimo tandema Clichy-Silva po levoj strani da moramo da se odlucimo za defanzivnu varijantu? Pritom taj Silva skoro nikad i nije na krilu nego u sredini, i sad umesto da Chelsea bude ekipa koja vrsi pritisak po toj strani na mrtvog Clichy-ja, oni se povlace. Onaj Ramires lik toliko ne zna da je to strasno, decko ne ume loptu da primi, a najgore od svega je sto zbog brzine dolazi u dobre pozicije, kao ona kontra koju je izneo sa Ivanovicem, ali iskreno, lakse bih podneo da uopste ne dodje do takve kontre, nego da se ponadam da ce Ramires znati da iskontrolise loptu...Covek od deset kontri mozda jednu zavrsi golom...
                        Ali ajde i sve to, nego zasto cekamo City na ivici svog kaznenog, i onda sve neke intervencije u poslednjem trenutku, i onaj gol sto je Yaya dao, u kaznenom je bilo ja mislim 6 nasih igraca, pa gde to ima, osim kod Stoke-a...
                        Jebeni Rafa, lik je bio 4 boda iza Uniteda kad je preuzeo ekipu, sad je 18, ali ne verujem da ce ga Roman otpustiti, ipak treci trener u sezoni bi bio mnogo i za njega, ali mozda je u ovom slucaju neophodno tako nesto, jer ovo ne vodi ni cemu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Neko nam je ovdje konobar.
                          Ma nisam konobar ali Rafa Benitez nije ni konobar. On jedino moze da bude debeli dosadni sef sale
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Samo da se zavrsi ova sezona, ne mogu vise da gledam onu tugu i onog debelog stvora.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Niotkud se plasiraju tracevi da je Heynckes u igri za trenera.

                              Debeli prosipa price kako svi vjeruju u njega a BBC je juce pominjao svadju i prepirke na treningu.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Prica se da mu Terry zategao, rekao mu da je on kriv za lose rezultate a ne igraci.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X