Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Samo to i moze, za drugo nije. Jbt ne mogu da verujem da smo imali Drogbu, Anelku, Lukakua pa cak i Kalua, a mi odlucili da zadrzimo Toresa
      Evo Drogbi je trebalo samo 5 minuta da zabije gol, Anelka otisao u Juve, a Lukaku dominira u WBA(prvi strelac ekipe i ako je uglavnom rezerva) a mi ostavili ovog pacenika koji nas nervira vec 2 godine i nikako da odeeeeeeee . Mislim kad bi on otisao nama bi svanulo
      It's blue, what else matters?

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s278746/Sport/Fu...i_Celsija.html

        Comment


        • Fin rezultat danas, kako i treba protiv ovih ekipa... Frank dosao do 199, mogao je i het-trik danas, ispromasivao se u prvom poluvremenu, ali nema veze...
          Mata nastavlja da kida, mnogo mi se svidja kako je popravio realizaciju ove sezone. Steta sto Demba nije imao neke prilike, ali doci ce i to, samo da igra u ligi i bice sve u redu.
          Ne brinem mnogo za ovaj "sukob" Rafe i Terry-ja, to je vec redovna slika u ekipi poslednje 2 sezone, sigurno da kod Terry-ja nece izostati trud na terenu, a Rafa ionako ide na kraju...
          Igramo protiv Middlesborough-a u sledecoj rundi, sad protiv Sparte da se zavrsi posao i onda City u gostima...
          sigpic

          Comment


          • Benitez je potvrdio da Bane i Lamps nece biti u konkurenciji za sutrasnji mec, zato sto su igrali dosta meceva u poslednje vreme.
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Jel ima neki Link od utakmucu sa Barselonom u ligu prvaka do 19 godina.

              Comment


              • Originally posted by DeMoN17 View Post
                Jel ima neki Link od utakmucu sa Barselonom u ligu prvaka do 19 godina.
                http://www.nutjob.eu/njtvx9.html

                Comment


                • Lepa akcija Chelsea vodi 1 : 0 Ko drugi ako ne Islam Feruz.

                  Comment


                  • Nisam video ranije da se i kod vas prati. Demon, imas uzivo na youtube-u.
                    Spoiler


                    Rekoh i ja, lepa akcija, Feruz-u ostao najlaksi posao, a ko je onaj tamnoputi decak sto je poslao loptu u prazno? Sjajna lopta..

                    Pa i nije bilo za crveni, cini mi se..
                    Last edited by p4p1; 20-02-13, 18:06.

                    Comment


                    • Mislam da je Boga. Ja gledam na ovaj sta je postirao AleksaVP.

                      Comment


                      • Cestitke

                        Comment


                        • 0:2 Boga Chelsea.

                          Hvala. Imala je Barsa sanse ali ih nisu iskoristile ovi nasih su zatvorile pri kraju prilaze.

                          Od pocetka utakmice Barsa je pocela da napada ali nasi su se hrabro branile imala je 2-3 cistih sanse,
                          pri kraju prvom poluvremenu Boga sa sjajnim pasom u prostor za Tod Cane (mislim da je on bio) ispala
                          je Barsina odbrana dva na jedan Cane je dodao do Feruza koji e ostalo laksi deo posao.
                          Drugom poluvremenu isto kako i prvom Barsa je non-stop napadala i imala je posed lopte, ali nasi su zatvorile
                          sve prilaze kon gola, i pri kraju dali su jos jedan gol za siguran prolaz u cetvrt finale (Mislim da cemo da igramo ili
                          sa Interom i nisam cuo drugi tim) Strelac je bio Boga koj je bio igrac utakmice, Svi su dobro igrali, ali Savile, Feruz,
                          Boga, i Baker su briljrale.
                          Last edited by DeMoN17; 20-02-13, 19:00.

                          Comment


                          • Sta je ovo, niko da prokomentarise onu sramotu protiv Sparte?
                            Stvarno bre vise nema smisla ovo sto rade, sa skoro prvim timom protiv Sparte oni strepe do poslednjeg minuta.
                            Nadam se da ce biti bolje sad protiv City-ja, ipak je forma na strani i dalje odlicna, a City nije ni blizu proslogodisnjeg nivoa, tako da mozemo necemu da se nadamo. Ocekujem Lamparda i Luiza na sredini, verovatno ce Ramires biti desno krilo zbog defanzive, i valjda ce Demba poceti...
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam hteo da se dupliram, pa tako to ide kad imamo u nedelju mec sa Siti pa onda u sredu u gosti protiv Midlsbro, mora nesto da kombinira Rafa. O utakmici ne bih da komentarisem jer srecni smo sta smo prosli dalje.

                              Comment


                              • Smrdljivi The Sun je uputio javno izvinjenje klubu zbog plasiranja laznih inofrmacija o tome kako u svlacionici vlada totalni disbalans i kako je doslo do sukoba na relaciji Debeli - Terry. Sada su samo potvrdili koliko su smecarski list.

                                Gledao sam mec protiv Sparte, Tony. I mogu reci da je to bila bruka - bruka sta je u stanju promasiti citava ekipa. Torres je normalno bio najbolji. Niko mu nije ravan po pitanju promasaja. Nevjerovatno hladnokrvno to radi. Mislim da je Lampard sjedeci na tribini dobio cir na zelucu gledajuci El Nina. Nekad se istripujem da covjek planski troluje na terenu. Samo on je imao 4 sanse od kojih su 3 ciste sanse da cisce ne mogu biti. Bilo je bas neprijatno gledati ekipu koja ne moze zamijeniti Torresa nekim drugim napadacem, zaista tuzno. Citav tim je pored prosjecne igre i velike kurcobolje stvorio 6-7 cistih sansi (tu ne racunam par jako dobrih suteva i odbrana njihovog golmana) i ta Sparta se trebala ispratiti sa 4 komada u mrezi, lagano. Cim smo usli u tekmi sa onim Torresovim promasajima, vec sam navikao da po pravilu primimo gol. Ramires me iznenadio sa dva kvalitetna pasa, posebno onaj za Matu. Kasnije izbacio Torresa 1 na 1... Nije imao srece kod one stative, ali je i pred kraj meca promasio veliku sansu. O Edenu ne vrijedi nista ni govoriti. Prodao im svima najjeftiniji trik i prikucao loptu bas onako kako je prikucas kad ispizdis. Igrac utakmice na kraju. Kako je samo mocan kad se okomi u sredinu sa loptom, sa velikim stilom vodi tu loptu. Ne mogu to opisati, prosto je bolestan.

                                Eto, prosli smo dalje i idemo na Steauu ali ne vidi se ta zelja za igrom, nije to to. Smorio sam s ovom pricom ali Debeli ne pristaje ovoj ekipi, ovom klubu. To stalno dolazi do izrazaja. On je neuspjesni pokusaj kalemljenja... Mnogo upitnika imam iznad glave u svakoj utakmici gledajuci ove momke. U mecu protiv Sparte, pozicija Bertranda bi mogla pokrenuti debatu. Momak je citavu utakmicu u fazi napada provodio u sredini. Kakve mu to instrukcije daje Debeli, zasto gura Oscara iskljucivo na krilo itd., pitanja ima dosta.

                                Malo je necega obecavajuceg u posljednje vijeme. Ali treba jos jednom ponoviti da su mladi izbacili Barcelonu u NextGen-u i prosli u 1/4 finale ovog takmicenja. Svaka im cast! Docekacemo i mi tog trenera jednog dana koji ce pojedine momke gurnuti u prvi tim, potencijala ima. Feruz je drugi strijelac NextGen-a. Zola stalno hvali Nathaniela. Njega i Josha da vidim u prvom timu - velika radost.

                                Lukaku vec na 12 golova. Danas protiv WBA-a lagana 2 komada. Koliko je ovaj momak napredovao ove sezone u odnosu na proslu. Strasan igrac.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X