Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oooo hvala vam svima srece moje, sad bih vas izljubio! Nemam vremena da pisem opsirnije, sjutra cu se svima zahvaljivat posebno.
    Sada cu samo reci- ovo sto ste vidjeli u ovih nekoliko mjeseci- to je PRAVDA.

    Velika noc, najveca u mom zivotu!
    Toliko bih toga rekao sada, ali ne mogu, ne znam gdje mi je glava.
    Mumi se sada komirao, kada smo primili gol poceo da gubi nadu, ali nije znao da ja i dalje koristim cuveni Dres
    Uh, ovo treba prezivjeti... Drogba je Bog!

    p. s. Olja, pogresnu si sliku okacila, umjesto LS stavila si Pl
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • To je to

      Comment


      • Pokusavam vam svima dat reputaciju, ali pise ono "You must spread some reputation...", jebem li ga
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Pokusavam vam svima dat reputaciju, ali pise ono "You must spread some reputation...", jebem li ga
          Mani me te reputacije to je bre zlo Nego zestinu jednu da mi posaljes Sve sam ti rekao. Tetoviraj Chelsea na rebrima nemoj da si ickica
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Mani me te reputacije to je bre zlo Nego zestinu jednu da mi posaljes Sve sam ti rekao. Tetoviraj Chelsea na rebrima nemoj da si ickica
            De na rebrima ima da presvisne covek
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • T to the RPAJ !
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Kako god da smo igrali veceras ja mislim da bi dobili, takav sam imao osjecaj. Sudjeno je bilo da Celzi osvoji.
                sigpic

                Comment


                • Konacno!!!!!

                  Cestitke svima, uzivajte....

                  Comment


                  • Cestitke na osvojenoj tituli, UZIVAJTE !
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Konacno i ta LS. Kakva ludnica sinoc, 2 minuta pred kraj, Mr. Cup Final! Covek u 9 finala dao 9 golova...
                      Stvarno ne znam ni sta bih napisao... Posle ovakve sezone (najgore koju pamtim), osvojiti najveci trofej na svetu, jednostavno sudbina. Gledam sa drustvom, oni svi navijaju za Bayern, kazu Bayern je pet puta bolji (sto i jeste bio), ali ne moze se protiv sudbine. Posle toliko razocarenja u LS, sad kad najmanje ocekujemo oni osvoje. Neverovatna igra.
                      Ali penali, kidanje zivaca, znao sam da ce Mata da promasi, ali i da ce Olic... Luiz i Frank zakucali, Ashley zacudjujuce dobar penal, i za kraj Drogba, fenomenalno!
                      Nekako i dalje ne mogu da verujem da se to konacno desilo...
                      Samo jos da pohvalim Robija, covek je za 3 meseca preporodio ekipu koja je bila u totalnom haosu, i na kraju 2 trofeja, i to 2 najveca kup takmicenja. Sad je samo pitanje da li ostaje ili ne...
                      sigpic

                      Comment


                      • Esliju Kolu spomenik da se podigne, kakav lijevi bek Igrac utakmice za mene, jos je sutnuo penal savrseno, u stilu Glena Johnsona Luiz isto odlican, a moram priznati da sam malo podcijenio Gary Cahill-a, odlican stoper, iznosi loptu fenomenalno, mislim da ce biti u prvih 11 na Evropskom prvenstvu za Englesku

                        Sve cestitke na tituli

                        Jel' ostaje Di Mateo?
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Esliju Kolu spomenik da se podigne, kakav lijevi bek Igrac utakmice za mene, jos je sutnuo penal savrseno, u stilu Glena Johnsona Luiz isto odlican, a moram priznati da sam malo podcijenio Gary Cahill-a, odlican stoper, iznosi loptu fenomenalno, mislim da ce biti u prvih 11 na Evropskom prvenstvu za Englesku

                          Sve cestitke na tituli

                          Jel' ostaje Di Mateo?
                          Valjda ce im ostati, ako sad nije zasluzio da ostane, onda nikad nece. .
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Pa mora ostati! Ako mu sad da otkaz ja ne bih ni prato fudbal vise. Covjek im je ziva legenda, digao ih je iz mrtvih osvojio im LŠ i FA Kup

                            Comment


                            • ajde pijandure postavljajte neke klipove proslave i sa meca
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • A jbm ti mrvu, ja jos ne vjerujem. Cudan osjecaj, mnogo cudan. Zanemaricu igru, Bayern je bio bolji ali rece Tony da se ne moze protiv sudbine. To je tacno, ne moze se! Kad smo ga primili nekih 7-8 minuta pred kraj mislio sam da je gotovo, da cemo tesko dati im gol. Ali onda Didier Drogba a.k.a. Tito stupa na scenu! Covjek je bio izmedju 2 igraca, odgurnut u zraku, a opet zabio. Pa kakav je to majstor jbt! Kakva je to igracina i legenda. Sa 34. godine on jos uvijek daje golove iz jedne jedine sanse, trci 120 minuta, nosi po 2 igraca na ledjima i grize kao prije 8 godina. Ma nemam rijeci za njega... I kada smo izjednacili kont'o sam da cemo sada u produzecima lakse, jer smo imali momentum. I onda penal... Nista nisam rekao, nisam se cak i nervirao. Nisam vjerovao da se to dogadja. Ali kad sam vidio da Robben uzima, samo sam pomislio: Pa ako je promasio Messi, de i ti promasi, molim te! I onda ga Cech majstor procita. Taj covjek je svaki penal sinoc procijenio. Svaki! Uvijek je bio na lopti i imao bi je, a ona bi nekako prolazila ispod njega ili preko prstiju. Ali Petr je bio fenomenalan! I u Moskvi je bio maestralan! Za Matu sam znao da ce fulat, jer je promasio 5 penala otkad je kod nas. Najveca strepnja me je obuzela kad je Luiz uzeo zalet od 30m... Ali zakucala budala. Kad je Neuer pogodio, Bayern je imao prednost. E onda sam samo pomislio: Pa sta treba prozivjeti za osvajanje ovog klempe, mater mu jebem? Ostalo je istorija. Schweini promasi, a Tito koji je fulao za reprezentaciju uze i zabi hladnokrvno. I onda ona nevjerica. One suze na Drogbinom licu, Mata pao kao pokosen, Luiz na koljenima, Bane divlja, ostali ne znaju kako da se raduju... Nevjerovatno!


                                I kakva sezona, ovo je za nasmijati se samo. Rekao sam jos davno da ce ova sezona biti nezaboravna bez obzira na sve. Jeste nezaboravna. Sta smo sve morali prozivjeti i gledati ove sezone... Blamiranje protiv Wigana, Ville, WBA i ostalih talibana. Onaj strah kad je Valencia dolazila na Bridge. Strepnja da li cemo proci grupu, kasnije blamiranje u Napulju. Ostatak je spektakularan. Onakav preokret protiv Napolija, onakav karakter. A sta tek reci za mec na Nou Campu, sa igracem manje, sa 2 gola zaostatka. Kada dobijes takve utakmice, zasluzio si doci do kraja i uzeti visnju sa vrha torte. Mi nemamo prava krila u ekipi. Zato imamo Kaloua, Ramiresa, Dannyja, Maloudu koji su nam kidali zivce, ali koji su ostavili srce. Onoliko koliko oni mogu. Svaka im cast! Nikad losije raspolozene igrace nismo imali u zadnjih 10 godina, ali snazan kolektiv i vjera su donijeli klempavog na Bridge. Lahm je rekao da nece imati problema sa nama, neka je rekao. To isto je govorio i Cavani, Lavezzi, Alves. Sada su svi oni negdje dole ostali, par stepenica iza. Mi smo se popeli na sami vrh. A jos kad skontam da su nam sve ovo priredile legende Robbie & Eddie, pa ne moze bolje. Ne moze nikako.

                                2000. - 1/4 finale
                                2004. - 1/2 finale
                                2008. - finale
                                2012. - titula

                                Svake 4 godine smo isli po stepenicu vise, sada je uzeto ono sto smo zasluzili odavno. Ako ce vec ici Drogba, Malouda i ostali, na najbolji moguci nacin ce otici. Na kraju jos jedna Double sezona. Najstarije i najspektakularnije takmicenje je osvojeno, FA Cup i LS. Sada mozemo potpuno opusteno pratiti prelazni rok. A uzivacemo sada stalno.

                                Neka sam i to dozivio, hvala Bogu dragom. Svakog dana samo kaciti klipove, 30 puta dnevno. Sad vas volim sve.

                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X