Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Jesmo ko neka sekta. Ti sa dresom nas vadis, moracu i ja nesto nabaviti... Probacu sa forsiranjem jednih te istih carapa, mozda pomogne.
    a ja pokusavam nekako sa ovim avatarima kad je Torres igrao u Atletiku pa da ovako zaigra i za nas haha

    hvala svima
    sigpic
    Champions League... is the world against us- John Terry

    Comment


    • Originally posted by Spaha View Post
      a ja pokusavam nekako sa ovim avatarima kad je Torres igrao u Atletiku pa da ovako zaigra i za nas haha

      hvala svima
      Nema sta, trudimo se svi
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ja sam za to da igramo 4-2-3-1.Da pokusavamo kontre,prvo poluvrijeme da se ne primi gol,a u drugo malo da se otvorimo...Cech,Cole,Terry,Luiz,Ivanovic,Essien,Ra mires,Mata,Lampard,Sturridge i Drogba naprijed,nikako Tores.
        Dobrodosli novi clanovi,budite aktivni

        Comment


        • Najzesce ce biti ako nas Boas sve demantuje, pa mu sredina bude ovakva: Mikel, Malouda, Meireles
          Ja bih se ubio...
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Najzesce ce biti ako nas Boas sve demantuje, pa mu sredina bude ovakva: Mikel, Malouda, Meireles
            Ja bih se ubio...
            Netreba ni jednom od ove trojice dat priliku protiv Napolija ako hocemo do dobrog rezultata .

            Comment


            • Originally posted by mostarac View Post
              Netreba ni jednom od ove trojice dat priliku protiv Napolija ako hocemo do dobrog rezultata .
              Pa naravno da ne. Da se razumijemo, neki od njih ne zasluzuju da budu u klubu.
              Da se ja pitam, oni ne bi bili ni na tribinama, a da ne pricamo o terenu.

              Chelsea zeli da dovede Markovica za 14 miliona. Znaci molim se Bogu da se ovo ne dogodi, bio bi to veoma glup potez. Dati toliki novac za njega, a imamo mladih dosta.

              Sto se tice LS, prvo da prodjemo Napoli, zatim da prodjemo 1/4 finale, to je najvaznije, u polufinalu je sve moguce. Dakle, treba stici do 1/2 finala, i imamo sansi.
              Naravno, sve ovo zavisi od zrijeba
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Pa naravno da ne. Da se razumijemo, neki od njih ne zasluzuju da budu u klubu.
                Da se ja pitam, oni ne bi bili ni na tribinama, a da ne pricamo o terenu.

                Chelsea zeli da dovede Markovica za 14 miliona. Znaci molim se Bogu da se ovo ne dogodi, bio bi to veoma glup potez. Dati toliki novac za njega, a imamo mladih dosta.

                Sto se tice LS, prvo da prodjemo Napoli, zatim da prodjemo 1/4 finale, to je najvaznije, u polufinalu je sve moguce. Dakle, treba stici do 1/2 finala, i imamo sansi.
                Naravno, sve ovo zavisi od zrijeba

                Slazem se s tobom upravo tako ako dodjemo do polufinala sve je moguce , ali prvo sa Napolijem moramo rijesiti , ili ce oni sa nama rijesiti , al u svakom slucaju mi imamo prednost , ovo je njihovo prvo pojavljivanje u Lp nakon dugo vremena , a mi smo iskusni u tom takmicenju + imamo dosta iskusnijih igraca od njih , Maloudu i Mikela treba prodati na ljeto , a Meireles ostaviti jos koju sezonu

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Pa ne zna se ko je gori, mi ili Inter... Opravdana skandiranja skroz.
                  Za Inter sam skeptik odavno sto se ove sezone tice...nadam se LS sve ostalo bi bila bruka.... I Chelsea se slicno mrcvari ali Napoli se prolazi...dzabe sve ako ne verujes u prolaz... Sta pa Barselona je gazila 2010 i kad je Inter igrao 1/2 sa njima nisam bio ubedjen u prolaz ali sam verovao svim srcem da ih prolazimo! Sranje je osecaj ako dignes ruke pre vremena i desi se prolaz dalje onda je na neki nacin licemerno da se radujes na kraju tekme ;) Zato glavu gore j...s Birmingham i trenutne rezultate zar 1 Chelsea da strepi od Napolija??
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Trebalo bi,mnogo se potcenjuje Napoli,ne zaboravite da je Sity ispao iz LS zbog tog Napolija.

                    Comment





                    • Ma, daj je moguce da se ovaj novinar ovako trese,sta izigrava ?!?!?!?!?!?!

                      Kakvi su ovo tikovi ?

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post



                        Ma, daj je moguce da se ovaj novinar ovako trese,sta izigrava ?!?!?!?!?!?!

                        Kakvi su ovo tikovi ?
                        Taj novinar je zesci kreten, cesto sam ga gledao na Chelsea TV, ne podnosim ga, nego sreca pa se pojavljuje samo kad izvestava sa gostovanja...
                        sigpic

                        Comment


                        • @Condition23
                          Sto se tice mene, ja sam vazda bio optimista, tako i sada
                          Nadam se da je i Mumi

                          A sada da vam pokazem ovo. Ako prodjemo Napoli, i ako kojim slucajem budemo igrali protiv Barse (znam da je rano govoriti o tome) ja bih postavio ovakav tim, na gostovanju naravno. Mozda bi ovaj tim mogao da igra i protiv Napoli-ja... (tj ja bih volio)

                          Spoiler


                          Kao sto vidite, plan bi bio da se igra na kontre. Tri su stopera u igri, ali Luiz bi imao dozvolu da iznosi loptu visoko (prilikom kontri), a iza njega bi ostala dva stopera, tako da ne postoji opasnost da budemo ugrozeni ukoliko on izgubi loptu.
                          Prilikom odbrane, sva tri stopera bi bila u liniji, kao i Bosingwa i Cole uz njih. Naravno, tu je i Essien.
                          Igraci bi trebali da salju duge lopte naprijed, gdje je Drogba.
                          Tu je i Ramires, za kontre naravno.

                          Meni ovo izgleda sasvim solidno.
                          Sta mislite vi o ovome?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Trebalo bi,mnogo se potcenjuje Napoli,ne zaboravite da je Sity ispao iz LS zbog tog Napolija.
                            Niko ga ne potcjenjuje. Da smo mi u pravoj formi, Napoli bi bio pociscen. Ali nasa ocajna forma je ono sto njima daje vjetar u ledja. Zato niko od nas nije ni govorio da cemo ih razbiti. Niko nije sa sigurnoscu siguran da cemo ih proci... Ali opet svi vjerujemo, logicno.

                            @Condition23
                            Ma normalno da cu navijati i pizditi. To je klasika u ovoj sezoni...

                            A ovaj novinar koristi veoma dobru robu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ne sporim ja veru,nego taj pogled na Napoli kao da su nizerazredna ekipa a daleko su od toga.Pitanje,hipoteticki naravno,da je Chelsea trenutno u najboljoj ovosezonskoj formi pod Boas-om jel jaci od Sitija?

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Ne sporim ja veru,nego taj pogled na Napoli kao da su nizerazredna ekipa a daleko su od toga.Pitanje,hipoteticki naravno,da je Chelsea trenutno u najboljoj ovosezonskoj formi pod Boas-om jel jaci od Sitija?
                                Kakav pogled? Ajde nadji mi 1 komentar gdje se blati Napoli?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X