Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ne zajebavaj nas.
    Ja sam mrtav ozbiljan...
    Prvo su rekli da ce konacnu odluku objaviti u nedelju, zatim da je sve gotovo, potpisao za nas, i poslednja informacija je da je potpisao za MU.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • ma zezas. i dalje ne vjerujem, auu sta bi dao

      Comment


      • Dje je Condition, da lupi jedan pozitivan post ?!
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Nigdje nisam nasao da je potpisao za United...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Nigdje nisam nasao da je potpisao za United...
            Belgija je zavrsila trening, pa se ocekuje da Hazard sada objavi gdje ce i sta ce

            p. s. Samo da se zna, ja imam tu cast da prvi okacim sliku na kojoj on drzi dres Chelsea-ja. Je li tako mumi?
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ma kaci sta hoces, samo da se sve ovo zavrsi vise.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Trebao je covek napraviti "The Football Decision" i kao gospodin da kaze gde ide..a ne ovako. Gori je od Beckham-a po pitanju medijske paznje.

                Jos uvek pise da ide u Chelsea, ja nigde da nadjem za United. Cak i na Chelsea-Balkan pise kako je on na korak od Chelsea-a. Nigde United-a nema..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Trebao je covek napraviti "The Football Decision" i kao gospodin da kaze gde ide..a ne ovako. Gori je od Beckham-a po pitanju medijske paznje.

                  Jos uvek pise da ide u Chelsea, ja nigde da nadjem za United. Cak i na Chelsea-Balkan pise kako je on na korak od Chelsea-a. Nigde United-a nema..
                  Ovo za United je pouzdan izvor, dosta pouzdaniji od ChelseaBalkan-a, a vjeruj mi i oni ce to sada napisati, cim saznaju.

                  Sta glumi ovaj lik, treba mu 50 dana da kaze gdje ce

                  Kako rece jedan lik sada, upravo sam vidio Hazarda ispred Stamford Bridge-a, nosi dres Man City-ja i prica sa Alexom Fergusonom
                  Last edited by Drunken Whaler; 28-05-12, 19:36.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Imas neki link, to vezano za Junajted?

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Ovo za United je pouzdan izvor, dosta pouzdaniji od ChelseaBalkan-a, a vjeruj mi i oni ce to sada napisati, cim saznaju.

                      Sta glumi ovaj lik, treba mu 50 dana da kaze gdje ce

                      Kako rece jedan lik sada, upravo sam vidio Hazarda ispred Stamford Bridge-a, nosi dres Man City-ja i prica sa Alexom Fergusonom
                      Ma dok SkySport ne objavi ili ne izadje nista zvanicno, nema od toga leba. Dobro pa nije izaslo da ce u Real ili Barselonu, ipak kisa pada u Engleskoj.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by chicharito14 View Post
                        Imas neki link, to vezano za Junajted?
                        nemam

                        Evo sada jos jedna vijest, kazu da je sve dogovoreno sa Hulk-om, Porto je prihvatio 30-35 miliona funti.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Svaka vam cast kako ste se pojacali ako dodju i Hazard i Hulk Bice pravo uzivanje gledati te majstore u PL. Nadam se da ce to malo podstaci i Fergija da krene u soping Mozda on ceka kraj EURA?

                          Comment


                          • Ti si nesto popio Pipi.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Sada se uveliko zbijaju sale na Hazardov racun. Kazu, dok on odluci gdje ce, Arsenal ce osvojiti trofej
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • He tweets when he wants, he tweets when he wants, Eden Hazard, he tweets when he wants.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X