Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da Capello preuzima Chelsea. U nedelju odluka

    @Drogba
    "Piperista" ahahahahah
    Napisao sam ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Auu, moram dupli, znaci kad sam vidio ovo- sreca sreca radost!

      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Robben nije fit u potpunosti. Napustio zadnji trening Bayern-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • pocele su polako pripreme za veceras, idemo Plavci!
          dres je spreman
          554862_3723377118296_1091886321_33411882_344619004_n.jpg
          Last edited by vladream; 19-05-12, 09:35.

          Comment



          • Osvanuo je i taj dan, konacno. Ja jedva cekam! Lahm je rekao da Bayern nece imati problema sa nama. Neka je rekao, ovo mi cak i prija. Pominje se vijest da bi Bertrand mogao od pocetka zaigrati kao lijevo krilo. Meni bi i on bio bolji od Maloude, garantujem. Formacija se jos uvijek ne zna. Da li ce to biti 4-3-1-2, 4-4-2 dijamant ili 4-2-3-1, saznacemo u toku dana sat vremena pred pocetak finala. Drogba i Torres ce igrati zajedno. Veceras odbrana mora biti na nivou. Iako Cahill i Luiz nisu dugo vremena bili na terenu, veceras se uzdam u njih. Ali i ostatak tima mora biti raspolozen i raditi za tim, ne za sebe. Ovo se ne osvaja bez doprinosa svakog igraca na terenu. Mata i Tito ce biti vazne karike za nas. A Lamps je Lamps.

            Najvazniji dio meca ce biti sam pocetak. Oni ce vjerovatno pokusati u prvih 10-15 minuta zaprijetiti sto vise. Samo da dobro udjemo u utakmicu, onda ce se stvari same od sebe razvijati. Sanse da njihova odbrana bez Badstubera i Alabe sacuva Titu i Torresa su minimalne, mada je sve moguce. Ali nadam se da nece. Treba igrati s vremena na vrijeme jak presing na njihove veznjake, niko nije otporan na presing. A disciplina i realizacija ce biti kljuc svega.

            Neki komentari sa stranih sajtova:

            You have the support of all of us Gooners. COME ON CHELSEA!

            Good luck Chelsea, hope Torres scores the goals you need to win this - from a Rangers fan.

            You can do it Blues, we did it 2 years ago. Tonight you'll do it! COME ON CHELSEA! Inter fan.

            Come on boys!! now come back with the cup. But if you don't we are still very very proud of u!!

            Good luck Chelsea, the whole nation is behind you (apart from spurs fans!) from a notts county fan.
            I dalje vjerujem!
            Last edited by bracala; 19-05-12, 11:43.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mislis da ce i Tores i Drogba igrati od prve minute?

              Comment


              • Originally posted by chicharito14 View Post
                Mislis da ce i Tores i Drogba igrati od prve minute?
                Tako je Robbie rekao. Obojica su trenirali za finale i za ocekivati ih je.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ajmo veceras Celsi da izdominira..
                  Jeste da su vidno oslabljeni ali mislim da mogu do pobede,ocekujem da tata Drogba objasni veceras
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ja imam dobar osjecaj, osvajamo LS!
                    Dje je Condo? Mijenjaj avatar manijace, i napisi nam tvoja ocekivanja!

                    Uh, sanjao sam da nema prenosa finala nigdje, pa sam morao da cutim i na kraju meca pogledam rezultat. Ali desilo se i to da nisam mogao ni rezultat da pogledam, pa sam se probudio. To mi bi gore od svakog kosmara u pm...
                    Vec me trema ljulja, ne moze se pricat sa mnom normalno, poludio sam.
                    Ajde i da to vise osvojimo, pa zasluzili smo majku mu
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment



                    • Prema nekim informacijama sada vec 45.000 marsira Minhenom. Do kraja dana se ocekuje cak 60.000 nasih navijaca.

                      Ovo niko nije ocekivao... al' prija ocima.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Sretno veceras u finalu i da konacno uzmete trofej
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • E momci, mislim da je vreme da i vi osetite kakav je osecaj kad se uzme LS... Nadam se da ce Engleska ponovo i da ce London po prvi put u istoriji dobiti Evropskog sampiona...

                            Puno srece veceras, znajte da sam uz vas...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Znaci Drogba i Torres zajedno? Eto, da i ja docekam dijamant, osim ako ne bude klasicna 4-4-2, ali ne verujem, Mata se tu ne uklapa...

                              Dakle, u dijamantu na sredini, Mikel zadnji, Lampard i Essien centralni? Video sam da se pominje i Bertrand za veznog, da li kao levo krilo, to bi znacilo 4-2-3-1, ili ce Bertrand u dijamantu polu-levo? Ima dosta varijanti, ali da se ne lazemo, nijedna nije idealna. Na zalost, povrede i igraci van forme su doveli do toga. Ali na kraju krajeva, danas forma nije bitna, 90 minuta (mozda 120), najvaznije je da svi daju maksimum i moci ce do pobede.
                              Bayern isto ulazi u utakmicu sa suspenzijama i povredama, ali naravno imaju Ribery-ja i Robbena, plus Schweini na sredini, ali u odbrani im duva promaja. Dortmund im je dao 5 komada u finali kupa...

                              Nadamo se najboljem...
                              sigpic

                              Comment


                              • Dje je Conda ludi, od njegove izjave nam zavisi sudbina
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X