Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ziv je Mumi umro nije
    Mumaro Baneta kako se vere po precki sa zastavom prvo da nadjes
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ziv je Mumi umro nije
      Mumaro Baneta kako se vere po precki sa zastavom prvo da nadjes
      Bane uzleti na precku k'o macka. Cim nadjem, kacim.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Too late.



        Spoiler


        Nijedna slika ne moze da nadmasi ovu.

        Spoiler

        Comment


        • Bane u sevdahu.


          Kako je sve lijepo.
          Zvjezdica. <3
          Last edited by bracala; 20-05-12, 11:56.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Oj zivote, oj muko!
            Sta se sve sinoc desavalo, bruka!
            oceli smo utakmicu sa formacijom 4-2-1-1. Kalou i Bertrand, dvije kante obicne, nikad mi nece bit jasno kako su igrali pored Torresa. Dje covjek ubaci Bertranda neiskusnog u ovako vaznoj utakmici, finale LS. Poceli su kao i u prethodnim mecevima, bunker, ali nismo bili u stanju da pokrenemo kontru, zbog ove dvojice. Tek sam sinoc shvatio koja je Ramires velicina za njih. Primismo prvi gol, ja sam poludio, samo sam htio da Torres udje umjesto ove dvije sipke. I to se desi, usao Torres, a Drogba nakon nekoliko minuta postigao gol. Kakav majstor, kakva ljudina, ma Bog! Tada sam znao da osvajamo. Jednostavno, sreca nas prati tokom svih meceva, ali ljudi moji, nije to sreca, to je jednostavno- pravda. Zacrtano je bilo, nakon svik muka i nesreca, morao je da dodje trijumf. Ovi iz Bayern-a se zajebali, postigli gol i izbacili Muller-a, ubacili stopera i samim tim potezom smalili pritisak na nas gol. Plus Ribery se povrijedio, totalni raspad sistema. Pocetkom produzetka Torres je imao jedan mocan solo prodor, govorio sam sto nije igrao od pocetka,'em ti sve.
            A onda penal. Vidim Robena, odmah sam se sjetio onog nesigurnog penala protiv Madrida, i samo sam se molio da promasi. U tom trenutku mi je svebilo mracno, rusio mi se svijet pred ocima. Ali Cech me prosvijetlio. E, u tom trenutku sam bio siguran da osvajamo, cak i onaj hejter od komentatora rece da ulaze svoju platu u to da Chelsea osvaja.
            Penali.
            Kao i vecina gledalaca, osjetio sam da ce Mata da promasi. Osjetio sam i Olica. Luiz legenda, pokazao kako se sutira penal, jednostavno vidi se kolika je to legenda od covjeka. Lampard takodje (on je odigrao vrhunski mec, koliko sigurnosti na sredini terena, kada je on imao loptu u nogama, ja sam bio opusten, znao sam da nece pogrijesiti). Drogba sutira za pobjedu- mislio sam ponavlja se Moskva, izgubismo trofej, meni srce otkaza, kraj zivota, kraj svega. Ali covjek zatrese mrezu i uljepsa mi zivot. Kakav Luis Nazario de Lima Ronaldo, Drogba je od sada za mene legenda fudbala!

            Svi smo dobili sta smo htjeli. Drogba, Lampard, Terry, Cole su na sjajan nacin krunisali svoje karijere, a Cech je dobio rodjendan koji nikada nece zaboraviti.

            Ja jos nisam svjestan sta se desilo, znam samo da cu u buducnosti moci u nekoj mjeri lakse da pratim meceve, jer osvojili smo ono glavno.
            Plus sada igramo Super Cup i Svetsko prvenstvo za klubove, eto sanse za nove trofeje.

            Htio sam da kazem mnogo toga, ne mogu sada ni da se sjetim... Za sada cu pozdraviti drugove Plavce: Mumija, Tony-a, Drogbu, Conditiona, Rocafelu, Fedex-a, Jools-a, Stevie-a i ostale, nek nam je sa srecom momci
            I da se zahvalim svima koji su nam cestitali, hvala puno!

            p. s. Moj avatar je odradio svoj posao, svaka mu cast, sada ide u zasluzenu penziju, tacnije, u signature, da se vjecno pamti ovaj trenutak.

            Mumi, ti rece u poslednoj recenici:"Sad vas volim". Do sada nas nisi volio, je li mufto jedna?

            Zasluzio je gazda!
            Attached Files
            Last edited by Drunken Whaler; 20-05-12, 12:04.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ocekujem da Bane dobije kaznu od uefe zbog huliganizma, ovo se ne vidja svaki dan.Da stvar bude jos gora i Tores se posle popeo.

              Jos jedna njegova slika.

              Last edited by Ricma; 20-05-12, 12:08.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Bane u sevdahu.


                Kako je sve lijepo.
                Zvjezdica. <3
                Ocu da kupim ovaj dres! Sta ce ova zvjezdica ovdje, ona se dobija za 10 titula? Mada ovo je zbog dozivljaja vjerovatno, da se uljepsa sve
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Ocu da kupim ovaj dres! Sta ce ova zvjezdica ovdje, ona se dobija za 10 titula? Mada ovo je zbog dozivljaja vjerovatno, da se uljepsa sve
                  Zvezdiza je za LS... Mada je ne stavljaju svi... Znam da Milan, Inter, Real, Barca, Bayern, Juve imaju... Ne znam za United?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Zvezdiza je za LS... Mada je ne stavljaju svi... Znam da Milan, Inter, Real, Barca, Bayern, Juve imaju... Ne znam za United?
                    Ali zvezdica se uglavnom dobija kada tim osvoji 10 puta domacu ligu. Ovo znaci da cemo je nositi od sada? Fino, fino...

                    Pogledajte sliku.

                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Junajted nema, mislim da nijedan tim u Engleskoj nema te zvjezdice.

                      Comment


                      • Do sada se niko u Engleskoj nije kitio zvjezdicama...valjda Ne znam da li se negdje osvajanje LS obiljezava zvjezdicom.U skoro svim ligama se stavljaju zvjezdice kada se osvoji odredjen br titula.

                        Comment


                        • Sad pokusavam da provalim kako se narucuje ovaj dres. Ima da puknem na njega 60 e, da ga okacim u svojoj sobi i da mu se klanjam svakog dana

                          G8, reakcije u trenutku kada je Drogba postigao gol Merkel se frapirala

                          Last edited by Drunken Whaler; 20-05-12, 12:37.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ako posle svega ovoga "Smeker" ne ostane na klupi, Romana treba na lomacu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Sjajna taktika i disciplina koje nas krase su nas konacno popeli na krov Evrope. Naravno igra se ne pamti, pamte se samo titule.
                              Ja nisam vidio Lamparda da je presao centar sinoc, svaki put kad je primio loptu umirio je i dao saigracima sigurnost. Drogba je bio savrsen, na one lopte iz kornera letio je kao kamikaze u odbranu, kao i u jedinom korneru na utakmici. Ceh je najsigurniji golman na planeti i to je i sinoc dokazao.
                              Nadam se da ce jos vise ovakvih utakmica i trofeja biti u nasim vitrinama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Slavilo se sinoc dugo,do jutarnjih sati!Auuu,pa da li sam ja sanjao ovo? Pa ja jos ne vjerujem. Malo ko je vjerovao u ovaj tim jos kad smo prvi mec izgubili od Napolija 3-1,ali Bog je bio uz nas!Pravda je zadovoljena!
                                Drogba i Ceh su bili najzasluzniji za pobjedu sinoc.Vjerovao sam kad smo primili gol da se mozemo vratiti i iz prvog kornera na meca Mr.Dr. fudbala nas Tito vraca nas u mec.Kakav je to majstor,bio je odlican cijelu utakmicu.Dao je imao malo boljeg Matu ili krila mogao bi i dati koji gol vise.
                                A Ceh je bio fenomenalan.Covjek je bio na svakoj lopti prilikom izvodjenja penala.Kakav je to golman,kakav je to Div !
                                Frenki,Esli,Luiz i Drogba su majstorski izveli penale.Sumnjao sam u Luiza da ce promasiti cijeli gol,ali je perfektno sutirao! Lamps kao i uvijek,u Kola ni trenutka nisam sumnjao da masi.Mata je bio slab i nije mozda trebao sutirati,ali nema veze sad kad smo SAMPIONI EVROPE !!!
                                Ova generacija se krunisala peharom LS i mi smo Plavci najsrecniji zbog toga ! Vjerovali smo,mislili da se mora vratiti ona nepravda protiv Barse,ono Terijevo klizanje kod penala...I vratilo se ! Celsi je u mozda i najslabijoj sezoni po igri u zadnjih 6,7 godina dosao do pehara LS. Pa ovaj osjecaj je nevjerovatan,pa za ovo se zivi !
                                Svaka cast cijelom timu,svi su zasluzni za ovaj pehar!Cijeli tim je bio odlican u svim mecevima LS-a od kad nas vodi Di Mateo.
                                Roberto mora ostati,jer bez njega tesko da bi mogli do trofeja !
                                Za ovo se zivi,hvala Bogu za 19.05.2012 godine !
                                ps.Cestitke i svim Plavcima na forumu !

                                Comment

                                Working...
                                X