Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican mec su odigrali danas.Malo su se opustili u drugom poluvremenu,zamalo da nas to kosta tri boda...Ivanovic Nedostajao je majstor!
    Tores ponovo strijelac,veoma dobro je odigrao.Imao je sjajnu sansu u prvom poluvremenu nakon asistencije Luiza,ali dobro je kad je postigao i onaj jedan gol.
    Mislim da povreda Luiza nije ozbiljna i da ce biti spreman za Benfiku.Odlican je bio danas,nije komplikovao stvari,nije mogao nista da uradi Agbonlahor pored njega.
    Nadam se da ce igrat` u srijedu,jer mi se ne svidja Kejhil,spor je,a i nesiguran.Staridz me u nekim momentima nervirao,sutirao je sa 30 metara,neozbiljno.
    Kalu kao po obicaju nije nista uradio,Mikel takodje.
    Raduje sto se vratio Bane,mnogo smo sigurniji u odbrani kada je on tu.Odlicno je sto ce igrati protiv Benfike,opusten sam

    Comment


    • Plavci cestitam Samo je fora u samopouzdanju i optimizmu... Evo i Nino pocinje da se sprda igra sve bolje i bolje Bane CF lagano, ja bih ga prekomandovao da bude novi Drogba
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Fedex ba View Post
        Odlican mec su odigrali danas.Malo su se opustili u drugom poluvremenu,zamalo da nas to kosta tri boda...Ivanovic Nedostajao je majstor!
        Tores ponovo strijelac,veoma dobro je odigrao.Imao je sjajnu sansu u prvom poluvremenu nakon asistencije Luiza,ali dobro je kad je postigao i onaj jedan gol.
        Mislim da povreda Luiza nije ozbiljna i da ce biti spreman za Benfiku.Odlican je bio danas,nije komplikovao stvari,nije mogao nista da uradi Agbonlahor pored njega.
        Nadam se da ce igrat` u srijedu,jer mi se ne svidja Kejhil,spor je,a i nesiguran.Staridz me u nekim momentima nervirao,sutirao je sa 30 metara,neozbiljno.
        Kalu kao po obicaju nije nista uradio,Mikel takodje.
        Raduje sto se vratio Bane,mnogo smo sigurniji u odbrani kada je on tu.Odlicno je sto ce igrati protiv Benfike,opusten sam
        Cahill je druze jedan od brzih stopera kako sa loptom, tako i bez nje. Mnogo pokretljiv momak. A od njega nisam vidio nikakvo petljanje u odbrani. Uvijek cisti na vrijeme.

        Mozda ti se cini da Mikel nije uradio nista, ali on pod Di Matteom dozivljava procvat. Mnogo toga pokriva, pretrcava, u dosta duela se nalazi, uvijek je oko lopte. I sa Lampsom regulise desavanja na centru. Zasad me iznenadjuje dobrim partijama otkad nas Robbie vodi.

        Inace, interesantno je da je Mourinho prema kladionicama prvi kandidat za novog trenera. A jos interesantnije je da se Robbie popeo cak do 2. mjesta, kada je u pitanju trenerska pozicija.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Kejhil je daleko najbolje tehnicki obucen engleski stoper, a brzi od njega je jedino Ricards ako igra stopera.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Kejhil je daleko najbolje tehnicki obucen engleski stoper, a brzi od njega je jedino Ricards ako igra stopera.
            Zaboravio si malog Jonesa iz Uniteda. ;)

            Cahillom sam u potpunosti zadovoljan. Dosad me nijednom nije razocarao a kostao samo €8m. Odican posao je njegovo dovodjenje, moram jos jednom reci. Samo da ga povrede zaobidju i jos dugo godina ce nam sluziti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Zaboravio si malog Jonesa iz Uniteda. ;)

              Cahillom sam u potpunosti zadovoljan. Dosad me nijednom nije razocarao a kostao samo €8m. Odican posao je njegovo dovodjenje, moram jos jednom reci. Samo da ga povrede zaobidju i jos dugo godina ce nam sluziti.
              Jao da, on je jaci tehnicki od Kejhila a da li je brzi ne znam. A poenta je u tome da je Kejhil itekako brz, uopste kompletan stoper i odlicno pojacanje. Samo tu su i Teri i Luiz ali iskombinovace se vec nesto. Sad bi Celsi mogao opusteno 3-5-2 da proba od sledece sezone, mislim da bi to interesantno izgledalo i donelo rezultat sa takvim stoperskim triom. Mada opet to sam ja, gde god mogu gledam kombinaciju sa 3 nazad, dosta mi vise ovog sablonskog fudbala, 4-4-2, 4-2-3-1 i trenera koji nemaju izgradjen svoj stil vec kupe tudji.
              sigpic

              Comment


              • A jbg, uvijek ti je to tako bilo. Koristilo se ono sto je sa najvecom sigurnoscu donosilo rezultate. A rezultati su najbitniji uvijek bili i bice.

                Evo sad nesto kontam... Pa jbt onaj Boas je mogao ostati samo da je bio malo fleksibilniji. Pogledaj Robbieja samo. Dosao covjek, promijenio formaciju, dao Mati slobodu i stavio ga u sredinu, starog Lampsa postedio velikog trcanja i stavio ga na centar da i on malo odahne dusom i eto rezultata. Maloudu udaljio od prvih 11. Najveci AVB-ov nedostatak su bila muda i odlucnost. Kao da je bio u nekom grcu. Robbie nastoji da iskoristi svakog igraca koji mu je na raspolaganju.

                Sad mi je zao sto Boas nije dobio ranije otkaz.
                Robbie i Eddie, sefovi!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ne znam,meni se ne svidja Kejhil,pa vidjelo se koliko smo golova primali dok su on i Luiz igrali zajedno.Kada su tu Teri i Luiz mnogo smo sigurniji,ne primamo toliko golova kao ranije.Pa protiv Napolija Kejhil je kriv za najmanje jedan gol...
                  Nije lose njegovo dovodjenje,ali nisam siguran kada je on u timu...
                  A nemoj hvaliti Mikela,brzo ce te razocarat` ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Fedex ba View Post
                    Ne znam,meni se ne svidja Kejhil,pa vidjelo se koliko smo golova primali dok su on i Luiz igrali zajedno.Kada su tu Teri i Luiz mnogo smo sigurniji,ne primamo toliko golova kao ranije.Pa protiv Napolija Kejhil je kriv za najmanje jedan gol...
                    Nije lose njegovo dovodjenje,ali nisam siguran kada je on u timu...
                    A nemoj hvaliti Mikela,brzo ce te razocarat` ;)
                    Za sad je Kejhil na sasvim zadovoljavajucem nivou...za mene skroz pozitivne partije. A tek ce da bude bolji. Kejhil ti je novi Teri bilo kako bilo ;)
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Miljama je on daleko od Terija.Teri je jedan od najbolji stopera u prosloj deceniji,majstor,kapiten,lider,legenda!...

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Za sad je Kejhil na sasvim zadovoljavajucem nivou...za mene skroz pozitivne partije. A tek ce da bude bolji. Kejhil ti je novi Teri bilo kako bilo ;)
                        Bez ljutnje,ali Kejhil nije ni do malog prsta Teriju.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by Fedex ba View Post
                          Miljama je on daleko od Terija.Teri je jedan od najbolji stopera u prosloj deceniji,majstor,kapiten,lider,legenda!...
                          Sve to stoji... jedan od mojih omiljenih odbrambenih igraca. Samo se ne slazem za ovo ,,miljama daleko''

                          @Bosh ma nema ljutis ;) i ja sam pri stavu da je Terry verovatno nedostizan zbog same istorije u klubu ali ne slazem se sa tolikim odvajanjem kao da je Kejhil stoper u ligi Zimbabvea
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Sve to stoji... jedan od mojih omiljenih odbrambenih igraca. Samo se ne slazem za ovo ,,miljama daleko''

                            @Bosh ma nema ljutis ;) i ja sam pri stavu da je Terry verovatno nedostizan zbog same istorije u klubu ali ne slazem se sa tolikim odvajanjem kao da je Kejhil stoper u ligi Zimbabvea
                            Ma Kejhil je odlican stoper to niko ne spori,ja sam prvi zelio da ga vidim u Liverpulu,ali mislim da to nije Terijev nivo
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Pa manje vise svi stoperi imaju slicne karakteristike - fizicki jaki, dobar marking, tackling, skok igra, pozicioniranje. Ako je neko brz to je samo bonus.
                              A onda zavisi od mentalne stabilnosti, kvaliteta saigraca i trenera koliko ce uspesnu karijeru imati. Terry je imao tu srecu da je njegova karijera pocela samo par godina pre Romana i ubrzo su se pored njega nasli igraci svetske klase, trener svetske klase i on sa takvim duhom i evo sad ima status ikone kluba. Zbog tog kontinuiteta i njegove pojave. A sami kvaliteti, ovi koje sam nabrojao na pocetku, mozda su cak i na strani Cahilla jer je sigurno duplo brzi od Terry-ja. Ali naravno da se nikad nece pribliziti Terry-jevom statusu. Za mene je u Chelsea-ju Ivanovic najkomplentiji odbrambeni igrac.

                              Nash, to za formacije, pa jbg, nema toliko formacija koliko ima trenera, pa da sad svaki ima neki svoj potpis. Mislio sam da je 3-5-2 formacija izumrla ali vidim vraca se polako u Italiji, problem je kod te formacije sto ne postoje "spoljni" igraci vise. Zamisli da u Chelsea-ju npr. spoljne igraju Sturridge i Kalou, pa to bi bila smrt za odbranu. Jbg, proslo je vreme tih igraca, Cafu i Lima su mi najupecatljiviji bili na tim pozicijama, jos u Romi...
                              Meni je npr. uvek bila najgotivnija dijamant formacija ili jelka. Mislim da jelku apsolutno niko ne igra trenutno, dijamant jos i postoji, u ovim tehnicki boljim ligama. Bila mi je divota da gledam Milan u tim formacijama, pogotovo u Evropi. A ne ovo sad, daj brze krilne igrace, 2 centralna vezna i gruvaj, Fergie style!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post

                                Nash, to za formacije, pa jbg, nema toliko formacija koliko ima trenera, pa da sad svaki ima neki svoj potpis. Mislio sam da je 3-5-2 formacija izumrla ali vidim vraca se polako u Italiji, problem je kod te formacije sto ne postoje "spoljni" igraci vise. Zamisli da u Chelsea-ju npr. spoljne igraju Sturridge i Kalou, pa to bi bila smrt za odbranu. Jbg, proslo je vreme tih igraca, Cafu i Lima su mi najupecatljiviji bili na tim pozicijama, jos u Romi...
                                Meni je npr. uvek bila najgotivnija dijamant formacija ili jelka. Mislim da jelku apsolutno niko ne igra trenutno, dijamant jos i postoji, u ovim tehnicki boljim ligama. Bila mi je divota da gledam Milan u tim formacijama, pogotovo u Evropi. A ne ovo sad, daj brze krilne igrace, 2 centralna vezna i gruvaj, Fergie style!
                                Razumem to ali i kroz istu formaciju svaki trener moze da ostavi svoj potpis kroz neke role igraca koje imaju samo u tom klubu, nesto novo da vidimo. Ma nije proslo, moglo bi se poraditi na tome da ima volje. A Milan je bio nesto najjace za gledanje. Posed lopte skoro kao Barsa ali to ni ne primetis jer ne dave, igraju atraktivno i efikasno, 11 majstora na terenu. Uz to jedinstven stil igre, nesto do tada nevidjeno u fudbalu, sustina fudbala(sto se mene tice zivota uopste)je biti potpuno originalan i unikatan, doneti nesto sto do tad nije vidjeno. Originalne ljude koji imaju svoj stil svega sto rade u zivotu najvise cenim, tako i u bilo kom sportu sto se tice tima ili pojedinca. Samo najteze je biti jedinstven i da ne mogu ni sa kim da te uporede.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X