Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Jovetu sam cuo, mada ne znam jel 20m, premalo je to...

    A Ocampos ce biti opasan igrac u buducnosti, mada mislim da je za njega prerano da odlazi iz Rivera, mlad je momak.. Po nekom stilu igre, podseca na Kavanija...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • HE SCORES WHEN HE WANTS, HE SCORES WHEN HE WANTS, FERNANDO TORRES HE SCORES WHEN HE WANTS !

      Cuj prvi maj

      Comment


      • He scores when he wants, he scores when he wants, fernando torres he scores when he wants !
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • A kad pogledate i RVP i Torres zabijaju kad hoce. Samo nemaju isti princip zabijanja.

          Evo lose vijesti da losija ne moze biti. Cak 6 igraca je upitno za mec sa Benficom.
          Sturridge, Drogba, Cole, Ivanovic, Cech i Lampard. Cechu i Lampardu su ukazani tretmani na treningu...

          Ja ne vjerujem da nas prati ovoliki maler...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            A kad pogledate i RVP i Torres zabijaju kad hoce. Samo nemaju isti princip zabijanja.

            Evo lose vijesti da losija ne moze biti. Cak 6 igraca je upitno za mec sa Benficom.
            Sturridge, Drogba, Cole, Ivanovic, Cech i Lampard. Cechu i Lampardu su ukazani tretmani na treningu...

            Ja ne vjerujem da nas prati ovoliki maler...
            Jeste muka, ali - koga nema bez njega se moze. I mora.

            Hilario-Bosingwa-Terry-Luiz-Ferreira-Essien-Mikel-Kalou-Mata-Ramires-Torres

            Mogu oni to, mogu da izdrze, ali svakako da bi veliki plus bio Lampard za nas, znamo vec zbog cega...
            Na kraju krajeva, mislim da ce neki od njih biti spremni, najvece sanse dajem Ivanovicu, Lampardu i Cech-u
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Opet kad gledas, najjace bi bilo da budu spremni Bane i Cech. Rizik je kada moras staviti rezervnog golmana u ovakvim tekmama, a one budale iz Benfice ce tuci sa svih strana.

              Valjda ce pomenuti dvojac biti spreman do sutra. Ako Cole ne bude igrao, Bertrand ce igrati vjerovatno. Robbie je upozorio sve da nema opustanja, nadam se da ce tako i biti. Nista jos nije gotovo. Tek 50% posla je odradjeno. Ne daj Boze da lose otvorimo tekmu sa primljenjim golom i onda sve ispocetka valja graditi. Nadam se da do toga nece doci. Samo oprezno i hrabro i ubijati ih na kontre i da se ovjeri to 1/2 finale.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Opet kad gledas, najjace bi bilo da budu spremni Bane i Cech. Rizik je kada moras staviti rezervnog golmana u ovakvim tekmama, a one budale iz Benfice ce tuci sa svih strana.

                Valjda ce pomenuti dvojac biti spreman do sutra. Ako Cole ne bude igrao, Bertrand ce igrati vjerovatno. Robbie je upozorio sve da nema opustanja, nadam se da ce tako i biti. Nista jos nije gotovo. Tek 50% posla je odradjeno. Ne daj Boze da lose otvorimo tekmu sa primljenjim golom i onda sve ispocetka valja graditi. Nadam se da do toga nece doci. Samo oprezno i hrabro i ubijati ih na kontre i da se ovjeri to 1/2 finale.
                Mozda je Ferreira bolje resenje od njega, zbog iskustva prije svega.
                Ma vec sam rekao, imam osjecaj da ce Bane, Cech i Lampard biti spremni za mec

                Smijem li da promijenim avatar?

                Edit: Imam neki osjecaj da cemo sjutra biti u gadnim problemima, i da ce igraci morati da izginu da bi prosli dalje, kao protiv Napoli-ja
                Last edited by Drunken Whaler; 03-04-12, 13:38.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Mijenjaj avatar i rijesavaj se tih poganih osjecaja.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Nikako ne menjaj ! Ide dobro !

                    Sutra ce biti pakleno,vec strepim i slutim !

                    Comment


                    • Ne znam ni sam Ivane sta da cinis. Ako te prozimaju neki neobicni osjecaji, onda mijenjaj. Dosad su se tvoji rituali pokazali djelotvornim.

                      Ne znam kakvu magiju bacas na nase protivnike, ali nastavi kao i dosad.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ljudi ja samo da vam kazem da Chelsea igra 1/2 LS a vi kako hocete...pa makar i Feruz igrao i jos nesto za kraj posto sam zarazen HE SCORES WHEN HE WANTS HE SCORES WHEN HE WANTS FERNANDO TORRES HE SCORES WHEN HE WANTS!

                        kad sam vas ja zajeb'o?
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Tvoje posjete ovoj temi dodju kao kadjenje kuce. Svojim postovima unosis blagoslov i smirenost.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Tvoje posjete ovoj temi dodju kao kadjenje kuce. Svojim postovima unosis blagoslov i smirenost.
                            Ziveo drug Tores i svetinja http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_F.C.
                            Samo smireno i tvrdo do kraja. Za Benfiku je premija i ovo 1/4
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Avatar ostaje!
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • treba dočekati sutraa DD, nego ko nece biti spreman za sutra???

                                Comment

                                Working...
                                X