Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guardiola otvoren za treniranje. Nesto mi mirise da ce on biti nas novi trener.

    "For the next months I have to charge my batteries," he said. "I will rest and I will wait. I will be ready, if one club wants me, if they seduce me, I will train again."
    Last edited by bracala; 25-05-12, 10:50.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mumi, i ja imam slican osecaj. Mada i Capello je opcija...
      Ali kako vreme odmice to mi sve vise deluje da spremaju zamenu za Robija...
      sigpic

      Comment


      • Izgleda da ce Robbie dobiti jednogodisnji ugovor. Bar tako tvrde izvori bliski ESPN-u. Nadajmo se da je tako.

        Torres ostaje i naredne sezone.
        http://www1.skysports.com/football/news/11095/7779303/

        Hulk je 90% nas igrac.
        Last edited by bracala; 26-05-12, 12:11.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Hulk je 90% nas igrac.
          Stvarno ???

          Zasluzio je Di Mateo bar jednogodisnji ugovor, ono sto je on uradio za pola sezone...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Auu,veoma sam tuzan sto Didier ide .On je vjerovatno i najveca legenda ovog kluba.Donio je toliko trofeja,postigao mnogo vaznih golova...Veliki majstor fudbala,bice tesko bez njega.
            Dobro bi bilo da Robi dobije bar jos jednu godinu ugovora.Treba mu dati sansu,zasluzio je i vise.
            Nikako ne bih volio Gvardiolu.Eto,sinoc je osvojio i 14.pehar sa Barselonom,ali mislim da ne bi bio odgovarajuci trener za Celsi.
            Kada bi morali da mijenjamo trenera najvise bih volio Kapela.
            Vise bih volio da dodju Kavani ili Falkao,nego Hulk.Hulk je odlican igrac,ali mislim da bi se prije uklopio Falkao u tandemu sa Toresom i da bi i obojica bili efikasni ;)

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Stvarno ???

              Zasluzio je Di Mateo bar jednogodisnji ugovor, ono sto je on uradio za pola sezone...
              Svi tvrde da je on vec dogovorio uslove i da se samo ceka trenutak kada ce se to ozvaniciti.

              p.s. Kad predje kod nas ima da stavis avatar ali u nasem dresu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • @Fedex Ba Pa Hulk i ne dolazi da bi bio napadac, nego krilni igrac... Tores je najbolji kad je usamljen u napadu, napadac koji voli da igra sam u spicu, a ne u tandemu.

                Cesto smatraju Hulka za napadaca, ali on to nije, on je krilni igrac, pa mu uvek prebacuju kako malo golova postize..

                P.S. Mumi, pa sve za tebe buraz...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sta znam...Imamo tih krilnih igraca,ali dobrodosao je i Hulk.Volio sam vise da vidim Toresa i Falkaa zajedno u spicu,ali ako dodje Hulk cisto sumnjam da ce i Falkaoa dovesti.Hulk je takodje fantastican igrac i nije da nam ne treba

                  Comment


                  • Ako se desi da Di Matteo ode, to opet nece biti lose, po njega prije svega. Ovako ce ga svi pamtiti po ogromnom uspjehu, za kratko vrijeme je osvojio FA Cup i LS, sto je cilj kluba, i svi ce ga slaviti kao Boga Zamislite desi se naredne sezone da uprska nesto, ovaj uspjeh ce mu svi zaboraviti (ne bukvalno, ali manje ce ga postovati). Tako da ono, da sada ode, bas bi bio faca
                    Ali opet, ja bih volio da ostane, bolje nego da dodje Gvardiola.

                    p. s. Dje vi iskopaste sad ta tolika krila? Ranije smo kukali da ih nemamo, a sada pricate da ih imamo dosta. Dje su? Ove "prekomandovane" ne racunamo, samo klasicna. Njih nemamo mnogo
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • U slucaju dolaska Hulka, on ce biti pravo i dokazano krilo a ujedno i WC igrac. Pored njega tu ce biti Kakuta, De Bruyne, Marin i to je to. De Bruyne moze igrati i gdje je Lamps igrao ove sezone, ali smatram da se mora ipak dovesti jedan provjeren kreativac tu na centru koji ce odmah uticati na nasu igru. Ako bi se doveo Willian recimo, onda bi Marin bio back up, a Kakuta sa klupe dobijao sansu, bar bih volio da tako bude. Znaci trojka iza napadaca bi bila Hulk - Mata - Willian, a izmjene Kakuta, De Bruyne i Marin. Ovakva konkurencija je ono sto nemamo jos od odlaska Deca, Ballacka, Joe Colea. A kvalitet klupe je presudan, to smo vidjeli u nekim utakmicama ove sezone.

                      Ali tek kada se prodaju neki igraci, onda cemo imati jasniju sliku potencijalnih pojacanja i njihovih pozicija na terenu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ramires da ostane gdje je bio, a to je desno krilo. Na kontre bez njega da ne racunamo
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Na njega sam i zaboravio. Ne mogu sada pisati ko bi gdje mogao, ali neka i njega. Duga je sezona, mnogo tekmi i takmicenja, bice mjesta za svakoga.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Kad smo mogli sa Kalou-om i Bertrand-om na krilima da osvojimo LS, mozemo sa ostalima sta pozelimo
                            Ja ne razmisljam o narednoj sezoni, jos uvijek. I dalje "sabiram" utiske iz LS-a, zatim cu se fokusirati na Euro, i tek onda na transfere i cuda
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Novinari francuskog kanala 10 sport posjetili su Drogbu u njegovoj kuci u Londonu i natjerali ga da na Sony-u odigra mec Chelsea-Bayern. Utakmica je zavrsena rezultatom 1-1, Chelsea je poveo golom Lamparda iz penala koji je napravljen nad Drogbom, a izjednacio je Gomez. Drogba nije zeleo da se posle meca izvode penali.

                              Boze, koliko puta sam ja na ovaj nacin "prognozirao" utakmice
                              Sjecam se da sam pogodio rezultat Chelsea-A. Villa 3:3, cak sam neke od strijelaca pogodio, a cini mi se i vrijeme poslednjeg gola
                              Da li je moguce ovo?????
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • L'Equipe: Lille sources confirmed that Hazard's agent is in London to finalise some small details remaning in Eden's contract. #CFC
                                Trac ili istina, saznacemo vrlo brzo.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X