Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ovo moze biti i 4-3-3, ako Bertrand igra veznog, ali izgleda da igra levo krilo... Ramires cujem povredjen ili bolestan, tako nesto, pa nije dostupan za mec. Marin od stakla, Oscar nije krilo, potvrda da vam treba Hulk.....ili Moses...



    Fudbalski Bond potvrdjuje...
    Ih, preduhitrio si me
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Net me jebe nenormalno. Kakav sam ja baskuz, cekam ovu utakmicu k'o nenormalan i net mi nestaje jbm ti zivot!

      Samo da kazem da nije lose ovo sto Robbie pokusava Bertranda koristiti na krilu. Nadam se da cemo slaviti danas, prva utakmica je uvijek najteza. Samo da ne bude nekih gluposti u utakmici i trebalo bi sve biti OK.

      Idemo!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Da vidimo Hazarda na delu, a nadam se da cemo i Oscara videti na debiju...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Hazard pokazao da je klasa

          Comment


          • Lepo je di Mateo otvorio sezonu , sledece kolo bi trebao rutinski sa Ridingom , mogao bi Celzi da napadne titulu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Hazard pokazao da je klasa
              U sta niko, sem nekih, nije ni sumnjao da jeste...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kako je mocno kad se cuje ,,Tores Tores Tores Tores Tores''

                Lagano je Bane mogao 2 komada da da a Hazard nije normalan, ono samo da pustis da trci i da asistira.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Sto se rezulatata tice, ubjedljivo izgledaju ovih 2-0 i dobro je sto smo upisali tri boda na startu.
                  Igra je u prvih 20 minuta izgledala savrseno, rutinski odradili prvo poluvrijeme.
                  U drugo nejasan pad, neozbiljnost i nedostatak komunikacije. To me stvarno iznenadilo jer je u Celziju disciplina na prvo mjesto.
                  Kad vidis rezultat, zaboravis na sve ipak i to je najbitnije.
                  Pojacanja fino izgledaju, al treba tu jos dosta utakmica da bi se to iskristalisalo. Na Hazarda se moze racunati ozbiljno i to je danas dokazao. Cijena je velika, al sta da se radi, tako je to kad Englezi dovode nekog igraca.
                  Oskar mi se svidio, ima on znanje i brzinu i drago mi je sto se vraca malo u sredinu kod nasih napada da on preuzme kontrolu i kreira. Bojao sam se posle OI-a da je to propala investicija i izgleda da sam pogrijesio.

                  Kad se sve pogleda, najvise nas je odusevio Mozes. Kako ore momak, ono je nerealno. Ako cemo ga dovesti za 9M funti, to moze biti i kradja jer je predobar igrac.

                  Tri boda su najvaznija i nadam se seriji u ove uvodne meceve.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je licno ocaj na das Vigan onako sabija u drugom i da je onolka panika u odbrani. Ocaj !

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      Meni je licno ocaj na das Vigan onako sabija u drugom i da je onolka panika u odbrani. Ocaj !
                      Alo ti tamo...Smiri malo pobeda je pobeda, ako ne primis gol jos lepse, bez obzira na sve.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Sve u svemu, nije lose.
                        Odigrali su ovaj mec sa ciljem da uzmu 3 boda, bez zelje za nekim pretjeranim napadanjem i postizanjem golova.
                        Hazard odlican, Torres imao par sansi, mogao je do gola. Oscar solidan.
                        Cini mi se da je Meireles visak, treba ga prodati.

                        Mislim da ce se kvalitet ovog tima najbolje vidjeti u situaciji kada budemo jurili rezultat, tzv. "all out attack". Da se oporavi Marin, pa da se uigraju svi zajedno i bice to dobro. Jos da dodje Hulk i to bi bilo to.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Sve u svemu, nije lose.
                          Odigrali su ovaj mec sa ciljem da uzmu 3 boda, bez zelje za nekim pretjeranim napadanjem i postizanjem golova.
                          Hazard odlican, Torres imao par sansi, mogao je do gola. Oscar solidan.
                          Cini mi se da je Meireles visak, treba ga prodati.

                          Mislim da ce se kvalitet ovog tima najbolje vidjeti u situaciji kada budemo jurili rezultat, tzv. "all out attack". Da se oporavi Marin, pa da se uigraju svi zajedno i bice to dobro. Jos da dodje Hulk i to bi bilo to.
                          On mora ostati. Pravi je motor, a takvih igraca nikad dosta, sa tim sto on ima i zavidnu tehniku. Malo nam i skripi ta pozicija tako da nema sanse da ga prodaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tezak je Meireles za gledanje,ali dobro je sto je tu,samo sto nije za prvu nikako

                            Nikad nije povrijedjen covjek,a i ne smije mu se ni zaboraviti onih par utakmica u LS-u prosle sezone,mnogo je krvavog posla odradio...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Na poziciji dva zadnja vezna su Lampard i Mikel, na klupi Essien, tu je i Oscar. Prije bih Essiena gledao nego Meirelesa, ali ajde...
                              Ali nije nemoguce da ce nas napustiti.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Sto se rezulatata tice, ubjedljivo izgledaju ovih 2-0 i dobro je sto smo upisali tri boda na startu.
                                Igra je u prvih 20 minuta izgledala savrseno, rutinski odradili prvo poluvrijeme.
                                U drugo nejasan pad, neozbiljnost i nedostatak komunikacije. To me stvarno iznenadilo jer je u Celziju disciplina na prvo mjesto.
                                Kad vidis rezultat, zaboravis na sve ipak i to je najbitnije.
                                Pojacanja fino izgledaju, al treba tu jos dosta utakmica da bi se to iskristalisalo. Na Hazarda se moze racunati ozbiljno i to je danas dokazao. Cijena je velika, al sta da se radi, tako je to kad Englezi dovode nekog igraca.
                                Oskar mi se svidio, ima on znanje i brzinu i drago mi je sto se vraca malo u sredinu kod nasih napada da on preuzme kontrolu i kreira. Bojao sam se posle OI-a da je to propala investicija i izgleda da sam pogrijesio.

                                Kad se sve pogleda, najvise nas je odusevio Mozes. Kako ore momak, ono je nerealno. Ako cemo ga dovesti za 9M funti, to moze biti i kradja jer je predobar igrac.

                                Tri boda su najvaznija i nadam se seriji u ove uvodne meceve.
                                Ma brate nikad nismo imali igraca ovakvih mogucnosti i sa ovakvim predvidjanjima. A cijena za koju je dosao je cijena koju bi svi ostali platili da je htio kod njih.

                                Sa ostatkom posta se slazem. Najvaznije je da smo pobjedom startovali. Ima tu jos posla da se neke stvari dorade, da se neki segmenti igre unaprijede ali prve utakmice su uvijek najteze i zato je najvaznije biljeziti pobjede. Dosta nasih konkurenata je kiksalo, za nadati se da ce i City i United uciniti isto.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X