Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Pogledah emisiju opet, zanimljivo je ovako nesto pogledati s vremena na vreme

      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Kako moze Misko da ih placa? Mislim da su zbog zakasnelih zarada prakticno svi igraci Partizana sem Vestermana slobodni, ali kontam da ce ostati, bar veinom. Ne podrzavam otimanje igraca samo patkometrije radi, ako ima kvaliteta to je onda druga stvar.
        Ma niko to ne gleda kao patkometriju, dovodis igraca koji je bolji od onog sto imas jer je iz bolje skole, jer je rastao pod boljim trenerima, jer je navikao na pobedu, jer ima srce. Druga je potpuno prica sto su uz sve sto je kkczbgdtelekom radila ove sezone, razvili osecaj odvratnosti prema vama pa i pored sjajnih uslova nece da predju. Naravno mozda neki zbog para i dodju kod vas ali odredjeni svakako nece.

        Comment


        • Problem je sto ja mislim da je to Covicev motiv.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Sto je iznadirao Dule na SOS-u sinoc...Kolika muda ima taj covek, verovatno najveca u drzavi.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Sto je iznadirao Dule na SOS-u sinoc...Kolika muda ima taj covek, verovatno najveca u drzavi.
              Ako neko nije gledao

              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • lmfao very happy to see you in Belgrade my friend.hope you Will love serbia as much as i love it.but you choose the wrong team

                Jo na tviteru ovome sto je u CZc dosao
                Last edited by mark !t zer0; 23-06-13, 11:23.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Jo mu nista pogresno nije rekao

                  Inace sto se tice dugova...http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-i-ne-moze-sve

                  Za Macvana
                  Last edited by Vule_89; 23-06-13, 11:39.

                  Comment


                  • Lovernj jos malo :

                    - Srećan sam što ću te videti u Beogradu, prijatelju i verujem da ćeš ga zavoleti kao što sam i ja. Problem je samo što sa Zvezdom nećeš ništa osvojiti - poručio je Lovernj.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s295042/Sport/Ko...u_Spaniju.html

                      Comment


                      • Ide Luce. Imace platu 2 miliona za 3 godine. Bas mi je drago zbog njega

                        Mogli bi da dobijemo super obestecenje, a i kapiten bi mogao da oprosti dugovanja.

                        Comment


                        • Nek je srećno kapitenu, i nek nastavi sa dobrim igrama i u Španiji i hvala mu za sve što je pružio nama navijačima i klubu.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Da se nije desila povreda Bertansa ovo ne bi bilo toliko bolno po klub, ovako cekamo Madjionicara da opet napravi nesto od pepela...

                            Comment


                            • Objavo neki novinar iz Valensija, ukupna vrednost transfera je oko milion, ugovor i obestecenje zajedno. Lucic je oprostio deo duga a drugi deo ce mu isplatiti Valensija. To je mnogo realnija prica nego 2 miliona i 500k Parizanu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Lucic je oprostio odredjeni dug prema Partizanu, ostatak je preuzela Valensija. Placen je i mali buyout. Ugovor 2+1
                                Mislim da je to to.

                                Opet dobro po nas
                                Moracemo da dovodimo dve trojke. Mogao bi onaj krakati Francuz da bude jedna, a Dasic druga.

                                Comment

                                Working...
                                X