Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta si ocekivao zasto je sazvao presicu ;) Situacija je nazalost takva kakva jeste ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • ako drzava ne pomogne igranje evrolige dolazi u veliko pitanje, grobari moramo da pomognemo klubu kad je najteze
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Prica se da vam je dosao Dusan Katnic. Brza reakcija, i vi odmah dovodite igrace. Dobro, koliko se Katnic moze tako smatrati.
        Izgleda da si malo istrcao sa pojacanjem

        Comment


        • Ma i meni je zvucalo suvise neverovatno. Ja tog lika ne bih zeleo u Vrscu. Nije ni za taj nivo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Verovatno nemamo para ni za te propale talente, znao sam da je situacija losa, ali da je bas ovako kako Danilovic prica... ne pise nam se dobro.

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Verovatno nemamo para ni za te propale talente, znao sam da je situacija losa, ali da je bas ovako kako Danilovic prica... ne pise nam se dobro.
              I on malo preteruje i drami. Ali dobro, i to je validno sredstvo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma ne brinite se ljudi, bice sve to ok.

                Comment


                • Ne razumem zasto se uopste pominje Katnic, jel to Gordic vec otisao?

                  Mislim da Partizan nije nikada bio u vecim govnima. Dugovali smo i i ranijih godina, ali sada je sve to kulminiralo.

                  Comment


                  • Vrlo brzo ce se saznati ime naseg prvog pojacanja.
                    Mrtvi "insajderi" nece da kazu koje, ali nisu nezadovoljni.
                    Aj da probam da pogodim - Tepic.

                    Comment


                    • Dasic-Ceranic.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Dasic-Ceranic.
                        On mi je bio drugi pik
                        Zadovoljan sam...u sustini je bas ono sto nam treba (SF-PF), samo da glava bude u redu.

                        Comment


                        • Danilovic kaze da smo gotovi i da smo bukvalno pred gasenjem, a 10 sati posle insajderi kazu da dovodimo pojacanje. Kome sad verovati?

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Danilovic kaze da smo gotovi i da smo bukvalno pred gasenjem, a 10 sati posle insajderi kazu da dovodimo pojacanje. Kome sad verovati?
                            Koje crno gasenje jebem mu mater? Kuka PSD malo, sta sad...

                            Bice pojacanja. Odmah da kazem da ne verujem da ce biti u rangu Katnica, vec pre Tepica, Dasica, Salica, Kalinica, Scotta itd. Znaci ne neki ekstra kvalitet, ali nikad i nismo dovodili proverene igrace. Bicemo jaci nego prethodne sezone, evo to vam ja obecavam.

                            Comment


                            • Да ли је бре неко стварно поверовао у то да ће да се угасимо или нешто слично?

                              Па на крају крајева и Човић би дао паре и за нас. Чисто да се не би смарао.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ma aj da kuka malo, al ono je previse, te necemo mozda igrati ABA ligu, EL, blokirani racuni, ovo ono. A sa druge strane ovi dovode neke MVP-je, dajte da i mi dovedemo nekog, nemojte nam to raditi

                                Comment

                                Working...
                                X