Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj ne zajebavaj molim te, ovo vise nema veze ni sa ekipom ni sa igrom, ovo je sramota. Jedan bedevija Sutalo ti ubacije 20 poena, poserem se ja u takvu odbranu.

    Comment


    • Samo dok mi docekamo taj rezultat ima pola da nas pocrkava od nerviranja

      Comment


      • Originally posted by Batman View Post
        Aj ne zajebavaj molim te, ovo vise nema veze ni sa ekipom ni sa igrom, ovo je sramota. Jedan bedevija Sutalo ti ubacije 20 poena, poserem se ja u takvu odbranu.
        Mozes kritikovati ali ne mozes reci ne gledam vise. Ustvari mozes.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • "Ne gledam vise" se odnosilo na ovu utakmicu. Uostalom, ne moram da se pravdam nikome...

          Ovo je postalo smesno, ali stvarno.

          Comment


          • Не бих да кварим идилу на тему "потенцијал тима", али тај ваш тим са потенцијалом никако не сме да изгуби утакмице са ривалима типа Широки и они Мађари, ја ценим да грешите ви са овом причом.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Не бих да кварим идилу на тему "потенцијал тима", али тај ваш тим са потенцијалом никако не сме да изгуби утакмице са ривалима типа Широки и они Мађари, ја ценим да грешите ви са овом причом.
              Na kraju ABA lige cemo da vidimo. Glupo je pljuvati ih na pola...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Na kraju ABA lige cemo da vidimo. Glupo je pljuvati ih na pola...
                Друг мој али доста је ово за мене неочекиваних пораза, Партизан је институција у кошарци на овим просторима, треба да ставе прст на чело да ли су урадили прави посао.
                Мсм да је Дуле ове године "усро мотку", али то је само моје индивидуално мишљење наравно

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Друг мој али доста је ово за мене неочекиваних пораза, Партизан је институција у кошарци на овим просторима, треба да ставе прст на чело да ли су урадили прави посао.
                  Мсм да је Дуле ове године "усро мотку", али то је само моје индивидуално мишљење наравно
                  Ma slazem se da smo preterali sa porazima, ali mrtvi se broje na kraju

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma slazem se da smo preterali sa porazima, ali mrtvi se broje na kraju
                    Не подјебавам да ме неко не схвати погрешно, али те капирам "нада последња умире", мучио сам се ја роб тако 10 година, капирам да је дошло време да се то прекине.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Не подјебавам да ме неко не схвати погрешно, али те капирам "нада последња умире", мучио сам се ја роб тако 10 година, капирам да је дошло време да се то прекине.
                      Ma bre ni ne mislim da podjebavas covece
                      Ali i dalje mislim da cemo da osvojimo ABA ligu. Sta cu kad sam navikao

                      Najmanji ce mi problem biti da cestitam ako prekinete nasu dominaciju

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Мсм да је Дуле ове године "усро мотку", али то је само моје индивидуално мишљење наравно
                        Nije to bila samo njegova odluka sigurno i pitanje koliko je to bilo pitanje izbora tj. koliko je ova prica bila iznudjena - mozda jedina moguca. Svakako su neki izbori mogli biti bolji, ali sta je tu je...
                        Sezona nije gotova, i nista nije definitivno izgubljeno izgubljeno, gubili smo tamo gde nikako nismo smeli, mada smo sa druge strane i dobijali tamo gde mozda "nije" trebalo. Sigurno je moglo bolje, ali takodje je moglo i losije...
                        Misevi su osetili krv i sada svako zeli i misli da moze da nam uzme skalp...

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          мучио сам се ја роб тако 10 година, капирам да је дошло време да се то прекине.
                          Da budemo precizni - 15 godina.



                          P.S. Dule odlazi!

                          Comment


                          • Nasa jedina nada da nesto uradimo jeste da se kako znamo i umemo uvucemo na final four pa makar i kao cetvrti i da se isti odrzi u Beogradu. Ako se odrzi negde u regionu nemamo sta da trazimo.

                            Comment


                            • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ic-u-Barseloni

                              Sta sve covek nece procitati

                              Comment


                              • Citao sam do recenice gde pise da Andjusic treba da zameni ,,vec iskusnog,, Navara
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X