Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SinisaKun View Post
    ma vidjelo se da ne mozemo stajati vise na nogama, i onda nikolic pogodi onu tricu nakon toga, vilson zasrlja, i vilijams pecatira, jos na kraju imamo sut za produzetak, ali mislim da bi nas tu nabili

    uglavnom previse sansi da se odlijepimo kada smo imali 5-6 poena, i oni su se vracali teskim sutevima i jbg, ali ja sam prezadovoljan onaj osjecaj od sinoc taj ponos nisa ne moze platiti
    Najveci hendikep za nas je bilo kada su nam glavni suteri dobili pete licne greske, Edo i Vanja su nas vukli i tu pre svega mislim na Vanju.Nismo znali kada da stanemo i samo smo sutirali za tri poena sto je doprinelo tome da u samoj zavrsnici zakazemo.Vilson koliko god dobrih poteza je bio povukao zbog iskustva ukanalio nas sa tim srljanjem koji je bio i prelomni trenutak.Cvele nedovoljno oporavljen i dugo je bio van igre.Milutinovic ni kriv ni duzan bio najvise ostavljan od svih igraca, Cvele promasio jedan sut Vilson takodje a i pod reketom smo brljali.Sa ovakvom postavom jedino da su Amerikanci mogli da nas izvade i to se ovaj put nije desilo.Sta je tu je, ne mozemo biti nezadovoljni.

    Comment


    • Ona trojka Murica je bila 2/3 unutra, nakon toga Nikolic cini mi se pogadja trojku bez koske, i umesto +8, +2, jbg tako je to.

      Umor je bio ocigledan u poslednjih 5 minuta 4/4.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ne shvataj me pogresno, ali nemoj lupati molim te... na ovaj nacin omalovazujes Dzileta i igrace koji ostavljaju sve sto imaju u sebi na parketu
        Ne znam da li si se meni obraćao jer me nisi citirao. Ovde svako iznosi svoje mišljenje. Ako ne mislimo isto, ne znači da ja lupam.

        Naravno da je Džile dobar trener i naravno da se igrači bore, ali to sve ne bi bilo dovoljno da se pobedi Zvezda da su njeni igrači bili malo više zainteresovani da pobede. Partizan je pre mesec dana izgubio od Sutjeske 30 razlike i bio poslednji na tabeli ABA lige, a onda dva puta pobedi ekipu koja je realno u top 8 u Evropi. Razlika u kvalitetu je ogromna i tu nije dovoljan jedan Džile i srčanost igrača bilo je potrebno i nešto treće.

        Što danas Džile nije pobedio Megu sa najstarijim igračem od 22 godine. Smešno mi je ovo veličanje Džileta zbog dve pobede protiv totalno nemotivisane Zvezde.

        Comment


        • Dzile iza sebe ima trofeje i vise pobeda nad Zvezdom(jedan od dva poraza u ligaskom delu prosle sezone).Ne stucaju njegove ekipe cesto u zavrsnici(kao veceras, ali su se tu neke okolnosti poklopile) kao Milojevicu.

          Igrali bez Jovica koji je motor ekipe, a i Kvinsi rano usao u problem sa licnim greskama sto je bilo i vise nego dovoljno da ispadne iz ritma.Takve su bile okolnosti, tesko da ce ovako nesto da se ponovi sledeci put tim pre sto ce da budu jaci za Jovica i Mitrovica.Cirbes igrao skoro celu tekmu i delimicno bio zaustavljen.Imaju par odlicnih pojedinaca, ali kada oduzmes Cirbesa, Kvinsija i Jovica nema tu preterano velike razlike u kvalitetu u korist Zvezde.Jedino niko nije ravan Kinziju.Mitrovic trenutno povredjen, ali svakako da ce on da pravi razliku kada se bude vratio.Da se razumemo njihova najjaca startna petorka je svemirski brod i naspram startera klupa im je slaba.Igraju bez dva startera, jedan brzo ispao iz ritma, drugog je malo odmarao(a i moze bolje od toga), treci je jedino bio na svom nivou sto opet vise govori da je to bio splet okolnosti nego recimo nedostatak motivacije.Veoma su male sanse da ce ovako nesto da se ponovi sledeci put, kvalitet ce u PO seriji da dodje do izrazaja.Sledeci put ce barem trojica da prave razliku, a time se ne moze parirati.

          Edit:Jos jedan bitan faktor je samopouzdanje koje nemaju rezervisti Zvezde zbog limitirane minutaze.Da imaju vise slobode, pruzali bi bolje partije u kontinuitetu.Ne mozes da ocekujes od nekih igraca(rezervista) da usred nekonstantnih partija ubaci 20 poena.Pre ce toliko da ubaci igrac koji ima minutazu i puno prostora koji moze da iskoristi na najbolji nacin.Lazic, Stimac i Simonovic tesko da ce da prave ikakvu razliku, nijedan od ove trojice mi nema sampionski karakter.Guduricu i Dangubi treba malo vise prostora i njima je u ovom trenutku najveci problem samopouzdanje.Uz to maksimalno raubovanje Micica i Cirbesa.
          Last edited by Ricma; 22-02-16, 00:32.

          Comment


          • Originally posted by gokara View Post
            Nisi ti lupetao već pogodio u suštinu i prošli derbi i jučerašnji su bili u svrhu predizborne kampanje da se malo i drugi deo Srbije raduje.

            Zbog toga su igrači Zvezde i prošli put i juče iznenada dobili akutni oblik kurcobolje koja prolazi posle 24 časa mirovanja.

            Ne sumnjaj ni trenutak u ovo što sam napisao.
            Hoce centrala da pogresi jednom ali...

            Originally posted by gokara View Post
            Ne znam da li si se meni obraćao jer me nisi citirao. Ovde svako iznosi svoje mišljenje. Ako ne mislimo isto, ne znači da ja lupam.

            Naravno da je Džile dobar trener i naravno da se igrači bore, ali to sve ne bi bilo dovoljno da se pobedi Zvezda da su njeni igrači bili malo više zainteresovani da pobede. Partizan je pre mesec dana izgubio od Sutjeske 30 razlike i bio poslednji na tabeli ABA lige, a onda dva puta pobedi ekipu koja je realno u top 8 u Evropi. Razlika u kvalitetu je ogromna i tu nije dovoljan jedan Džile i srčanost igrača bilo je potrebno i nešto treće.

            Što danas Džile nije pobedio Megu sa najstarijim igračem od 22 godine. Smešno mi je ovo veličanje Džileta zbog dve pobede protiv totalno nemotivisane Zvezde.
            Nije dobio zato sto ova ekipa ne moze da dobije dve takve utakmice u dva dana a ne moze jer je Danilovic ukanalio leto a Bozic jesen i skrpljeni smo kako smo skrpljeni. Kad se igra na svakih 7 dana tu mozemo da se pripremamo i odradimo skauting koji je Dziletov najveci plus.

            Te price o motivaciji su smesne jer pouzdano znam da je Coravi pre pocetka sezone naredio da mora ove sezone da se melje 5x slabiji Partizan u svakoj tekmi i bilo bi tako da nismo promenili trenera. Bozic bi izgubio i juce i u ABA a onda bi vrteo pricu o suvom kvalitetu Zvezde.

            Doci ce i KLS i Dzile ce i tu izvuci maksimum u derbijima sto bi trebalo da bude slicno kao ona serija Jovanovic-Pesic 3:1 uz brejk jace ekipe u cetvrtoj utakmici, NFL umesto kosarke i malu razliku.
            sigpic

            Comment


            • Ono sto ce me kroz par meseci najvise da interesuje kako ce klub da funkcionise kao i to da li ce BAT zabrane(ili bilo kakav drugi vid suspenzije) da stize.Pretpostavljam da hoce, samo ne znam u kojoj meri.Na osnovu toga moze se videti da li je doslo do ikakvih promena u klubu.Igracemo najverovatnije FIBA-inu Evroligu koja je malo jace takmicenje Evrokupa, a i verovatno cemo sklopiti jaci tim(u odnosu na ovu sezonu za koju znamo kako smo ga sklopili) koji ce da bude po Dziletovom ukusu.Ja cisto sumnjam da bi pola igraca potpisalo za Partizan da je Dzile tu od septembra.Moram reci da mi se svidela rola koju je imao Koprivica, mozda bi ga trebalo sledece sezone promovisati u drugog centra, a Djumaru sutnuti ili zadrzati ga da bude 12-ti igrac.Ima tu jos puno da se radi na njemu, ali sa Dzikicem sam postao optimistican kada su mladi igraci u pitanju jer smatram da moze da ih izvede na pravi put.
              Last edited by Ricma; 22-02-16, 01:01. Reason: Brainfart

              Comment


              • Do kraja sezone je kljuc da Edo nabije statistiku jer jedino za njega mozemo uzeti kintu i da se potpise ugovor sa Glisicem od kojeg Dzile moze da napravi nesto. Pekmen mora kod svog agenta i drugara da izbori jaci tretman i da nam vise ne uvaljuje skart.

                Moguce je da za KLS umesto Vilijamsa dodje Dusko Bunic i da se registruje Vrabac.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Nisi ti lupetao već pogodio u suštinu i prošli derbi i jučerašnji su bili u svrhu predizborne kampanje da se malo i drugi deo Srbije raduje.

                  Zbog toga su igrači Zvezde i prošli put i juče iznenada dobili akutni oblik kurcobolje koja prolazi posle 24 časa mirovanja.

                  Ne sumnjaj ni trenutak u ovo što sam napisao.
                  No koment.

                  Originally posted by Casiraghi View Post
                  Do kraja sezone je kljuc da Edo nabije statistiku jer jedino za njega mozemo uzeti kintu i da se potpise ugovor sa Glisicem od kojeg Dzile moze da napravi nesto. Pekmen mora kod svog agenta i drugara da izbori jaci tretman i da nam vise ne uvaljuje skart.

                  Moguce je da za KLS umesto Vilijamsa dodje Dusko Bunic i da se registruje Vrabac.
                  Otkud sad Bunic? Mislim da ce se pre dovesti Majstorovic...mada ni Bunic ne bi bio lose resenje. Tesko da ce Vilijams da otpadne, pre ce da leti Vrabac, jer njega moze koliko-toliko da odmeni onaj majmun Milutinovic, a na centru smo bas tanki. Uz to je jos i Djumic povredjen...Ma, sta god da bude, neka bude, samo da se zavrsi ova uzasna sezona i da od sledece Dzile krene na vreme sa upravom da pravi tim pa da se napadaju trofeji. Jos ako budemo igrali neku Evropu, bice ekstra.

                  Sto se Murica tice, njemu ove godine istice ugovor, tako da na njega ne mogu da se zarade nikakve pare.

                  Comment


                  • Bunica je pomenuo jedini ozbiljan lik na VIP Portalu.

                    Muric je potpisao na 2+1, ljudi koji retko grese sa informacijama najavljuju obestecenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam mislio da je Edo potpisao trogodisnji ugovor, Vilijams nam je najmanje potreban od svih stranaca i sa Vrapcem bismo mogli puno toga da dobijemo dugorocno.Zar Vilijamsu ugovor ne istice kad se zavrsi ABA liga?Mislim da sam tako nesto procitao kada je potpisao.Ja nas ne vidim kako mozemo da eskiviramo Evropu, a time cemo svakako da postanemo privlacna destinacija za bolje strance od trenutnih.Od toliko mladih igraca koje imamo u nasem timu, treba odrediti kome dati ulogu rezerviste sledece sezone.Vanja ce 100% da bude starter, a ovako imamo Koprivicu, Vrapca, Magdevskog i Glisica.Da ne zaboravim i na Andrica, gledam igrace koji imaju manje od 23 godine.Sigusan sam da ce to biti dobro izbalansiran tim mladosti i iskustva.

                      Comment


                      • Da se ne lazemo, imamo jako lose klince. Jedino Marinkovic moze tu nesto da uradi, mada ni on ne pruza onoliko koliko se od njega ocekuje. Aranitovic tek na momente pokaze po nesto, Glisic nije ni pipnuo loptu ove sezone. Vrabac ima dobru konstituciju, ali nekako mi ne lici na igraca koji bi mogao puno da doprinese Partizanu u buducnosti.

                        Comment


                        • Svakako oni jesu manje talentovaniji, ali dosta se manje brinem po pitanju kada je tu Dzile i neki sleeper moze da se desi.Siguran sam da ce Vanju da izvede na pravi put(inace bi mu karijera otisla u onu stvar), od Aranitovica ne verujem da ce biti ista.On jos manje igra kako je Dzikic preuzeo Partizan.Za Glisica cujem nekoliko prica i ne znam kojoj strani da verujem.Postao sam optimista i ocekujem da ce neki igrac da iskoci u narednom periodu.

                          In Dzile we trust!

                          Comment


                          • Koliko sam ja nacuo Glisa ima neke ponude iz Spanije, medjutim njegova porodica zeli da on ostane u Partizanu, po meni moglo bi se od njega napraviti nesto, ne smijemo sebi dopustati luksuz da nam talentovani klinci odlaze jer to je jedini nacin da zaradimo
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Izgleda nam dolaze Novica i Majstorovic za KLS. Al' ajde da sacekamo, mozda su se neki opet zaleteli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Poziv Euroleague.

                                http://www.sportklub.rs/pravac-barse...poziv-evrolige
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X