Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino ga je shuknuo Lukovic Zagorcu, slatko sam se nasmejao i bas mi je milo...
    http://www.mozzartsport.com/vesti/in...u-drugi/186734
    Btw, Uros je interesantna glava, nema sta...

    Comment


    • Partizan uspeo da spusti protivnika ispod 50 na poluvremenu
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Partizan uspeo da spusti protivnika ispod 50 na poluvremenu
        Muta zategao odbranu

        Comment


        • Izgleda da je Muta bivsi. Čanak ili Vlada Jovanović.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Izgleda da je Muta bivsi. Čanak ili Vlada Jovanović.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Izgleda da je Muta bivsi. Čanak ili Vlada Jovanović.
              Ja bi Canka.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Šta je fora sa ovom? Ne, ozbiljno, sutra bi trebalo da se objavi (mada ostavljam 10% da ne bude, zbog slučaja Zagorac ). Ja sam pre za Vladu, jer već ima svoju pesmu. Mada iskreno jedino mi je bitno da ode maskota, ogadio bi mi omiljeni klub na kraju.
                Last edited by mark !t zer0; 11-12-17, 19:25.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Šta je fora sa ovom? Ne, ozbiljno, sutra bi trebalo da se objavi (mada ostavljam 10% da ne bude, zbog slučaja Zagorac ). Ja sam pre za Vladu, jer već ima svoju pesmu. Mada iskreno jedino mi je bitno da ode maskota, ogadio bi mi omiljeni klub na kraju.
                  Sa ovim igrackim "kadrom" bi se Canak mnogo bolje snasao - seti se prosle sezone kad je menjao Dzikica na par utakmica.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Da, time se i vodim, jer nemam apsolutno nikakvih drugih informacija, odlicno je vodio tim u odsustvu Dzikica. Jebiga, dosta neozbiljno sve ovo izgleda, ali nadam se da u nekom od njih dvojice mozemo dobiti trenera na duze staze jer su oboje mladi u ovom poslu.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Dvoumim se izmedju Vladimira Djokica i Vlade Jovanovica ko bi mi bio prva opcija, Canak tek treca. Nesto cisto sumnjam da ce Djokic da napusti Vrsac i da se razmatra kao opcija, tako da moj glas ide Jovanovicu.

                      Comment


                      • Kari Pesic bi bio dobro resenje, pod uslovom da u njemu ima jos strasti i energije za bavljenje tim poslom

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Kari Pesic bi bio dobro resenje, pod uslovom da u njemu ima jos strasti i energije za bavljenje tim poslom
                          Oce to tako

                          Nije problem njima Muta, vec roster. Preslabo je to za Evro kup...Oni se ozbiljno igraju da ih vise nikad ne pozovu. Ovo sot oni rade zadnje 4 godine je velika sramota...

                          Treba I'm tri igraca pa da igraju I tu mislim na ozbiljna igraca. Te price, mladi pa za 2-3-4 g nesto je tesko sranje...Samo daj love I svuda je ok.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ja bi Canka.

                            Eve gi
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije eve gi, vec te gu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Muta smenjen

                                Comment

                                Working...
                                X